Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:49 17.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Нещо различно!?!нови [re: vesela.bg]  
Автормaйka (Нерегистриран)
Публикувано07.07.06 19:23



преди 7 годии бияхме на златни пясъци в едни хотел с 3 звезди - беше прилична обстановката, не скъп, доколкото си спомням, на около 15 мин път пеша от брега (тоест достаъчно далече от шумотевицата и в съсщото време на разстояние една разходка от плажа), и беше тихо и приятно около него. За съжаление не си спомням името на хотела, само че беше с 3 звезди - не много луксозен, но съвсем достатъчен.

Пак същото лято, след няколко дни в тоя хотел горе, ходихме в една станция мисля че се казваше "Константин и Елена", над язовира Батак, може би на около 3 км над язовира. Където обстановката беше много приятна, - не е море а балкан, спомям си че намирахме големи плантации на малини като се разхождахме - невероятно вкусни :).



Тема Re: Нещо различно!?!нови [re: vesela.bg]  
Авторester (Нерегистриран)
Публикувано07.07.06 19:55



Ето едно място за истинска почивка.
http://www.krapets.com/bg/index.html



Тема Re: Стаята на Весела!нови [re: vesela.bg]  
Авторздp1 (Нерегистриран)
Публикувано12.07.06 20:18



Здравейте, Веси и всички приятели! Не съм се отказала от клуба, та той е важна част от живота ми сега...Бях на вила 10 дни, а като се върнах ми беше отрязан кабела...чаках седмица да ме вържат и така...Веси, радвам се, че си добре и вече си модератор, прочетох назад, видях лошите новини , уви борбата е неравна...но хубавото е че макар и рядко има и добри такива..Какво ни остава, да се радваме на всеки ден без болка и в който се чувстваме добре, пък утре, каквото бог даде....



Тема Re: Стаята на Весела!нови [re: здp1]  
Автор vesela.bgМодератор (усмивка)
Публикувано12.07.06 22:54



Друг път не ми зачезвай така без предупреждение....много ме притесни

И на теб ще се карам като на Сиси. Всъщност и тя ми изчезна и не е писала скоро - нещо много ви отпуснах

Нема начин да нема начин!

Тема Re: Стаята на Весела!нови [re: vesela.bg]  
Авторdezire (Нерегистриран)
Публикувано13.07.06 00:59



благодаря че те има!че си толкова позитивна ти имаш дарбата да вдъхнеш кураж дори на песимиста!!!в случая това сам аз/господ да ти дава здраве и сили!!успех





Тема Re: Стаята на Весела!нови [re: vesela.bg]  
Авторzdr1 (Нерегистриран)
Публикувано13.07.06 13:48



Другия път ще предупредя,...Дръж ни, мила щото май само носовете ни са отгоре, а ти ни дърпаш да подадем глава и да не потънем в морето на отчаянието....Дано си добре и да си все така силна да ни помагаш...



Тема Re: Ще ви сритам!нови [re: dezire]  
Автор vesela.bgМодератор (усмивка)
Публикувано14.07.06 14:37



Ей хора, ще ви ритам по задниците докато не излезете изцяло отгоре - не само носа и главата, така да знаете!

А сега помагайте! Левкоцитите са ми 3,16 при граница 3,5 - в понеделник съм на 5-то вливане. ЗА ДВА ДНИ ТРЯБВА ДА ГИ ВДИГНА......



Нема начин да нема начин!

Тема Re: Ще ви сритам!нови [re: vesela.bg]  
Авторzdr1 (Нерегистриран)
Публикувано14.07.06 15:24



Ми, ритай! На задници сме го докарали(поне аз), от това плюскане за хемоглобини и левкоцити , та има къде да риташ...

...Ядене, друго не знам, сурови лешници и орехи, смокини от сушените.и т.н ти си знаеш...Успех !! Дано успееш..а и да те отложат малко..не се коси няма страшно...



Тема левкоцитинови [re: zdr1]  
Авторkat (Нерегистриран)
Публикувано14.07.06 15:32



На майка ми и се вдигат левкоцитите като си направи клизма.Опитай.
Когато казахме на лекарката мислех че ще ни се изсмее,но напротив тя каза че има логика!!!!!!!!



Тема Re: левкоцитинови [re: kat]  
Автор vesela.bgМодератор (усмивка)
Публикувано14.07.06 15:47



Това е доста интересна информация. Бе все се заканвам да си купя комплект за клизма и да започна и все отлагам. Май че е време да се прежаля

Не друго, пусти мързел, не мори, а мъчи.
Не знам, може би се опасявам да не ми станат лениви червата с тези клизми?!? Дали е възможно!

Нема начин да нема начин!

Редактирано от vesela.bg на 14.07.06 15:49.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.