Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:52 24.09.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | (покажи всички)
Тема Re: Моята тема, за моите проблеми.нови [re: DarkSide]  
Автор Rosemary ()
Публикувано28.11.19 11:42



Съжалявам.

......................................................


Тема Re: Моята тема, за моите проблеми.нови [re: snowprincess]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано28.11.19 11:45



Снежке,
Рози дума не обелва, но освен за дъщеря си, тя се грижи и за възрастната си майка.
Изгърбена е с почти цялото домакинство като мъж и още по-лошо ще става.
Бабата може да наглежда малката, но все повече отпада в ежедневните функции, нормални за 30-50 годишен човек. В нейното положение съм донякъде - само донякъде, щото е споделено - ама за сама жена отговорността за всички битовизми - от готвенето и чиниите, през ежедневни дребни повреди и изненади до хем психично здраве на подопечните, хем - абе да виеш на умряло в 2 посред нощ, че пералнята протекла и наводнила и да няма на кого да се обадиш - здрав-прав човек ще изчатка.

Рози прави ежедневно неща, дето никой, ама никой в клуба не може да си ги представи, камо ли да изкара 2 месеца в нейния режим.

Ако има МЪЖ, дето е жена, ама повече мъж от всеки друг, това е тя.



Тема Re: Моята тема, за моите проблеми.нови [re: lipari]  
Автор Rosemary ()
Публикувано28.11.19 11:47



Благодаря ти

.

......................................................

Тема Re: Моята тема, за моите проблеми.нови [re: Rosemary]  
Автор DarkSideМодератор ()
Публикувано28.11.19 11:51



няма за какво да съжаляваш, никой не може да контролира как се развиват темите и всеки пише каквото му е в момeнта на акъла - понякога става интересен и приятен разговор, понякога става караница, такъв е животът - шарен и динамичен



Тема Re: Моята тема, за моите проблеми.нови [re: DarkSide]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано28.11.19 12:01



Просто разкарай тая пачавра от темата на Розмари.

Тъй, както имаше топки да скръцнеш на Албена предупреждение за бан, щото се лигави неуместно, така махни това говедо оттук.



Да дращи по други теми, ама да не чекиджийства там, където не й е мястото.

И хич не ми излизай с конско - ако имаш акъл за 2 пари, съобрази кой кога и къде е уместен и ТРИЙ, ако трябва. За какво ми се ветрееш с модераторски байрак, ако не правиш поне ВЕДНЪЖ ГОДИШНО необходимото!

Розмари е в криза и с реален проблем. Ако не можете поне за малко са се съпикясате кога е уместно да се лигавите и кога просто да се въздържите - егати боклуците сте!



Тема Re: Моята тема, за моите проблеми.нови [re: lipari]  
Автор Deern (Познат)
Публикувано28.11.19 12:06



Подтекст на поста ми бе, че хората с ниски финансови възможности пишат за обилна вечеря и много подаръци под елхата.

Затова писах, че даже дребни нетрудни за готвене неща са съвсем ок за Коледа, ама вие нали ще спасявате света, та всичко трябва да е на ниво [смея сте] Големи сте хаоти, затова изпадате в такива ситуации.



Тема Re: Моята тема, за моите проблеми.нови [re: lipari]  
Автор Deern (Познат)
Публикувано28.11.19 12:19



Понякога / често / винаги трябва да има някой, който да казва фактите.

Аз ако бях сама и по цял ден на работа, никога нямаше да си взема куче и да го оставя само от сутрин до вечер, само защото да не съм сама. (Например)



Тема Re: Моята тема, за моите проблеми.нови [re: lipari]  
Автор Shokolada (няма ме)
Публикувано28.11.19 12:20



Не се изказвай неподготвена..в същото положение съм..корнизи правя, акумулатори сменях досега..водопровод..бойлер се развали..пералня свързвам..готвене, чистене, пране..пазаруване..
на работа ходя и гледам майка..която е като малко дете..
но това би трябвало да я мобилизира..а да не се оставя на депресии..
проблемът на този начин на живот е че човек се чувства сам..и отговорен за всичко...и понякога се срива...но временно..самата отговорност тежи..мисълта че няма кой друг...
Дано в тази тема е разбрала, че не е сама..че винаги има кой да се притече насреща..не е същото като че да сме до нея..но кой с каквото може..
Просто Розмари да приеме, че нейният начин на живот го имат и други хора..и че живота не е несправедлив..и гаден..



Тема Re: Моята тема, за моите проблеми.нови [re: Rosemary]  
Автор Shokolada (няма ме)
Публикувано28.11.19 12:21




Съжалявам.



Тема Re: Моята тема, за моите проблеми.нови [re: Rosemary]  
Автор Shokolada (няма ме)
Публикувано28.11.19 12:24



Искаш ли да ти изпратя телефон? Казах ти..така стои в нас от месеци изключен. Работи..не е чисто нов, но ще ти свърши работа..: )..да и снимаш и показваш..




Страници по тази тема: << 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.