Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:57 17.01.22 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | (покажи всички)
Тема Re: всъщност ...нови [re: jumbles]  
Автор ShokoLada (искам лято!)
Публикувано09.03.20 12:30

Не съм длъжна да го разбирам и да проявявам емпатия. Това е форум, клуб, а не лична среща. Пишем по теми.
Съжалявам, но мога да разбирам само хора, които искам да опозная, за да ги разбера, Нюк не е от тях. Него мога само да отминавам или да отговарям, ако е написал нещо смислено.
Нещо странно да има?
Само не разбирам едно..ти каква се явяваш на Димка и Нюк, или просто ги ползваш за повод да се заядеш с мен.

пп научих си урока за емпатията..стига толкова и с нея.

Публикувано09.03.20 12:32

пп кое наричаш цветност? Защото на мен ми прилича на хлапе, което ми тропа с крак, заяжда се, извинява се, после пак същото..това ли е цветността?
Дърпането на плитките никога не съм го разбирала..дори и да е за внимание.

Тема Re: всъщност ...нови [re: osvoboden pich]  
Публикувано09.03.20 12:38

еее за избухването ясно..ама то е много временно и е яд, а не злоба.
имах един период, когато яко избухвах, ама то щото много ми се насъбра..
сега ги кротвам с усмивка..
вчера един се опита да се заяде..само му се усмихнах и го попитах..."какъв е проблема, господине?"..иии той кротна...даже се разделихме с "приятен ден" и усмивка.

Тема Re: всъщност ...нови [re: ShokoLada]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано09.03.20 12:43

И аз използвам доста често добрата дума. Особено на силно намръщени хора.

Тема Re: всъщност ...нови [re: osvoboden pich]  
Публикувано09.03.20 12:51

О да, голяма панацея е, но трябва човек да е спокоен, за да го прави..

..а преди само някой да ме засече и свирках, нервирах се, скачах..и защо?
ама външното поведение е отражение на вътрешното състояние, точно за това казах, че човек трябва да се погрижи първо за себе си, да е спокоен и уравновесен.

Автор jumbles ()
Публикувано09.03.20 12:53

не, нищо не си длъжна, както и той не е длъжен да се държи както на теб ти харесва, но защо ходиш и дуднеш непрекъснато по него?

Него мога само да отминавам или да отговарям, ако е написал нещо смислено

защо го казваш, след като не правиш нищо от това?

аз отговорите ги знам, не ми отговаряй, надявам се да ги дадеш на себе си

Публикувано09.03.20 13:01

Джъмби, колкото и да се напъваш, излишно е. Само се погледни, не си спряла да ми се набъркваш в отношенията ми с другите. Защо го правиш? Ако има нещо да ми каже нека е той, ти каква се явяваш.
Той има пълното право да не ме чете и да не ми отговаря. Казах той какво ще получи от мен, да е на ясно. Не съм длъжна да го разбирам.
А ти се спри. Наистина става трагично с твоите намеси. Нито на него помагаш, нито на мен вредиш или ме засягаш.
А ако толкова съм ти важна, та да искаш да ме анализираш, и т.н., не е споделено, ти на мен не си, и просто твоите напъни са ми странни.
Егати..толкова ли е сложно да се разбере, че има хора с които сме на една честота, и с тях общуването е песен, има други с които не става и най-доброто и полезно е, просто да не общуваме..или да общуваме на база теми и гледни точки. Гледането в една посока, а не взирането един в друг, носи хубави емоции.

Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано09.03.20 13:43

Вчера

, че повече няма да ме четеш и да ми отговаряш, а няма и 24 часа по-късно, днес пак те е досърбяло да ми се изкихаш виртуално с някоя от остроумните си тъпотии... Същото като с приюта – ще, ще, пък не го правиш. И не се пише "на ясно", а наясно. А този селяндурски жаргон, при който започваш императивното изречение с буквата А – "А направи Х" – си го задръж за общуването в реала с Алексчо.

Автор jumbles ()
Публикувано09.03.20 13:50

Само се погледни, не си спряла да ми се набъркваш в отношенията ми с другите. Защо го правиш? Ако има нещо да ми каже нека е той, ти каква се явяваш.

да си ме видяла да се набърквам в добрите ти отношения с другите? защо се набърквам в лошите ти отношения с другите, как мислиш?

и нека се има предвид, че това се случва в обществен форум, не съм навлизла в личното пространство на никого, нали разбираш? или?

Тема Re: всъщност ...нови [re: Nuke Dukem]  
Публикувано09.03.20 13:58

Отношенията ми с Алекс, каквито и да са те - виртуални, реални, сексуални, духовни и т.н., теб не те интересуват, вън си от тях...можеш само да гадаеш.
Какъв точно ти е проблема?
Да, нямаше, ама ти се не спираш, погледни за мои два поста, ти колко преди това избълва.
Относно диалекта и правописа, не съм на наУчно събрание и въпроса е да разбереш, какво ти пиша, ама май или те надценявам и толкова си можеш, или пък се правиш, защото не ти изнася.
но и при двата случая проблема не е мой.

пп хайде сега повикай какичките Холи и Джъмби да те защитават от лошата Шоколада.

Страници по тази тема: << 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  

Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2022 Dir.bg Всички права запазени.