Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:08 24.05.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | (покажи всички)
Тема Re: Психо-тормоз на работното мястонови [re: holi_day]  
Автор DarkSideМодератор ()
Публикувано14.06.19 11:20



посъветвай я как да го документира. ще ми е интересно и аз да прочета как ще документира и кое точно би й послужило пред съда

поне три пъти написах да се консултира с адвокат - а ако ти е интересно как се документира, консултирай се и ти



Тема Re: Психо-тормоз на работното мястонови [re: holi_day]  
Автор Crazy Space (старо куче)
Публикувано14.06.19 11:22



а защо да се обединявам? От преди малко.



Тема Re: Психо-тормоз на работното мястонови [re: aiumi]  
Автор DarkSideМодератор ()
Публикувано14.06.19 11:24



Ами всъщност психотормозът много трудно се доказва, особено ако е в устна форма.

изобщо не е трудно, адвокатите го знаят



Тема Re: Психо-тормоз на работното мястонови [re: DarkSide]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано14.06.19 11:25



отначало пише, че работата й е спокойна, пък имала паник-атаки
после става въпрос, че има паник-атики понеже е подложена на тормоз, ама атаките били щото се насложили стари взаимоотношения
вече е на ръба на депресия, ама да обсъждат сексуалния живот на други хора - нищо не им прече
е, нещо по отношение на това, че работата, която върши е качествена, че се старае или нещо от сорта поне да беше загатнато? не. ама защо й е?





Тема Re: Психо-тормоз на работното мястонови [re: aiumi]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано14.06.19 11:27



+1

както и работодател трудно може да докаже некадърност



Тема Re: Психо-тормоз на работното мястонови [re: holi_day]  
Автор DarkSideМодератор ()
Публикувано14.06.19 11:28



вече е на ръба на депресия, ама да обсъждат сексуалния живот на други хора - нищо не им прече

върни се да прочетеш първия пост - не служителката обсъжда началничката си, а авторката е споделила своя коментар на ситуацията с нас



Тема Re: Психо-тормоз на работното мястонови [re: DarkSide]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано14.06.19 11:28



ти каза, че може да се документира, затова попитах теб

това, че ми е интересно, не е повод да се подразбира, че ми е необходимо


що хапеш



Тема Re: Психо-тормоз на работното мястонови [re: Sarayah]  
Автор crazymonkey-126377 (тиха усмивка)
Публикувано14.06.19 11:30



Никакви!

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е


Тема Re: Психо-тормоз на работното мястонови [re: holi_day]  
Автор Crazy Space (старо куче)
Публикувано14.06.19 11:31



Не трее да и пука което е най-важното. На мене ми запука от една оценка която беше без секви последаствия. Отчитам като грешка и, че не го фанах за гушата да го дигна от земята. това при усковие, че исках да остана. Ама аз не исках въобще щото работата ми беше монументално противна и колегите също. имаше неколко готини споед мен и тях ги изгониха по една или друга причина или напуснаха.



Тема Re: Психо-тормоз на работното мястонови [re: DarkSide]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано14.06.19 11:32



върни се да прочетеш първия пост - не служителката обсъжда началничката си, а авторката е споделила своя коментар на ситуацията с нас


и да се върна на 1-я пост, авторката обяснява, че началничката е сама. това няма как да го знае от другаде, освен от приятелката си
та явно обсъжданията са на доста примитивно ниво - кой какъв е, а не какви конкретно изисквания към служителката са били отправени, та толкова са я стресирали




Страници по тази тема: << 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.