Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:59 24.09.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | (покажи всички)
Тема Re: Моята тема, за моите проблеми.нови [re: Deern]  
Автор Shokolada (няма ме)
Публикувано28.11.19 12:26



Добре де..наистина ли не се усещаш?
Ок..перфектна си..при теб всичко е най най..ти си..
само, че не става въпрос за теб..
сърцето ти в германски камък ли се е превърнало?



Тема Re: Моята тема, за моите проблеми.нови [re: lipari]  
Автор DarkSideМодератор ()
Публикувано28.11.19 12:24



в случая ти си за триене защото ти си тази, която обижда с думите пачавра, говедо, боклуци



Тема Re: Моята тема, за моите проблеми.нови [re: DarkSide]  
Автор Shokolada (няма ме)
Публикувано28.11.19 12:29



А на база защо?



Тема Re: Моята тема, за моите проблеми.нови [re: Shokolada]  
Автор DarkSideМодератор ()
Публикувано28.11.19 12:36



на база използване на обидни думи - възражението й може да се каже и по необиждащ начин, но тя преднамерено избира да го каже с обидни думи



Тема Re: Моята тема, за моите проблеми.нови [re: Deern]  
Автор Ludo2 (бях svestna)
Публикувано28.11.19 12:41



Добре е да се казват нещата директно: Разкарай се от темата на Розмари! Ако знаеш колко си жалка, опитвайки се да триумфираш върху чужд гръб. И както казва Трики, всички сме ти виждали мръсните и стари обувки и мръсно яке. Ей, усмърдя ни, да знаеш!

Всичко, което виждате в мен, не е мое-ваше е. Мое е това, което виждам във вас! Ерих М.Ремарк


Тема Re: Моята тема, за моите проблеми.нови [re: DarkSide]  
Автор Shokolada (няма ме)
Публикувано28.11.19 12:43



Ти само обидите ли видя..а причината?



Тема Re: Моята тема, за моите проблеми.нови [re: Rosemary]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано28.11.19 12:40



Ко ми благодариш - факт.


Няма коя да ти стъпи и на малкото пръстче тук.



Тема Re: Моята тема, за моите проблеми.нови [re: snowprincess]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано28.11.19 12:50



не е лошо, че си й поставила задача
още повече, че задачата не би била неприятна, ако не се виждаше безсмислена с тези картички, които трудно биха трогнали
за да направи нещо смислено, което би зарадвало наистина децата, също са необходими някакви средства за материали
от картички, които повечето няма да погледнат и ще забравят на чина си, просто няма смисъл

някакви оригинални играчки за елха за всяко дете би било удачно. след тържеството всяко дете може да си вземе играчката вкъщи,
но с 1 гланцово блокче - едва ли
и без това такива неща правят в час

но ако са по подобен начин:




да направим разбор на идеята, която иначе е лесно и възможно изпълнение за дете на 9,5г.:
за класната стая прозрачни топки със снимки на всяко дете и на учителката
ако са 25 деца + учителката --- 26 топки х1,30 = 33,80 лв


снимки на всяко дете в е-формат. може да й помогне някой съученик, като снима децата с телефона си. но за да не я изклюкари, по-добре учителката да снима децата или да им поиска снимки /тук ще пропуснем, че не е много редно снимки на децата без знанието на родителите/
за фографски услуги във фото, за да проявят снимките, та детето да ги изреже в кръг - 20 лв

е, може да натроши малко морска пяна на ситно, но ще е правено като от лаик
добавяме - 4 лв

10 метра х 0,90 лв = 9 лв

1 пистолет за лепене с горещ силикон и пръчици за лепене /най-евтин вариант/ 10 лв

понеже ги няма материалите там, поръчва с куриер, доставка с наложен платеж ок.10лв

и смятаме 86,80 лв
това знаеш ли колко много пари могат да бъдат за семейството плащане на тока, купуване на мечтания конструктор лего, но е хубаво да се учи да прави неща за другите

ако ти имаш по-малко струваща идея, дай й я
не е лошо да направи подаръчета за децата, но картички си пращахме през соца
няма кой да се зарадва на картичка с налепена елхичка, ако ще душата си да е вложила и да е написано стойностно пожелание, индивидуално съчинено за всеки, най-много за минута да спрат вниманието си

дори да направят коледни курабийки с послания, индивидуално опаковани, защото и децата вече гледат с подозрение на домашни кексове и други... пак не ми се вижда много добре



Тема Re: Моята тема, за моите проблеми.нови [re: Shokolada]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано28.11.19 13:00



твойто не е същото - никога не си осиновявала циганче като съвсем сама жена с една мама-пенсионерка за подкрепа. хабер нямаш какъв двоен тормоз е това в България - хем осиновено, хем от малцинството.

не се класираш за многострадална Генонева.
хеле пък, както помиярстваш с разни откачалници по темите, без да ти пука.
а ти помиярстваш с оня Алекс като за световно.
И тази тема осрахте - де се ръгаш, като за час не се усещаш къде ДА НЕ СИ ПАРКИРАШ мутката и претенциите! Дето те засърбят крастите, там пълниш страници с евтините си чатове ни в клин, ни в ръкав.



Тема Re: Моята тема, за моите проблеми.нови [re: DarkSide]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано28.11.19 13:11



в случая ти си за триене защото ти си тази, която обижда с думите пачавра, говедо, боклуци

Ми трий, бе!
Каквото е важно за тази тема, отдавна мина на бележки.

Трий нормалните и празноглавците си дрънкайте на воля.
Нито ще сте първите тенекиени тъпани, нито ще сте последните.
В бг сме обръгнали на такива.




Страници по тази тема: << 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.