Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:22 19.04.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | (покажи всички)
Тема Re: Психо-тормоз на работното мястонови [re: aiumi]  
Автор DarkSideМодератор ()
Публикувано14.06.19 21:33



ми то е като доказване на сексуален тормоз - нещата са динамични и постоянно границите на позволеното се местят - примерно некой колега ти казал че в тази рокля изглеждаш много добре и имало свидетели - допреди 5 години това беше просто комплимент от учтив колега, обаче днес е ужасен сексуален тормоз за който можеш да го избичиш във фейса като сексуален насилник, да му изработиш уволнението, развода и цял живот да се срамуват децата му от него, щото баща им бил свиня

преди 25 години работих в една пекарна и шефката ни гонкаше като империалисти, чукаше на вратата на тоалетната и крещеше айде отивай да бачкаш, стига си се скатавал/а в кенефа - а днес я записваш със смартфона си и я осъждаш за психотормоз (по закон имаш право на лично пространство дори и в работно време, да не говорим за уронване на достойнството ти), или в БГ ако все още няма такива прецеденти, то най-малкото я заплашваш, че ще го пуснеш във фейса този запис



Тема Re: Психо-тормоз на работното мястонови [re: Desideratum]  
Автор DarkSideМодератор ()
Публикувано14.06.19 21:37



Колко е интелигентна Липари,не знам.
Решавах няколко примерни теста за интелигентност.
С малкото си познания за поредици,пропорции и числа,при все че съм доста зле с математика и логика изкарах около 90-118 на теста.
Един друг тест даде 124.За цветове и други неща.
Не знам.
Не искам да се хваля.Отне ми час и нещо на всеки един тест.







Тема Re: Психо-тормоз на работното мястонови [re: DarkSide]  
Автор aiumi ()
Публикувано14.06.19 21:54



Да, така е, границите бързо се местят,
навремето дядо ми, лека му пръст, неговите работници в свинефермата,
направо ги биеше, когато не работеха както им е казал, и те си налягаха парцалите,
в наши дни, за една псувня, човек може да бере ядове. :)))



Тема Re: Психо-тормоз на работното мястонови [re: Sarayah]  
Автор aiumi ()
Публикувано14.06.19 22:04



Твоята близка, е най-добре в момента да се погрижи да здравето си, и за собственото си психично равновесие и устойчивост,

и да не мисли много-много за шефката си, дали е такава и онакава и каква би трябвало да бъде,

както казва Кастанеда (цитирам по памет) - когато те подгони ягуар, концентрираш се, и правиш необходимото, за да си измъкнеш и да оцелееш, не мислиш що за ягуар е това и как си позволява, дори и ако това е ягуара с възможно най-лошия и непоносим характер.



Тема Re: Психо-тормоз на работното мястонови [re: aiumi]  
Автор Crazy Space (старо куче)
Публикувано15.06.19 00:41



Докато имаш его то ще страда ако щеш да праклтикуваш всякакви техники за неговото обучение.



Тема Re: Психо-тормоз на работното мястонови [re: Sarayah]  
Автор Israel Thornstein (либиец)
Публикувано15.06.19 04:00



> Спокойна работа с постоянни доходи, които я устройват
Че това е определението за идеалната работа на почти всеки наближил 50ка.

בַּעַל זְבוּב


Тема Re: Психо-тормоз на работното мястонови [re: Sarayah]  
Автор Israel Thornstein (либиец)
Публикувано15.06.19 04:03



Последния път когато един предишен шеф ми намекна че не е доволен от мен и не знае как да ме използува си взех шапката и напуснах след месец и половина.

בַּעַל זְבוּב


Тема Re: Психо-тормоз на работното мястонови [re: DarkSide]  
Автор Desideratum (forGIVEtoforGET)
Публикувано15.06.19 06:50



??
Нещо?
Не ти разбирам мисълта.

С всеки съм който както си постели!


Тема Re: Психо-тормоз на работното мястонови [re: aiumi]  
Автор Desideratum (forGIVEtoforGET)
Публикувано15.06.19 06:51



В случая е обикновенна дрисла на два шамара работа.
Не ягуар.



С всеки съм който както си постели!


Тема Re: Психо-тормоз на работното мястонови [re: Crazy Space]  
Автор Desideratum (forGIVEtoforGET)
Публикувано15.06.19 06:52



Кой да ни просветли...

С всеки съм който както си постели!



Страници по тази тема: << 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.