Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:15 19.04.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | (покажи всички)
Тема Re: всъщност ...нови [re: holi_day]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано12.03.20 21:51



И двете сте в режим хвани едната удари другата, и трите.





Тема Re: всъщност ...нови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано12.03.20 22:12



Нюк започна пръв, много грубо. Той го не разбира..

Адски досадно е да се изживяваш като арбитър, а още повече и когато не можеш да подкрепиш клеветата си с нищо, понеже няма с какво. Това встрани от умишлено селташкия словоред, с който си мислиш, че изглеждаш забавен.





Тема Re: всъщност ...нови [re: Nuke Dukem]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано12.03.20 23:27



Човеко, аз ти казвам че започваш пръв, ти го подминаваш сякаш съм пръднал. Аз ти казвам че говориш неистини (по мой и свой адрес), ти ми казваш И ти прихвана този манталитет с казването, че някой прави Х (в случая аз съм говорел неверни неща за теб), без да казваш какво е това Х (тоест какво невярно нещо съм казал за теб). Е какво да помисля освен че не разбираш какво ти се пише, защо да продължавам да ти се обяснявам?



Тема Re: всъщност ...нови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано13.03.20 00:15



Аз съм започнал пръв да правя какво и съм казал за теб и за себе си какви неистини? Докато не отговориш на тези два въпроса, значи действително все едно становището ти почива върху това, което твърдиш, че подминавам като.





Тема Re: всъщност ...нови [re: Nuke Dukem]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано13.03.20 01:14



Аз съм започнал пръв да правя какво

Ти пръв каза на шоколада това:
Да де, ама тя е красива, живее с мъжа си в къща в Германия и бачка за една торба пари, а ти си разведена в мръсната София и се подмокряш от селски лумпени на стари години.
Без нищо да ти е казала и въобще заговорила.

и съм казал за теб и за себе си какви неистини?

По повод моето отбелязване, че си имал неджентълменско отношение спрямо мен казваш следното:
Единствено веднъж нарекох Безсънна "Безсънка" и ти почна да тропаш с крак, че това обръщение било запазено само за теб... А ако си спомняш, тогава не знаех, че ти я наричаш по такъв начин и че сте станали двойка

Не е истина че веднъж си го правил (1), не е истина че съм ти правил забележка (2), не е истина че това безобидно действие е единственото което може се сложи в графа неджентълменско (3), аз не го слагам за такова, не е истина че не си знаел за нашите отношения (4).

(1) правил си го многократно
(2) никога не съм ти правил забележка
(3) Посвещението на цветя символ на вагайна, пожелаването да я посещаваш, да пиете кафета, да готвите, да се къпеш с нея, това намираш за безобидно ли?
(4) Казваш че след като ти направена забележка (направи ти я Безсънна) за ползването на "безсънка" си разбрал за отношенията ни. Това беше близо година преди да направиш (4), бил си забравил ли какви са ни отношенията?

Казах ти, нямам ти зъб за това, и други направиха същото с разликата че не беше публично. Имам си едно наум само, който ще да ме вини за това, аз съм длъжен.



Тема Re: всъщност ...нови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано13.03.20 04:19



В отговор на:

Ти пръв каза на шоколада това:
Да де, ама тя е красива, живее с мъжа си в къща в Германия и бачка за една торба пари, а ти си разведена в мръсната София и се подмокряш от селски лумпени на стари години.
Без нищо да ти е казала и въобще заговорила.




Това вече го коментирахме. Преди цитираното в синьо мнение тя ме нарече "Тъпак!" (така, с удивителна) в една друга тема, която вече е изтрита, така че не съм започнал аз пръв, а тя, но все пак да проверим истинността на твърдението:

Деернчето... Красива ли е? Да. Живее ли с мъжа си в къща в Германия? Да. Бачка ли за една торба пари? Да.

Шоколада... Разведена ли е? Да. Това в София ли? Да. Този град мръсен ли е? Да (в буквален и преносен смисъл). Подмокря ли се от селския лумпен на стари години? След като разбрахме от него, че му лежала на раменцето, и от нея, че той нямал проблеми в сексуален аспект – значи да.

Оттук можеш да се хванеш за сламките, че не е селтак и лумпен, обаче той тези две неща със суровия си маниер, грубата неграмотност и простия си начин на мислене ги доказва упорито в продължение на няколко години – просто в неговите очи това изглежда мъжествено – така че и тези сламки няма да запазят тежките ти възражения на повърхността.

В отговор на:

По повод моето отбелязване, че си имал неджентълменско отношение спрямо мен казваш следното:
Единствено веднъж нарекох Безсънна "Безсънка" и ти почна да тропаш с крак, че това обръщение било запазено само за теб... А ако си спомняш, тогава не знаех, че ти я наричаш по такъв начин и че сте станали двойка

Не е истина че веднъж си го правил (1), не е истина че съм ти правил забележка (2), не е истина че това безобидно действие е единственото което може се сложи в графа неджентълменско (3), аз не го слагам за такова, не е истина че не си знаел за нашите отношения (4).

(1) правил си го многократно
(2) никога не съм ти правил забележка
(3) Посвещението на цветя символ на вагайна, пожелаването да я посещаваш, да пиете кафета, да готвите, да се къпеш с нея, това намираш за безобидно ли?
(4) Казваш че след като ти направена забележка (направи ти я Безсънна) за ползването на "безсънка" си разбрал за отношенията ни. Това беше близо година преди да направиш (4), бил си забравил ли какви са ни отношенията?




Това също го дъвкахме, но специално заради теб отговарям почислено на всичките четири алинеи:

(1) Веднъж я нарекох "Безсънка" и след като получих забележка, че не трябвало да се обръщам така към нея, понеже това галено обръщение било запазено за теб (перифразирам, не мога да цитирам точно по памет), повече не съм я наричал така. Не съм написал "един път в живота ми", а "веднъж", т.е. някога си в миналото, но същественото е, че уважих искането и оттогава насам не съм се обръщал към нея по такъв начин повече.

(2) Окей, забележката е била от нея, а не от теб. Аз лично не помня, но приемам, че ти си проверил точния постинг или че помниш кристално ясно кой от вас двамата я е отправил. Неистинност №1, но тук пак същественото е, че съм се съобразил с тази забележка, а не кой точно я е отправил.

(3) Повтарям, че лилавите орхидеи не са символ на вагина, а на бла-бла-то от Гугъл, което ти показах. Че са символ на това твърдиш само ти и целият свят ти казва друго – не са символ на вагина, а на еди каквото си, което ти цитирах. Никога през историята на човечеството въпросните орхидеи не са били символ на вагина.

Останалите неща по този параграф – желанието за среща, кафета, готвене и къпане – си ги взел от личната кореспонденция между мен и нея и пак ще се повторя, че когато тя беше проведена, за мен нямаше абсолютно никаква индикация, че вие двамата се харесвате и сте станали двойка.

Първият сигнал за това беше, че сте ходили да вечеряте двамината някъде из Балканите, после дойде забележката за "Безсънка", след това ти изненадващо цъфна в България и когато дойде с нея в онзи тъмен ресторант, където не ви позволиха да си изядете тортата, за мен вече нямаше никакво съмнение, че действително сте си любими един друг.

Пак казвам – желанията за посещения, кафета, готвене и къпане бяха в един по-ранен етап, когато вие все още по никакъв начин не бяхте показали вашата реална близост и копнежи пред мен. Ако не греша, тогава ти беше в САЩ и показваше снимки на лилавия си калъф за телефон, който твоята бивша (както вчера разбрах) съпруга ти била подарила. Отново – не дори в най-дивото си въображение не съм допускал, че ще зарежеш жена си там, за да дойдеш тук при Безсънна, и не съм отправял тези предложения след като разбрах, че сте двойка. Тогава си говорехте на "милейди" и "мистър" (поправи ме, ако греша за последното) и до този момент единственото, което знаех за вас като потенциални обичащи се е, че ти си женен в Америка, а тя е разведена в София.

(4) Не казвам това и честно казано едва ти разбирам смисъла на изречението, звучи алогично... Казвам, че за вашите отношения разбрах от снимката (която тя публикува) в някакъв ресторант, където сте били ходили само двамата, и те ми се потвърдиха в реала, когато аз пих една студена минерална вода с вас петимата – Филип, жена му, Шоколада, Безсънна и теб.

Най-добре виж от коя дата точно са предложенията за среща, кафе, готвене и къпане, за да се сравни с клубната история и веднъж завинаги да отговорим на този глупав въпрос – пожелавал ли съм ти жената или не.... Понеже това е единственото неджентълменско, в което можеш да ме обвиниш.

И ако все още не си проумял – след срещата ни на живо на мен ми се избистри съвършено, че подобни предложения не могат и няма да се материализират под никакви обстоятелства в тази Вселена, а то други няма. Не ме питай защо, няма да ти отговоря. Бог да ви благослови съюза.





Тема Re: всъщност ...нови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано13.03.20 11:40



а ти в какъв режим си, след като присъстваш когато шоколада и алекс ме обвиняват многократно за напускането на някои хора, визирайки теб и безсънна, без да имам пръст в някакви караници на други места, даже и нямах идея, че някъде има разправии с други хора
е, в какъв режим си?*
кога сте имали с мен проблеми някакви, та мълчите като приятелката ви шоколада го пише и алекс го тиражира?
беше достатъчен 1 ред - холи няма отношение
ноооо лесно е да се мълчи, когато може да се уточни

но затова пък от ревност да се звериш и да преследваш нюк, че бил използвал гальовно обръщение и до второ пришествие да ти обяснява що използвал такова обръщение
дребно и дребнаво

човекът е влюбчив, нестабилен може би, но
нали го е отблъснала и нямат нищо общо, какво толкова разследваш още

всичките сте сеирджии-интриганти



Тема Re: всъщност ...нови [re: holi_day]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано13.03.20 13:19



Няма значение в какъв режим е, важното е, че завършва мнението си с гъзарската физиономийка <гот ми е>. Не става ясно от какво точно му е гот (вероятно от това, че дошъл от изметено на засрано да гони дивото, изоставяйки питомното), но без значение каква клиширана ултра забавна глупотевина е написал -- щом завършва с тази физиономийка, значи ти е нанесъл съкрушителен виртуален удар и автоматически той печели, а ти губиш. Тази физиономийка е непобедим аргумент и означава, че трябва да наведеш глава и да се засрамиш независимо от това дали и колко вода задържа въпросният аргумент.





Тема Re: всъщност ...нови [re: Vitalite]  
Автор ShokoLada (искам лято!)
Публикувано13.03.20 17:23







Тема Re: всъщност ...нови [re: Vitalite]  
Автор ShokoLada (искам лято!)
Публикувано13.03.20 17:24




екстра!




Страници по тази тема: << 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.