Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:38 25.04.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | (покажи всички)
Тема Re: Духнови [re: crazymonkey-126377]  
Автор Crazy Space (старо куче)
Публикувано14.06.19 14:42



значи ще умрете оба.бог е всичко и навсякъде.



Тема Инови [re: Crazy Space]  
Автор crazymonkey-126377 (тиха усмивка)
Публикувано14.06.19 14:55



пантеизмът ми допада.



Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: Инови [re: crazymonkey-126377]  
Автор Crazy Space (старо куче)
Публикувано14.06.19 14:56



Няма нито пан нито теизъм.



Тема Хубаво,нови [re: Crazy Space]  
Автор crazymonkey-126377 (тиха усмивка)
Публикувано14.06.19 14:57



аз само си приказвам.



Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: Хубаво,нови [re: crazymonkey-126377]  
Автор Crazy Space (старо куче)
Публикувано14.06.19 15:00



Правиш го добре с въртели.



Тема Re: Психо-тормоз на работното мястонови [re: Sarayah]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано14.06.19 15:06



не е нужно да ме заплашваш, че ще ме поставиш на мястото ми
не си фактор, от който зависи това
хубаво се усети, че забърса мнението си
няма как да пуснеш тема и да си с очаквания, че всички в хор ще пеят едно и също
отделно в мнението си показа, че грам не си ме прочела



Тема Re: Психо-тормоз на работното мястонови [re: holi_day]  
Автор Crazy Space (старо куче)
Публикувано14.06.19 15:25



наистина прекалено лично го възприема.Аз написах от първо лице за достоверност преживелиците на познати.



Тема Re: Психо-тормоз на работното мястонови [re: lipari]  
Автор DarkSideМодератор ()
Публикувано14.06.19 15:37



твърдението че владее 3 чужди езика вече е достатъчна възможност да си осигури нова работа.

паник атаките за мен означават погрешна оценка на реалността - със сигурност физическото й оцеляване не е застрашено, дори и да я уволнят и никога повече да не успее да си намери работа до края на живота си, все някак ще успее да преживява - в 21 век в държава от ЕС трудно ще умреш от глад - заплашено е единствено егото от смачкването на фасона му, а за него това е равностойно на смърт и то е това, което сигнализира за смъртна опасност

естествено, че до няколко месеца ще си е намерила нова работа, ама в момента тя това не го осъзнава и й се струва че краят на света иде, щото я навикала шефката гаднярка



Тема Re: Психо-тормоз на работното мястонови [re: DarkSide]  
Автор Crazy Space (старо куче)
Публикувано14.06.19 15:48



При толко дърти мое и се гътне.Щото то егото командва тялото и може да се самубие като любимите ти шпримери в детството.



Тема Re: Психо-тормоз на работното мястонови [re: DarkSide]  
Автор aiumi ()
Публикувано14.06.19 16:23



Да, сигурно адвокатите знаят, но все пак, на мен не ми е ясно къде се поставя границата, кога гонитбата на постижения се превръща в психически тормоз? И то доказан?

ПП Ние тук нямаме синдикати, уж имаме, де, но реално работят само в държавните фирми, тъй че всеки се оправя както може.




Страници по тази тема: << 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.