Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:28 27.04.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Re: децата и внуците винови [re: snowprincess]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано08.09.20 14:05



Ае айде стига с тия маски. Е сега ще почне есента, ще турнем поло и шал, ще вдигнем къде яка, къде шала... аз тия дни влизам в магазин с парцалчето, с което си чистя очилата. Е така, забравям маска да взема, но очилата винаги са с мен. Вадя парцалчето, държа на устата

, за смях на гаргите)))
хиляда пъти казаха, че маските са за "болните", да не пръскат зарази. Здравите няма да ни опазят, ама карай.
Смешно ми е като влизам в банката. Божеее, едно време щяха да ме гръмнат ако вляза с маска, пък сега



Тема Re: децата и внуците винови [re: snowprincess]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано08.09.20 14:14



I. 1 543 672 пъти беше обяснено, че маските не са за да предпазват теб, а околните.
II. Втората картинка пък е невероятна глупост. Няма как памучна тъкан да предизвиква рак и безплодие.



Тема Re: децата и внуците винови [re: RujaKaramfilova]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано08.09.20 14:22



не става дума за нас, а за децата
колко мислиш, че ще са стерилни и безопасни като ги слагат и махат
прочете ли, че наказанието е преместване в друго училище
не звучи забавно, нали



Тема Re: децата и внуците винови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано08.09.20 14:26



започвам да се възхищавам на хората с огромни и състрадателни сърца, които са готови да пожертват здравето на собствените си деца, за да запазят живота на баба ми
а за учителите с маски и щлемове помисли ли, или и тази година ще си онлайн и не те брига



Тема Re: децата и внуците винови [re: snowprincess]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано08.09.20 14:45



Те не са хванати от гората, душо.
Могат да ползват интернет и да четат поне на още 2 езика.



Ний сме дебили и говорим само за червила и автомобили.

Тема Re: децата и внуците винови [re: alisalisa]  
Автор Liya ()
Публикувано08.09.20 14:48



А дали могат да напишат името на посочения сайт и да видят, че за маска, произведена в Китай, е сложен калифорнийски сайт за предупреждения срещу химикали





Тема Re: децата и внуците винови [re: snowprincess]  
Автор Liya ()
Публикувано08.09.20 14:52



или и тази година ще си онлайн и не те брига
Много грубо, Сноуи, не съм го очаквала от теб, жалко...
Вече видяхме разни други твои писания, че сме били на държавна служба и не ни бригало за другите. Което не е така.
Прекаляваш! Защитавай си позицията с разни линкове и картинки като за идиоти, които ще ги приемат, без да разсъждават, но не си позволявай повече да нападаш различномислещите и въобще мислещите, като нас.



Тема Re: децата и внуците винови [re: Liya]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано08.09.20 15:00



Сигурно могат, ма Липарското отдавна претръпна и не изпада в паника като чете за страничните ефекти и нежеланите реакции на купищата си люкарства по рецепта.
Найш кога ще се трогне от етикетче на китайска маска, дето щяла да му докара рак!

Що китайски детски играчки е облизало и изгризало...



Ний сме дебили и говорим само за червила и автомобили.

Тема Re: децата и внуците винови [re: Liya]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано08.09.20 15:12



Лия, после да споделиш дали ти се е появило акне на стари години от носене дълго време на маска пред студентите, щото при децата определено ще е проблем



Тема Re: децата и внуците винови [re: snowprincess]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано08.09.20 15:21



А възхищаваш ли се на семейството лекари - баща, майка и син, който умряха тия дни от вируса?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.