Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:02 25.04.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | (покажи всички)
Тема Re: всъщност ...нови [re: jumbles]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано12.03.20 18:32



Толерантни сме към собствените си грехове. И раздразнителни към чужди постъпки които ние с триста зора не сме направили, но съжаляваме че не сме.





Тема Re: всъщност ...нови [re: ShokoLada]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано12.03.20 18:32



Множко са ти годинките за подобни игрички - че и да изпитваш удоволствие от това, че някой "захапал" като е обърнал внимание на глупостите ти.

Поискай извинение от Холи - искрено.

Почни да се държиш като нормален човек, покажи някакви умения за общуване. Откажи се дребнавите си манипулативни тактики. Абе излез от клишето си.

Редактирано от Vitalite на 12.03.20 19:01.



Тема Re: всъщност ...нови [re: Vitalite]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано12.03.20 18:38



Ти считаш за свое преимущество някакви си две години - хронологични.

ако трябва да сме точни, връщайки се назад, това си бе отклоняване от

аз:
напъваш се покрай мен да излезеш млада - само с 2г. разлика, сега пък много мислеща и сложна личност, но дори да е 100 процента вярно, пак не променяш живота си

шоколада:
Не се мъча да изляза по-млада..аз СЪМ по-млада..

въведе нови понятия родените преди мен са млади, ако ще и с месец, аз и родените след мен сме стари


поне в историята ще ме ползват като знак на ново летоброене, преди холидей и след холидей
по-млада с 2г. не значи млада

има 1 мисъл, цитирала съм я - някои хора никога не са млади, други - никои не са стари
аз все съм от вторите
ама шоколада държи да не е във вторите
според мен не е и от първите




Тема Re: всъщност ...нови [re: ShokoLada]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано12.03.20 18:41



Ти си зло същество. И не ми обяснявай колко си приятна ин реалта. И колко чудно хубава е усмивката ти, любящ погледа ти, а гласчето ти нежно. Виртуалното ти Аз е отлично отражение на същността ти.

Спирам всякаква комуникация с теб, лелче.



Тема Re: всъщност ...нови [re: holi_day]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано12.03.20 18:45



Холи, ай стига с Шоколада. Да се оправя с илюзиите си както може.



Тема Re: всъщност ...нови [re: ShokoLada]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано12.03.20 18:53



Никой не те кара нито да ме четеш, нито да се гнусиш, нито каквото и да е. Споделих като човек, как пък само ти и Нюк не спряхте..как?!
не, не сподели като човек
сподели за 1 разбито семейство, като себе си оправда по всички пунктове,
факт: докато още не бе разведена, киснеше в сайт за запознанства

Не се срамувам от живота си, напротив, пак мога да го разкажа, но от такива като теб, форумите опустяха.
точно от такива като мен опустяха форумите


факт: но от такива като теб, форумите опустяха.
хората се гнусят не само от жаби, но и от други хора


Замина си Безсънна, ще си замина и аз и много ми е интересно, с какво ще се "храниш" Кой ще е следващия?
ето, машата, която манипулираше алекс да го тиражира това, като не е ясно дали ти не го писа от ник алекс, който се оказа твой и само даден за ползване на алекс, като при лошо негово поведение му се отнемаше паролата
факт: аз пиша само и единствено с този ник и заставам за думите си. ти имаш и други никове, които раздаваш на послушни марионетки

Няма какво да кажа повече, освен помисли си ти, в какво си се превърнала..в сексуално отзивчива леличка, която обаче никой не иска..
факт: никога пребиваването ми във форуми или в някакъв сайт не е било, за да се предлагам, докато ти до там си го закъсала, че виртуалното общуване ти е единствено със сексуален адрес, а как красиво обясняваше как интимността била за двама души...
роли, роли... актриса...

Споделена е любовта..и за това удари на камък..видимо е колко съм спокойна и щастлива и как не ви се връзвам на напъните...ама и за това си сляпа.
вижда се колко си щастлива и как се стремиш да прегърнеш света
факт: чувстваше се преди малко наритана, но
като си толкова щастлива, защо се опитваше да наритваш нюк?
но като не ти е удобно да четеш истини за себе си, почваш да плюеш
докато нюк дори ти се извини. ти не си способна на подобна постъпка.

Кисни си във форума и търси нова жертва, от която да се гнусиш.
факт: в последните няколко дни видимо си доста по-активна от мен и киснеща
така че... гледей себе си, но в правилно огледало




Тема Re: всъщност ...нови [re: Vitalite]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано12.03.20 18:55



Поискай извинение на Холи - искрено.
не е нужно
нека подреди живота си, а не да се прави, че за няколко месеца е оправила кашата, в която се е навряла в последните години
себе си да не залъгва, аз съм никоя, някакъв си ник "сексуално отзивчив"



Тема Re: всъщност ...нови [re: ShokoLada]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано12.03.20 18:57



ще си замина и аз

Само така си говориш, а после питаш за какво не си си удържала "думата". Това ти е поне 3-то заминаване. Този път като "напускаш", поне не си публикувай паролата като миналия път, че после пак някой друг ще ти бъде виновен. И разбери, че няма да липсваш на никого.





Тема Re: всъщност ...нови [re: Nuke Dukem]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано12.03.20 19:00



важното е да има виновен


да знаете, че съм аз - лошата възрастна леличка прогони младата шоколада
срам ме е много
да й се извиня ли и да помоля да остане?



Тема Re: всъщност ...нови [re: holi_day]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано12.03.20 21:49



Имам някои възражения.

1. факт: докато още не бе разведена, киснеше в сайт за запознанства

Има препоръка в така казаното, че се е развела понеже висяла в сайтовете. Аз го направих без да съм в такива сайтове, години преди да стане юридически факт.

2. факт: чувстваше се преди малко наритана, но като си толкова щастлива, защо се опитваше да наритваш нюк?

Нюк започна пръв, много грубо. Той го не разбира, но не мисля че и ти не го разбираш.




Страници по тази тема: << 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.