Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:46 21.05.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | (покажи всички)
Тема Re: всъщност ...нови [re: jumbles]  
Автор ShokoLada (искам лято!)
Публикувано09.03.20 14:03



Добри, лоши..субективна преценка, знаеш го.
Дори и в общественият форум има диалог, който е между двама и те си носят последствията и отговорностите за него/диалога/.
Не разбирам, какво ти харесва, да се набъркваш в тези диалози?
Дон Кихот?
Или?
може би желание на възпитаваш и моделираш?..нали разбираш цветността, защо този субективизъм, едните ги разбираш, а другите искаш да променяш?



Тема Re: всъщност ...нови [re: ShokoLada]  
Автор jumbles ()
Публикувано09.03.20 14:32



Добри, лоши..субективна преценка, знаеш го.

за мое голямо съжаление силно сензитивна съм към енергията, една енергия създава дискомфорт, друга не и т.н., и за това на едни и същи"лоши" или "добри" думи изказани от различни хора с различна енергия реагирам различно, предпочетох да използвам понятията "добри" и "лоши" за да спестя обяснения, които смятам в случая за излишни

Дори и в общественият форум има диалог, който е между двама и те си носят последствията и отговорностите за него/диалога/.

случайно за миг да ти е минало през ума някаква бегла дори мисъл за това какво причиняваш на останалите пребиваващи на това обществено място? не случайно са измислени толкова много инструменти за лична комуникация и при това положение започвам да се питам как носиш ти своята отговорност

как носиш своята отговорност шоколада? като ме питаш защо ти се бъркам? като се опитваш да промениш всеки невлизащ в собствените ти тесни представи с нравоучение или нападение как трябва да се живее и какъв трябва да е, как?



Тема Re: всъщност ...нови [re: jumbles]  
Автор ShokoLada (искам лято!)
Публикувано09.03.20 14:43



То е ясно, че е лично отношение, наречено от теб енергия, но тази енергия ти не я познаваш, защото не си виждала човека, не си го докосвала, не си погледнала в очите му...не си контактувала реално, за да знаеш. Нали знаеш, че интерпретацията на думите са за твоя сметка.
Какво причинявам? Признавам, че не знам, обясни ми. Как и с какво, ще ми е полезно.
Бъркаш, ако можех да възпитавам, контролирам и моделирам, живота ми щеше да е друг, е, не мога, за това разчитам другите сами да знаят какво правят и какво искат. Не мога и да гадая, аз си казвам направо.
Но ето добър повод да ми кажеш, какво и как причинявам на другите.
Преди това само да кажа, че хората тук, за мен си остават тук, единствено Зеленоочка искам да познавам реално.
Та?



Тема Re: всъщност ...нови [re: ShokoLada]  
Автор Albena I (оф..)
Публикувано09.03.20 14:46



а мен не искаш ли





Тема Re: всъщност ...нови [re: Albena I]  
Автор ShokoLada (искам лято!)
Публикувано09.03.20 14:55



Еее теб на някой клубен купон, в общото цяло..

Но си доста интересна, като започнеш да се правиш на болндинка..



Тема Re: всъщност ...нови [re: ShokoLada]  
Автор jumbles ()
Публикувано09.03.20 15:03



То е ясно, че е лично отношение, наречено от теб енергия, но тази енергия ти не я познаваш, защото не си виждала човека, не си го докосвала, не си погледнала в очите му...не си контактувала реално, за да знаеш

то явно на теб всичко ти е ясно, за какво ли ти е да продължаваш този диалог с мен?!

както и да е ... до скиф до следващото ми набъркване:)



Тема Re: всъщност ...нови [re: jumbles]  
Автор ShokoLada (искам лято!)
Публикувано09.03.20 15:14



Защо не пожела да ми кажеш какво и как причинявам на хората?
А за другото е ясно..цветността ти е само към едни..а други не ги виждаш даже и черно-бели..а само в черно.



Тема Re: всъщност ...нови [re: ShokoLada]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано09.03.20 15:21



Каза ли вчера, че повече няма да ми отговаряш, или не?

Същото като миналата година, когато бе "взела" решението да не пишеш повече във форумите и си публикува данните от регистрацията, а после твоят "рицар" орева орталъка, че някой ги е откраднал и даже заплашваше със саморазправа, ако не ги върне. Drama queen.

ПП: Както и със зверилника, пардон, приюта за животни, който имаш наум. Facta, non verba.



Редактирано от Nuke Dukem на 09.03.20 16:07.



Тема Re: всъщност ...нови [re: ShokoLada]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано09.03.20 16:17



Болезнен бутон може да ми натисне само човек, който съм допуснал да е близо до мен, на останалите не се връзвам чак толкова... Такива сърдиковци и сърдитки - я на касата в магазина я някъде другаде ги размразявам с приятна усмивка, любезен свойски поздрав и шега... и това доказано действа. За миг забравят, че са намръщени, щото нещо не им е както трябва. То на кой ли не се е случвало да замяза на буреносен облак в лицето...





Тема Re: всъщност ...нови [re: ShokoLada]  
Автор Albena I (оф..)
Публикувано09.03.20 16:47



Що да се правя, аз на купони говоря само с Лира, да не мъ разбират другите колко съм проста


Другите ги гледам само кво плюскат и им се чудя, да плюскат ли са отишли




Страници по тази тема: << 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.