Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:17 25.04.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | (покажи всички)
Тема Re: Психо-тормоз на работното мястонови [re: Crazy Space]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано14.06.19 11:42



явно усещат, че е прахолясало и затова са в симбиоза


гледай си теб, отговаряй за себе си
иначе се налага и за залепения за теб да отговаряш



Тема Re: Психо-тормоз на работното мястонови [re: holi_day]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано14.06.19 11:45



аз ще ти го кажа, нищо, че не е написано в темата
хората с паник атаки са перфекционисти, стараят се и си вършат качествено работата, учтиви са и избягват конфликтите
работата може да е спокойна, но да възникват проблеми, когато става въпрос за диалог с авторитети, защото трудно понася критика и няма изработена стратегия за справяне
а това със секса на шефката - просто се включват психичните й защити
холи, ужасно е, бе, ти не знаеш, но вече обвиняваш авторката на темата в измислици
и дори през ум не ти минава, че може да я засегнеш
като слон в стъкларски магазин си



Тема Re: Психо-тормоз на работното мястонови [re: holi_day]  
Автор Crazy Space (старо куче)
Публикувано14.06.19 11:45



Усещат те некому дедовия. Те са прашясали даже повече от мене. Нали тва настрана от факта, че други няма.



Тема Re: Психо-тормоз на работното мястонови [re: DarkSide]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано14.06.19 11:52



аз говорих по принцип, че трудно се доказва
може да виждаш нещо с очите си и пак да не можеш да докажеш
неслучайно и ал капоне е осъден за неплащане на данъци, а не за друго

преди години имах тнякакви акива казуси в работата
случвало се е да се решат със споразумение за изплащане на 4 или 6 заплати при напускане,
но 1 случай бе много тежък, бе предпочетено да бъде уволнено лицето тъй като работеше с деца, като последствие да се платят разноските за дело, над 1 година заплати, но да не бъде възстановено на работа. лицето имаше най-високо образование в случая, даже допълнителна квалификация, но неадекватно в работата си, да не кажа, че имаше няколко опасни ситуации. та видях колко е трудно и затова се изплатиха доста пари само и само да се избегне инцидент...
един друг случай имаше, като ни бе представено фалшиво ЕР на ТЕЛК, а по служебен път получихме оригинала с различен гръб на двата документа, т.е. диагнози. Тогава писах до министрите на 2 министерства, извикаха лицето от НЕЛК, който отхвърли ЕР на ТЕЛК, лицето бе махнато от работа обаче след 1,5 г., а през това време заемаше с фалшивия си документ мястото на лице, което остана без работа. Не можеше обаче да докажем как и кога бе внесен фалшивия документ, иначе примерно можеше да понесе и други щети фалшификаторката.



Тема Ох,нови [re: Sarayah]  
Автор crazymonkey-126377 (тиха усмивка)
Публикувано14.06.19 11:53



група колеги сме стигали дотам, че да уговаряме един друг колега, тип общински бик, да се жертва за общото благо.



Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: Психо-тормоз на работното мястонови [re: lipari]  
Автор crazymonkey-126377 (тиха усмивка)
Публикувано14.06.19 11:57



И възрастта, разбирай стажът и опитът по-често са предимство, отколкото недостатък в настоящата бг ситуация.

Голяма си теоретичка, Лисо!



БИ трябвало да са предимство, но работодателите продължават да мислят по стария негъвкав начин, неотчитайки, примерно, застаряването на населението, по-качественото образование на по-стария кадър, щот то сега всеки взема диплома, откак парите следват студента/ученика, както и значението на опита на кандидата.

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: Психо-тормоз на работното мястонови [re: snowprincess]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано14.06.19 11:58



работата може да е спокойна, но да възникват проблеми, когато става въпрос за диалог с авторитети, защото трудно понася критика и няма изработена стратегия за справяне
а аз кое неправилно предложих
да помисли конструктивно, да търси професионални решения, да прави предложения, т.е. да си изработи стратегия
а не да злослови
може мненията ми да са й неприятни, но ако се вслуша в тях, биха й помогнали
не мисля, че има нужда от подкрепа изразяваща се в очерняне на другата страна,
а да си изработи нейни механизми
кой беше най-добрият оратор, който заеквал и имал тикове, но тренирал докато премахнал тези неща
не става иначе


холи, ужасно е, бе, ти не знаеш, но вече обвиняваш авторката на темата в измислици
и дори през ум не ти минава, че може да я засегнеш
като слон в стъкларски магазин си

да разбирам ли, че авторката е запозната със сексуалния живот на новоназначената началничка?
може да съм като слон в стъкларски магазин, но виждам, че тя умее да прескача мненията ми, така че ще се справи





Тема Re: Психо-тормоз на работното мястонови [re: holi_day]  
Автор DarkSideМодератор ()
Публикувано14.06.19 11:59



добре, да си сменя ролята
аз съм служителката, възложили са ми прекомерно работа
още докато я върша, виждам, че няма да ми стигнат силите, най-малкото ще уведомя писмено с 3 изречения защо времето е малко за извършване на задачата и ще поискам подкрепа на колега или удължаване на времето


няма такива работи, възложили са ми, пък аз фанах да я върша, пък изведнъж установих ... ... има си планинг в началото на годината и за всяка работа ти самата си казала колко време ти е необходимо и сме го обсъдили и аз съм се съгласил и всичко е документирано





Тема Re: Психо-тормоз на работното мястонови [re: DarkSide]  
Автор crazymonkey-126377 (тиха усмивка)
Публикувано14.06.19 12:02



баш тва със стягане не се оправя, а с отпускане

Не можеш да обясниш това на някой, който не го е преживял.

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е


Тема Re: Психо-тормоз на работното мястонови [re: holi_day]  
Автор Crazy Space (старо куче)
Публикувано14.06.19 12:03



Стратегиятъа е или да гърби или да се подмазва неукротимо но и това е до ситуация примерно ако шефът е млад а тя стара чанта той ще предпочете млада и подмазваща се а не дърта и подмазваща се. Бе много шум за нищо да се чупи и да иде да продасва весници на укицата тамън да излезе малко на чист въздух от тия шибани офиси.




Страници по тази тема: << 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.