Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:59 25.04.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: всъщност ...нови [re: Nuke Dukem]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано08.03.20 07:49



Не ми обръщай внимание - шегувам се.





Тема Re: всъщност ...нови [re: dama spatia]  
Автор ShokoLada (искам лято!)
Публикувано08.03.20 08:10



Няма как да го приеме сериозно, няма такова мислене. Но когато стане това факт, ти ще си ми първата гостенка там..


Добро утро и Честит Празник!



Тема Re: всъщност ...нови [re: osvoboden pich]  
Автор jumbles ()
Публикувано08.03.20 08:12



е ми, като сме се взели за връх на еволюцията отказвайки се от природните закони, така е ... и ще си носим последиците



Тема Re: всъщност ...нови [re: Nuke Dukem]  
Автор ShokoLada (искам лято!)
Публикувано08.03.20 08:21



Ясно ми е, че за теб не става, но за мен може. Не е важно капацитета и на едно да помогнеш пак е нещо. Ясно ми е, че не мога да спася всички, но досега каквото съм могла съм направила и ще правя.
И няма да бъде приют за кучета, а за всякакви животинки, диви също.
А относно парите, защо мислиш, че не съм го направила досега? Точно защото си набирам финансиране, за да стане.
Но..но..ноо..човек иска ли може, две зими проспах, а не направих къщичка за пилета и да ги сложа по паркове или при нас тук..моя грешка.
Само че аз не говоря, не се хваля, не агресирам срещу другите, а каквото мога, правя... и ми носи удовлетворение.



Тема Re: всъщност ...нови [re: jumbles]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано08.03.20 08:34



Поне тук на земята определено сме връх на еволюцията. Никоя животинка не е правила нещо такова - като нашия свят. Друга бира е че трябва да се отнасяме с уважение към всяка жива твар и към нейния живот - щото не сме повече от нищо друго, нито по-малко, въпреки, че в тази агресивна среда за да станеш връх на еволюцията означава да си прецакал всички други живи твари - най-накрая и ние и те ще патим именно заради нашата жестокост. Абе... кривнали сме нещо от еволюцията ама де да видим.





Тема Re: всъщност ...нови [re: jumbles]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано08.03.20 08:44



С риск да бъда неправилно разбрана: дразнението идва от разграничаването и противопоставянето с нещо, някой. Само че привидните противоположности в основата си са едно и също явление, което изразява двата полюса на едни и същ процес.



Тема Re: всъщност ...нови [re: ShokoLada]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано08.03.20 09:11



Не е важно капацитета и на едно да помогнеш пак е нещо.

Ами хайде тогава да помогни на едно, например на това:



Ако действително не говориш голословия, ето може да намери информация откъде да го вземеш.

набирам финансиране

Набираш финансиране за приют, пък отказваш дарения – ясно доколко си сериозна.

Иначе честит празник, ама кучето продължава да си няма никой и нищо. Иначе за пред хората бликаме от човещина.





Тема Re: всъщност ...нови [re: Nuke Dukem]  
Автор dama spatia (зеленоока)
Публикувано08.03.20 09:21



Нима е невъзможно?
Впрочем, благодаря !



Тема Re: всъщност ...нови [re: ShokoLada]  
Автор dama spatia (зеленоока)
Публикувано08.03.20 09:30



Благоаря Шоки


Честит празник на теб и на всички дами тук



Тема Re: всъщност ...нови [re: dama spatia]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано08.03.20 09:33



А нима е възможно да материализира нейните приказки за приют и че дори и на едно животно да помогне, пак е нещо? Възможно ли е да се обади за онова несретниче по-долу и да го осинови? Кучето от публикацията в понеделник ще бъде изхвърлено на улицата, ако някой не се обади да го вземе. Е, полза от възвишени слова без пристъпване към действие има ли или няма?






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.