Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:42 27.04.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Re: децата и внуците винови [re: DarkSide]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано15.09.20 08:26



продължават с ваксината, Дарки
и вървят статии във фб с изказвания колко скоро ще я внесат




слагам това тук, за да може, който иска да прочете


има вече установен ADE феномен при коронавируси, HIV и др, при които вирусът ползва антителата от "имунитета", за " троянски кон" , и прониква в клетки, където се размножава, и влошава протичането на инфекцията.
До сега няма безопасна и ефективна ваксина срещу SARS-CoV-1, също предизвикана от коронавирус, епидемия 2002-2004 г, макар че е имало експериментални ваксини ...



знаеш ли как сме се спасили тогава?



Тема Re: децата и внуците винови [re: snowprincess]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано15.09.20 08:40



Като чета темата... и някои предишни... вече започвам да изпитвам усещане, поради този ваш НЕИСТОВ страх от появата на ваксината, че имате толкова огромно мнение за ценността и значимостта на собствените си личности, че това управлява всичките ви преценки... Кво толкова, каквото за всички - това и за вас!



Толкова повече, че НИКОЙ до момента не е заявил, че тази ваксина ще е задължителна - доколкото знам - в нито една държава. Да, (изпреварвам) - неваксинираните може да ни изолират някак (каквото смятам, че ВЕЧЕ трябва да направят и с всички деца на антиваксъри с другите ваксини) но - ще си живеем и изолирани. Умни и изолирани - връх!


Сложих се в числото на тези, които няма да се ваксинират, но то няма нищо общо с вашата паника за чипове и други подобности. Просто - никога никой около мен не си слага ваксини против тези вируси.

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!

Редактирано от UnicaDonna на 15.09.20 10:54.



Тема Re: децата и внуците винови [re: snowprincess]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано15.09.20 09:17



продължават с ваксината, Дарки

Че те, в Русия, вече започнаха.
От руските новини: в Новгород вече са доставени и от вчера, 14 септември стартира доброволно ваксиниране срещу Ковид - първоначално само сред лекари и медици - с новата одобрена руска ваксина.

що баш в Новгород - щото некъв бум на заразени през последния месец.

Та, след някой и друг месец ще се разбере каква е ползата от файдата от ваксината.

Ний сме дебили и говорим само за червила и автомобили.


Тема Re: децата и внуците винови [re: UnicaDonna]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано15.09.20 09:45



Maй ваксините и маските ще се окажат най-малкият ни проблем.....
Хайде, честито на всички, които си мислеха, че ДНК паспортизацията е "теория на конспирациите"!
Във Великобритания се въвежда ДНК паспортизация - DNA fingerprint "заради опасността от коронавирус"...


- Citation and commencement
1. These Regulations may be cited as the Coronavirus (Retention of Fingerprints and DNA Profiles in the Interests of National Security) Regulations 2020 and come into force on the day after the date on which they are made.



Тема Re: Германски доктори казват истината (ново видео)нови [re: Reverend Harry Butz]  
Автор sladunka medunka (pyrva sypruga)
Публикувано16.09.20 02:30



Аз го изслушах още в началото, когато го пусна Сноу, човекът, типично по немски, кратко, ясно, логично и последователно обясни, че точно научната обосновка на т.нар. пандемия не е на висота... ако целта е обаче икономическа промяна, впечатление прави, че страните с развит туризъм най-много губят от т.нар. пандемия, поради ограниченията на свободното придвижване...мда, причините не смея да прогнозирам, но замисляйки се за това ми става страшно...



Тема Re: Германски доктори казват истината (ново видео)нови [re: sladunka medunka]  
Автор Reverend Harry Butz (спагети-уестърн)
Публикувано16.09.20 08:29



Нямах представа, че видеото е пускано вече в темата.
Не зная как съм го пропуснал, уж я прегледах внимателно.
Направи ми впечатление първото име на д-р Шьонинг - Хайко.
В първия момент ми прозвуча като нещо японско, но после се оказа, че е
традиционно име с германски произход, кратката форма на Хайнрих.



Тема Re: Германски доктори казват истината (ново видео)нови [re: Reverend Harry Butz]  
Автор sladunka medunka (pyrva sypruga)
Публикувано16.09.20 11:40



Да, в началото бяха 3 или 4 видеота, едното беше с Хайко Шьонинг... гледала съм няколко видеота досега, много добре се аргументират немците, докато американските колеги нямат единно становище за пандемията и Ковид. Две посоки нябелязах аз Пандемията не е страшна и съответно мерките прекалени, но вирусът е опасен и второто и вирусът и пандемията са преувеличени..



Тема Re: Германски доктори казват истината (ново видео)нови [re: sladunka medunka]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано16.09.20 15:32



целта е промяна на всички нива
в линка има видео и документ на световната банка в пдф формат
всичко ще приключи на 31 март 2025






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.