Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:59 25.04.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | (покажи всички)
Тема Re: Психо-тормоз на работното мястонови [re: crazymonkey-126377]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано14.06.19 13:51



И възрастта, разбирай стажът и опитът по-често са предимство, отколкото недостатък в настоящата бг ситуация.

Голяма си теоретичка, Лисо!


възможно е в малките провинциални градове да е така, но в случая иде реч за най-големия трудов пазар - софийският. без да се брои специализацията на въпросната, твърдението че владее 3 чужди езика вече е достатъчна възможност да си осигури нова работа. Най-малкото - в джобс бг обявите за търсене на хора с езици за обслужване на клиенти по телефона не намаляват. и няма възрастови ограничения за кандидатите. аутсорсните компании ги интересува служителят да си върши работата.

с което намеквам, че опцията "безработица" не стои пред квалифициран човек, ако туй е повод за неистови панически страдания от типа "как ще живея без заплата".



Тема Азнови [re: Crazy Space]  
Автор crazymonkey-126377 (тиха усмивка)
Публикувано14.06.19 13:56



вече и не мога с натягането, ама ей тъй, както не мога, съм в пъти по-ефективна, адекватна и работоспособна от трийсет и ... че нямаме по-млади мои колежки, болшинството от които тежат на земята, както викаше баба ми.

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е


Тема Re: Няманови [re: crazymonkey-126377]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано14.06.19 13:57



. макар мен никога, ама никога да не са ме дискриминирали по възраст дори и сега, което не значи, че другите не ги дискриминират.

а, значи си дрънкаме сладки приказки на дернек.
тебе що не са те дискриминирали по възраст, някакво извънземно ли си?
ама имало дискриминирани, тъй си чувала на опашката в магазина.





Тема Re:нови [re: lipari]  
Автор crazymonkey-126377 (тиха усмивка)
Публикувано14.06.19 14:00



тебе що не са те дискриминирали по възраст, някакво извънземно ли си?

Не, но винаги е имало лична среща с работодателите досега, ако беше само по документи, да са ме отсвирили само поради фактора възраст.

ама имало дискриминирани, тъй си чувала на опашката в магазина.

Конкретни случаи, градските легенди и клишета ги пускам край ушите си.

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е


Тема Re:нови [re: crazymonkey-126377]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано14.06.19 14:05



Не е логично при личната среща на работодателите да не им пречи възрастта ти,
пък при личната среща с твоя наборка да им пречи и да заяват, че няма да я наемат, щото е твърде стара.

От друга страна, хората често ползват това за оправдание, че не са ги наели.
"мъ щото аз съм на 50, пък те взеха едно младо 25 годишно" - и реве, че дискриминирана по възраст.



Тема Логичнонови [re: lipari]  
Автор crazymonkey-126377 (тиха усмивка)
Публикувано14.06.19 14:07



е, ама съзнателно не обяснявам защо.

А че се ползва като дежурно оправдание, както и лафът "Никъде няма работа", е вярно.

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е


Тема Re: Азнови [re: crazymonkey-126377]  
Автор Crazy Space (старо куче)
Публикувано14.06.19 14:21



Ми у гробищата ще поше "Много работна беше".



Тема Ненови [re: Crazy Space]  
Автор crazymonkey-126377 (тиха усмивка)
Публикувано14.06.19 14:24



ме плаши.

Аз съм балансиран човек, то и зодията ми такваз - моем да работим, ама моем и да не работим.

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: Ненови [re: crazymonkey-126377]  
Автор Crazy Space (старо куче)
Публикувано14.06.19 14:29



Ми ако се идентифицираш с тяло като пукнеш ще се преродиш и пак ще работиш.бог не работи. той е.



Тема Духнови [re: Crazy Space]  
Автор crazymonkey-126377 (тиха усмивка)
Публикувано14.06.19 14:41



в тяло сме ние.



Не гледайте как изглежда, разберете какво Е


Страници по тази тема: << 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.