Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:25 18.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | (покажи всички)
Тема Re: 5-то вливане!нови [re: vesela.bg]  
Автор Eлфи (непознат )
Публикувано19.07.06 09:44



Браво, Весе! Ти си героиня


На баща ми му направиха и второто голямо вливане и в петък му предстои и второто малко. Правят му вливане на първи, 8, 21 и т.н ден. Сега почти не се обрина, но отново 4-дни не хапна нищо.Добре, че го оставиха в болницата и му вливат "храница", защото при миналото вливане отслабна много.
Правиха му нова ренгенова снимка, на която се вижда, че тумора нито е намалял, нито се е увеличил, но това го приемам по-скоро за добра новина, защото е от много агресивен и бързоразвиващ се вид.
Стискам ти палци от днес вече да се чувстваш по-добре.
Приятен ден



Тема Re: 5-то вливане!нови [re: Eлфи]  
Автор vesela.bgМодератор (усмивка)
Публикувано19.07.06 11:39



Даааа, днес съм вече малко по-добре. Окото се успокои, няма я болката.
Е, вярно че окото е като поничка, ама нали не боли


Иначе гаденето е в рамките на нормалното. Започнаха ми болките, но е търпима и нормална реакция от химията. Вчера цял ден спах, за първи път от началото на химиотерапията. Явно имунна защита много ми е паднала.
Отново не съм повръщала....

Нема начин да нема начин!

Тема Re: 5-то вливане!нови [re: vesela.bg]  
Автор nadia32 ()
Публикувано19.07.06 11:49



весе, аз неразбрах клизмата подейства ли за покачване на левкоцитите?



Тема Re: 5-то вливане!нови [re: nadia32]  
Автор vesela.bgМодератор (усмивка)
Публикувано19.07.06 12:00



Левкоцитите ги вдигнах, но не зная дали от клизмите или от това, че увеличих дозите на препаратите, които пия

Със сигурност може да се каже дали се вдигат левкоцитите от клизма, ако не се приемат никакви други неща и се правят само клизми. Моят случай не е такъв и затова не мога да ти отговоря. Факт е обаче, че два дни след клизмите не мога да се изходя редовно както преди, което ме притеснява....

Нема начин да нема начин!

Тема Re:Антиоксидантинови [re: vesela.bg]  
Авторjull (Нерегистриран)
Публикувано19.07.06 12:53





Тук помествам списък с естествени антиоксиданти с цифри, показващи антиоксидантната им активност:

ПЛОДОВЕ: ЗЕЛЕНЧУЦИ: ГЪБИ:
ТИКВА 5 ГРАХ 5 ПАЧИ КРАК 21
ГРОЗДЕ 27 ПРАЗ 13 БУЛКА 22
ДРЕНКА 31 ЗЕЛЕН БОБ 19 ТРЕБЕНКА 27
ЯГОДА 38 ФАСУЛ 20 ШИЙГАКИ 28
ВИШНА 57 ЧЕСЪН 21 ПЪНЧУШКА 32
ПОРТОКАЛ 57 ЧЕРВЕН ЛУК 24 ДЪРВЕСНА 66
КЪПИНА 60 ЛУК 26 МАНАТАРКА 114
БОРОВИНКА 82 НАХУТ 28
КАСИС 83 ЛЕЩА 49
АРОНИЯ 103 СОЯ 99
ШИПКА 241 МАГДАНОЗ 101

НАТУРАЛЕН СОК ОТ АРОНИЯ, ОБОГАТЕН С ПЕКТИН ИМА РАДИОПРОТЕКТИВНО ДЕЙСТВИЕ И СЕ ПРЕПОРЪЧВА ПРИ БОЛНИ, КОИТО СА НА ХИМИО- И ЛЪЧЕТЕРАПИЯ.

ПРЕПОРЪЧВА СЕ РЕДОВНОТО ПРИЕМАНЕ НА НАТУРАЛЕН СОК /КОГАТО Е НЕВЪЗМОЖНО – ЧАЙ/ ОТ ЧЕРВЕНИ ПЛОДОВЕ: ЯГОДА, МАЛИНА, БОРОВИНКИ, ВИШНА, КАСИС, ШИПКА И АРОНИЯ.

ШИПКА И АРОНИЯ – ПРОФИЛАКТИЧНО СРЕЩУ РАКОВИ ЗАБОЛЯВАНИЯ

Изнесох този постинг в отделна тема "Натурални антиоксиданти".

Редактирано от vesela.bg на 19.07.06 13:28.



Тема Re:Антиоксидантинови [re: jull]  
Автор vesela.bgМодератор (усмивка)
Публикувано19.07.06 13:10



Jull благодаря ти, но ако искаш да го изнеса в отделна тема, а?

Нема начин да нема начин!


Тема Re: Весела, благодаря!нови [re: vesela.bg]  
Авторjull (Нерегистриран)
Публикувано19.07.06 14:31



Весела, благодаря, че го направи вместо мен! Тъй като известно време имаше проблем с изнасянето на нови теми, не се и опитах. Съжалявам, че таблиците се разместиха, но и така става. Ако има нещо неясно, ще помагам!
Впрочем, бях изненадана, че българската гъба манатарка е 4 пъти по-ефикасна от прочутата шийтаке, а шипката - 3 пъти повече от касиса! Не знам споменатата дървесна гъба българска ли е, защото аз съм яла китайска и знам, че китайците много я ценят! И още - чесънът, който помага толкова много, е 5 пъти под активността на магданоза! Има да се учим ...





Тема Re: Весела, благодаря!нови [re: jull]  
Автор vesela.bgМодератор (усмивка)
Публикувано19.07.06 14:41



Заповядай пак!


Забраната за пускане на нови теми от нерегистрирани е централна от Администрацията на Дир.бг. Май нямат намерение да я свалят. Така че за нови теми аз съм насреща...засега

Вярно, че имаме да се учим....затова изнесох постинга ти в тема - и аз се учудих от изнесените факти. Много навреме даде информацията - сега е лято и всичко се намира.....Ами минаваме на манатарки - хем ги има в България, хем са по-евтини. А аз обичам гъби, вярно е че са малко трудно смилаеми, ама ще се жертвам. Между другото гъбарите на Женския пазар съм виждала да продават изсушена манатарка - купуваш си, стриваш я на брашно и си слагаш в супите и т.н. Аз съм пробвала и е страхотно на вкус - можеш да си слагаш в каймата за пълнени чушки - ох......хем ми се гади, хем ми се ядат различни такива работи

Нема начин да нема начин!

Тема Re: Весела, благодаря!нови [re: jull]  
Автор vesela.bgМодератор (усмивка)
Публикувано19.07.06 14:46



Кладницата е дървесна гъба - дали не става въпрос за нея? Тя расте по дърветата и е много вкусна, запечена в масло, поръсена с черен пипер и чаша вино....ох....ето пак се размечтах....



Нема начин да нема начин!

Тема Книга на Матиас Рат за лечение на ракнови [re: vesela.bg]  
Авторfortuna (Нерегистриран)
Публикувано20.07.06 11:44



Поздрави на всички, които пишат тук!
За трети път се опитвам да пусна тази тема. Затова този път ще пиша тук с молба към модератора, ако сметне за нужно да отвори нова тема.
Преди време, докато се ровех в нета, попаднах на сайта на д-р Рат. Този доктор се занимава с клетъчна медицина и дава доста логично обяснение на механизна на появата и разпространение на рака. Не знам дали сте чели книгата му, но лично аз смятам че си заслужава усилието. Ето линк към книгата:


Ще се радвам, ако поне малко съм ви помогнала.
Пожелавам на всички победа над болестта!




Страници по тази тема: << 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.