Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:21 27.04.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Re: децата и внуците винови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор DarkSide ()
Публикувано13.09.20 09:54



Спор няма че статията е ужасна, нечитаема и че преводачката трябва да си изяде дипломата. Което обаче не променя факта, че ПСР технологията не става за епидемиологични тестове в голям мащаб, каквито се правят масирано в последния месец из цяла Европа с цел да се симулира втора вълна.



Тема Re: децата и внуците винови [re: DarkSide]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано13.09.20 10:00



с цел да се симулира втора вълна.


много точно казано. Цялата работа е симулация. Вече никой не вярва в опасността от този вирус.. но, властта е в управляващите и хората просто нямат избор.

Имаше един мим тия дни по мрежата - една ръка пред библиотека, която държи романът "1984" и отдолу пише "премествам я от рафта с "Фантастика" на рафта "Съвременна история".



Тема Re: децата и внуците винови [re: snowprincess]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано13.09.20 10:03



Тестът не означава нищо, но може да унищожи живота ви, да ви направи абсолютно нещастни.


И как точно ще ме унищожи или направи нещастна едно бъркане в носа и гърлото, че не се сещам?



А, сигурно толкова ще ме "потресЕ", че ще полудея на мига, вместо да отида да си направя още изследвания, за да разбера какво да правя нататък?

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!

Тема Re: децата и внуците винови [re: snowprincess]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано13.09.20 10:06



Хората, които отнеха всичките ви свободи през последните седмици, те са социални инженери, политици, лидери на глобалистичната мисъл, банкери, фанатици на СЗО и други подобни. Тяхната армия са „мейнстрийм медиите“, които в момента са буквално перфектната и денонощно работеща пропагандна машина за водения от Гейтс пандемичен райх.

"Райх" означава кралство, империя. Нямам представа какво искаш да кажеш, вероятно "пандемичен крах"?

Тезата, която излагаш е много силна, очевидно имаш добри аргументи в подкрепа на Опозицията, но ги излагаш на неправилното място. Ние можем, поне аз мога, да те прочета, и доколкото ми позволяват познанията по биология от гимназията /защото аз учих специализирана гимназия с разширено изучаване на химия и биология, като цяло подготовка за лекарско следване/, мога да следвам идеята ти. Но дотам. Трябва да се изправиш в подкрепа на тезите си. А, ако наистина има заговор за някакъв пандемичен терор, смяташ ли, че ще бъдеш допусната да изкажеш гласно /в смисъл, не в онлайн клуб/ мнението си? И колко хора ще те чуят?? Както ти писах - кината са отворени, но са полупразни, и кръчмите не са пълни, защото масата от хората попиват това, което дават по телевизора, и изпитват страх..

Та.. окей, разбирам. Какво предлагаш?!





Тема Re: децата и внуците винови [re: parvaty]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано13.09.20 10:23



много точно казано. Цялата работа е симулация. Вече никой не вярва в опасността от този вирус.. но, властта е в управляващите и хората просто нямат избор.

Малко пресилваш. Иди да попиташ онова семейство - доктора и родителите му, които починаха от вируса, заразявайки се един друг... дали ТЕ вярват. Ама нямаш начин да говориш с тях вече. Може би някой от роднините им ще ти отговори?



АЗ МИСЛЯ ТАКА!!

Редактирано от UnicaDonna на 13.09.20 10:22.



Тема Re: децата и внуците винови [re: parvaty]  
Автор DarkSide ()
Публикувано13.09.20 10:24



При вас сигурно е било същото, тук още през март и април говорителките в новините говореха за това кога ще стигнем пика на първата вълна, през май говореха за отслабването на първата вълна - сиреч драгите зрители бяха обработвани още от самото начало на епидемията, че ще има множество вълни - това още по времето, когато всички експерти като курдисани повтаряха мантрата че това е напълно нов, напълно непознат и напълно непредвидим вирус. Обаче говорителките в новините вече знаеха, че това е първата вълна. За да кръстиш една вълна първа, трябва да имаш поне втора. Тукашният крал се казва Филип, а не Филип Първи - той ще стане първи чак когато се появи втори крал Филип. Обаче епидемиологичната вълна беше наречена първа още от самото начало. Четох някъде, че математическият модел на Фъргюсън предсказвал седем вълни, тъй че запасявайте се с маски за още много години напред. Явно е че управляващите са твърдо решени да носят вода от девет дерета, само и само да сбъднат модела на Фъргюсън.



Тема Re: децата и внуците винови [re: UnicaDonna]  
Автор DarkSide ()
Публикувано13.09.20 10:32



Хора умират всеки ден. Лекарите също са хора. Ние тук също сме хора и също ще умрем. Това е така откакто свят светува, единствено журналистите го откриха това в началото на тази година. Една от стотиците болести, която с нищо не е по-различна, се издигна в ранг на религия и цялото човечество насилствено е принудено да се присъедини към тази религия и да спазва обредите и ритуалите й. Експертите са новите попове, а маските и социалната дистанцираност са новите ритуали.



Тема Re: децата и внуците винови [re: DarkSide]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано13.09.20 10:38



Ние тук също сме хора и също ще умрем.

Ми направете си човещината най-сетне, де!
Вместо само да дрънкате...



Ний сме дебили и говорим само за червила и автомобили.

Тема Re: децата и внуците винови [re: DarkSide]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано13.09.20 10:51



О, да! И не само.. имам много какво да ти споделя по тази тема, но имам тренировка в 10,30 и трябва да тръгвам.. после ще ти пиша.





Тема Re: децата и внуците винови [re: DarkSide]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано13.09.20 13:44



така! Не само, че говореха за първата вълна - когато затвориха фитнесите казаха, че ще видят как ще се развие първата вълна и какви мерки да бъдат предприети, че при втората вълна да не се стигне пак до затваряне.

Според мен всичко, което виждаме, ако е организирано от някаква организация, то не е за да ни сложат нещо във ваксината. Ако попиташ всеки един психолог или психиатър, ще ти каже, че продължителната изолация води до психопатични изменения, като например апатия, нежелание за социализиране и незаинтересованост към всякакъв социален Живот. Нямам представа дали това е някакъв заговор, но според мен всичкоо, което се случва, прилича на дирижирано - виждаш ли, че мерките са еднакви навсякъде, изолацията продължава и няма изглед да бъде прекратена.. Та, мисля си.. че това не е случайно и, че, всъщност, се преследва някаква друга цел.. имам и предположение каква, но звучи доста абсурдно и няма да го изложа ..



Това исках да ти кажа - навсякъде се действаше еднакво. Разбира се, не във всички държави по едно и също време, но задължително по един и същи модел. На мен това ми направи впечатление. Не казвам, че вирусът не е опасен, но не е като бубонната чума или Ебола, че да принуждава правителствтата да затварят граници и съсипват бизнеси.. нямам никаква представа какво се случва, но не е просто само това, което виждаме...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.