Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:18 23.04.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | (покажи всички)
Тема Re: всъщност ...нови [re: Nuke Dukem]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано09.03.20 06:37



На мен основният ми недостатък е, че не съм вечен.

Абе аз като ти казвам, че се правиш на дядо боже ти не ми вярваш





Тема Re: всъщност ...нови [re: osvoboden pich]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано09.03.20 07:48



Важното е да си бог за някой, който харесваш... Впрочем боговете не бяха ли безсмъртни?





Тема Re: всъщност ...нови [re: Nuke Dukem]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано09.03.20 08:08



Важното е да си бог за някой, който харесваш...

Ехаааа, какво готино его



Значи ти харесваш някой и ще ти е готино той да те приема като бог и това само защото ти го харесваш.



Тема Re: всъщност ...нови [re: osvoboden pich]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано09.03.20 10:37



Не, приятелю, това са си твои трактовки, а и подозирам, че аз влагам друго значение в думата

(виж зн. 3). Тоест човек трябва наистина да има много сериозни качества, за да бъде оценен като такъв и същественото е това да бъде случаят за човечето, което харесваш, а не за аудиторията и обикновената публика. С други думи не е важно дали харесваш това човече, а каква стойност имаш за него.

Ето например Деернчето я подбъзикваха, че якето й не било прано 3 години, но както можеш ясно да се увериш за себе си, реално слага всички злобни и неудовлетворени от живота си хейтърчета в задното си джобче.





Тема Re: всъщност ...нови [re: Nuke Dukem]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано09.03.20 10:43



Английския ми е на някакво базово ниво. Никога не ми е трябвал през всекидневието, следователно - не съм се напъвал да го уча. Така че не разбрах изобщо за какъв бог говориш.

Не знам за Деерн, просто ти ми стана по-интересен с мирогледа си. А аз със сигурност не съм неудовлетворен от живота си... за хейтърството - ами май и такъв не съм щото не мразя никой.





Тема Re: всъщност ...нови [re: osvoboden pich]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано09.03.20 10:49



Не си хейтър, ти си достоен човек.





Тема Re: всъщност ...нови [re: Nuke Dukem]  
Автор ShokoLada (искам лято!)
Публикувано09.03.20 11:04



Нюк, спести си детските изпълнения. Един път се чудиш как и с какво да се заядаше, после пък цветя, после извинения, после пак се заяждаш. А помисли първо, за едно по стабилно поведение. Ако можеш.



Тема Re: всъщност ...нови [re: osvoboden pich]  
Автор ShokoLada (искам лято!)
Публикувано09.03.20 11:06



И аз не мога да мразя. Много пъти съм се чудила защо, а съм имала поводи, но човек като осъзнае, че от него зависи, кога и колко ще допусне един човек до себе и някак омразата отпада.





Тема Re: всъщност ...нови [re: ShokoLada]  
Автор jumbles ()
Публикувано09.03.20 12:04



преди да му кажеш какво да прави опита ли се да разбереш защо е това поведение и да проявиш емпатия или егото ти първосигнално отреагира с деспотизъм? сама декларираш че толелираш цветността(различията) на хората, но на практика показваш нещо друго, защо?



Тема Re: всъщност ...нови [re: ShokoLada]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано09.03.20 12:07



Ами не мога... най-много да избухна за нещо ама то е за кратко и след това няма злоба, омраза или подобни. След това мога да пия спокойно бира с човека.






Страници по тази тема: << 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.