Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:48 11.05.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | (покажи всички)
Тема Re: всъщност ...нови [re: holi_day]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано12.03.20 12:14



И без това сме 5 човека на кръст... преди 2 дни всички подмърчахме и бяхме с маЦки на лицата, пиехме витамин С и имуностимуланти на поразия ама вече ни мина.





Тема Re: всъщност ...нови [re: osvoboden pich]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано12.03.20 12:24



има места, където си трябва физическо присъствие
при мен също понякога изисква такова,
но може да съм преспокойно на 4 ч. работа от къщи

маЦките помагат винаги


пия и аз вит.С и разни разнообразни
и то абсолютно доброволно



Тема Re: всъщност ...нови [re: ShokoLada]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано12.03.20 12:45



Прочети себе си

и ще видиш проявление на Аз-а си. Поне на тоя ти Аз, който управлява поведението ти във форума и ти казва какво да пишеш. Това много ще ти помогне да разбереш сама себе си.

Може да потърсиш и отговор на въпросите:
кой е авторът на моите действия във/извън форума?
кой определя моите мисли, които споделям във/извън форума?
кой ми нарежда какво да пиша във форума?
кой формулира изказа ми във/извън форума?
защо отричам да съм себе си във форума?
...

Защото аз те чета, а ти дори не знаеш какво пишеш, не знаеш и кой мисли това, което ти пишеш. Затова аз мога да казвам какво ти правиш във форума, дори ти да не го знаеш/виждаш.

И ако продължаваш да твърдиш, че тук си неистинска/виртуална/нереална, а извън форума истинска/реална и само там можеш да бъдеш опозната - жалко за теб.



Тема Re: всъщност ...нови [re: holi_day]  
Автор ShokoLada (искам лято!)
Публикувано12.03.20 13:22



хлъцнах..: )))
значи ти ми викаш, не гледай другите..



пп няма защо да лепя етикети, не познавам стоката за да го правя, просто чета какво е написано върху етикета който той си лепи и казвам какво виждам. А е ясно, че кой какъв си е..но..но..може поне да погледне през моя поглед и да се замисли защо го виждам така...но това само ако иска..
Надявам се, да не ти е прекалено сложно да осмислиш, какво пиша..



Тема Re: всъщност ...нови [re: Vitalite]  
Автор Sarayah (лунно-сребърна )
Публикувано12.03.20 13:30



И ако продължаваш да твърдиш, че тук си неистинска/виртуална/нереална, а извън форума истинска/реална и само там можеш да бъдеш опозната - жалко за теб.

Тогава логичният въпрос е / дали си заслужава нова тема.../ защо му е на един уонаби човек да поддържа уонаби форумно общуване, след като обменът на мисли и емоции също е уонаби? Не се задоволяват реални потребности на измисления виртуален индивид, не се / уж/ компенсират реални липси...



Тема Re: всъщност ...нови [re: Vitalite]  
Автор ShokoLada (искам лято!)
Публикувано12.03.20 13:35



Егати..и теб ли съм надценявала?
Това което написа, ако го мислиш сериозно..е думи нямам.
Първо, това, което аз пиша и това, което ти разбираш, явно са две много различни неща. Всеки човек има собствено тълкуване на думички и само хора с еднаква честота, могат да се разберат.
на бас, че ако кажа думичката, Любов ти и аз ще имаме многоо различна представа за нея..и нито на едната, нито на другата е грешна..просто е собствена, на база това което е преживял.
Не съм шизофреник Виталия..и няма кой, аз го пиша.
И ако продължаваш да твърдиш, че тук си неистинска/виртуална/нереална, а извън форума истинска/реална и само там можеш да бъдеш опозната - жалко за теб.
искаш ли това да го прочетеш пак и да го осмислиш...: )))
да, нереална съм, защото тук ме четеш, т.е. комуникацията ни е само на база думи, а много добре знаеш разтегливостта на словото.
в реална обстановка, дори и да се заблудиш за някоя дума имаш още куп неща, да видиш..поглед, мимика, тон на гласа, смях, закачлив поглед.и.и.и.и.и.и



Тема Re: всъщност ...нови [re: Sarayah]  
Автор ShokoLada (искам лято!)
Публикувано12.03.20 13:39



Комуникацията тук е такава и всеки трябва да се съобразява с това, т.е. да има едно наум, че повечето детайли от образа, който гради за другия, са негови собствени илюзии.



Тема Re: всъщност ...нови [re: ShokoLada]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано12.03.20 13:46



Като развалена грамофона плоча си.

Комуникацията тук е като навсякъде другаде. Изразяваш се добре - разбиран си. Докато твоите "игрички" те показват в съвсем конкретна светлина.



Тема Re: всъщност ...нови [re: ShokoLada]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано12.03.20 13:51



Ти все пак посети психиатър, или поне психолог.

Че от езика и речника, който употребяваш тук, както и от нивото на комуникацията ти, имам сериозни съмнения за стабилността на разума ти.

Останалото няма да коментирам.



Тема Re: всъщност ...нови [re: Vitalite]  
Автор ShokoLada (искам лято!)
Публикувано12.03.20 13:57



Игрички?
Не ти харесва какво написах? защо не коментираш написаното, а не мен?
Можеш ли?




Страници по тази тема: << 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.