Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:42 14.05.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | (покажи всички)
Тема Re: всъщност ...нови [re: osvoboden pich]  
Автор Trickyy (Висока)
Публикувано13.03.20 18:34



какво му е злобничкото? Все едно не си знаем как стоят нещата тук и там



Тема Re: всъщност ...нови [re: ShokoLada]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано13.03.20 18:39



бла-бла и е с правата си да бъде с когото поиска.

Никой не ти оспорва правото да се подмокряш от селски лумпени.







Тема Re: всъщност ...нови [re: holi_day]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано15.03.20 14:54



Когато ми се стори някой е несправедливо набеден, обаждал съм се независимо колко голяма е тълпата която го обвинява. Не ми се е сторило в твоя случай, както и когато се захапахте с вида (пита ме преди).

За моите разследвания виждам няма смисъл да уточнявам нито че не ги отпочинах и че се обадих защото бях обвинен да "тропам с крак" за някаква глупост.



Тема Re: всъщност ...нови [re: jumbles]  
Автор Rosemary ()
Публикувано25.03.20 11:31



Не знам. Например зверски ти завиждам, че имаш любов, красива и романтична, семейство, красив начин на живот в града и на село. Това съм го мечтала и аз от детските години, откакто като момиче повивах кукли и откакто като ученичка четях Екзюпери и Янис Рицос.

Знам, че трябва да см благодарна на това, което имам. В някаква степен съм. Но искам още. Не мога. И се мразя.

А аз знам защо нямам любов. Но не мога да променя нищо. Нещо от рода на да нямаш крака, а да мечтаеш да си бегач на дълги разстояния.

Нюк, Аllex, експат, ржевски, трики, фиш, освободен пич, h1685614@trbvm.com, ето че пропуснах Шоколадка, Виталната, дано не съм и други, ако съм, простете ми ,тогава беше нещо велико и всичко ми се слива - много ви ценя, приятели.

Всички без изключение тук - пазете се от проклетия вирус и от проклетото скапване на психиката.

И не се карайте.





......................................................

Редактирано от Rosemary на 25.03.20 11:41.



Тема Re: всъщност ...нови [re: Rosemary]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано25.03.20 11:53



Поздрав



В началото Бог сътворил небето и земята. Земята била покрита с броколи, цветно зеле, спанак и разноцветни плодове. Адам и Ева живеели дълго и били здрави. И сътворил Сатаната сладоледа и баничките с масло. И попитал Сатаната Адам: - Искаш ли да добавя във баничките и пълномаслено сирене? - Искам. - отвърнал той. - Аз също. - обадила се Ева. - И да е соленичко, ако може. И двамата наддали по 3 кг. И създал Бог био-йогурта, за да може Ева да запази фигурата си, която Адам така обичал. А Сатаната създал пшениченото брашно, маята и рафинираната захар. Смесил ги и Ева минала от 36-ти на 44-ти размер. И казал Бог: - Яж със здраве тая салата от градината ми. - И добави сос от синьо сирене и чесново хлебче. - подшушнал Сатаната. Адам и Ева отпуснали коланите след ядене. И казал Бог: - Пращам ви за здраво сърце пресни зеленчуци и зехтин. - От мен чеверме и печена кокошка. - допълнил Сатаната. Адам и Ева качили холестерола до небето. Измислил Бог печените картофи без масло, с високо съдържание на калий и други полезни съставки. Сатаната отвърнал на удара с пържен чипс, като не пропуснал да го посоли обилно. Адам и Ева качили още килограми и се изринали в добавка. Бог създал бягащата пътека, за да могат децата му да контролират теглото си. А Сатаната - телевизора и дистанционното. Адам и Ева се настанили на дивана, защракали с дистанционното и си взели вибромасажни уреди за корем. Бог сътворил нискокалоричните продукти. Сатаната - Макдоналдс и чизбургера. - Искате ли? - попитал той Адам и Ева. - Двойна порция! - облизали се те. И получили инфаркт. Бог въздъхнал и създал байпаса. Сатаната се ухилил и създал Министерството на финансите и Здравната каса...



Тема Re: всъщност ...нови [re: Rosemary]  
Автор Trickyy (Висока)
Публикувано25.03.20 12:27



Пазете се и вие, Розмари.



Тема Re: всъщност ...нови [re: osvoboden pich]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано25.03.20 12:30



Айде пак Сатаната виновен!

Редактирано от Vitalite на 25.03.20 12:31.



Тема Re: всъщност ...нови [re: Vitalite]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано25.03.20 12:31







Тема Re: всъщност ...нови [re: jumbles]  
Автор Deern (Познат)
Публикувано25.03.20 14:49



Всъщност тая глупост е измислена от идиоти



Един личен въпрос : ти ядосваш ли се на децата си, защото приличат на теб?

Аз не знаех за тоя вариант, докато не прочетох темата ти

А защо ги обичаш, доколкото не приличат на теб ли е мярката?

Б@си какво прави карантината с хората



Тема Re: всъщност ...нови [re: osvoboden pich]  
Автор aiumi ()
Публикувано25.03.20 14:44



Това ми напомни за нещо друго,
старо но златно, дат съ вика :)))

И казал Бог:
- Нека бъде светлина...
И станало светлина!
... И казал Бог:
- Нека бъде топлина...
И станало топлина!
И казал Бог:
- Нека се сътвори Светът...
И Светът се сътворил!
- За седем дни...
И се сътворил за седем дни!
Помислил малко Бог и казал:
- За шест...
И станало за шест!
И казал Бог:
- Нека се сътворят дървета...
И се сътворили дървета!
И казал Бог:
- Нека се сътворят животни...
И се сътворили животни!
И казал Бог:
- Нека по мой образ и подобие да се сътвори човек...
И по негов образ и подобие се сътворил човекът!
И щом го видял, Бог казал:
- Ашколсун...
И станало Ашколсун!
Бог се притеснил, че е сътворил Ашколсун, и веднага казал:
- Опа...
И станало Опа!
Като видял какво става, Бог казал:
- Без последното...
И станало без последното!
- Грешка! - казал Бог.
И станало грешка!
- Ужас! - казал Бог.
И станало ужас!
- Ще полудея! - казал Бог.
И полудял!
- Бъра-бъра-бъра - казал Бог.
И станало бъра-бъра-бъра!
- Бъра-бъра, два чадъра! - казал Бог.
И станало бъра-бъра, два чадъра!
- Ебаси майката! - казал Бог.
И Дева Мария забременяла от само себе си!

Следва Нов Завет.






Страници по тази тема: << 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.