Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:02 28.04.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Re: децата и внуците винови [re: UnicaDonna]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано12.09.20 09:02



ще имаш ли търпението да изслушаш един умен човек, но от грешна партия
за съжаление, не го чуха





Тема Re: децата и внуците винови [re: snowprincess]  
Автор Reverend Harry Butz (спагети-уестърн)
Публикувано12.09.20 09:32



Съгласен съм, че най-важната роля на образованието е социализацията на децата.
От детската градина до 11 клас. Електронното обучение не предлага това.



Тема Re: децата и внуците винови [re: Reverend Harry Butz]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано12.09.20 09:39



Съгласен съм, че най-важната роля на образованието е социализацията на децата.
От детската градина до 11 клас. Електронното обучение не предлага това.


А средата, в която В МОМЕНТА (преди вируса) се социализираха българските деца ПРЕДЛАГА ЛИ социализация с подходящи ценности? И не е ли вече тази среда по-скоро вредна за подрастващото поколение? И не говоря за елитните учебни заведения, в които се социализират децата на клубарите... Щото те са миниатюрен процент...

Общи приказки всеки може да разхвърля.

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!



Тема Re: децата и внуците винови [re: UnicaDonna]  
Автор Reverend Harry Butz (спагети-уестърн)
Публикувано12.09.20 10:18



А средата, в която В МОМЕНТА (преди вируса) се социализираха българските деца ПРЕДЛАГА ЛИ социализация с подходящи ценности?

Обясни. Какво й е на средата? Какви са ценностите? Аз съм загубил връзка с ранното
обучение в България. В гимназията не беше лошо. Едно момче не може и не бива да
се лишава от компанията на своите съученички. Това би било пагубно за развитието
му в дългосрочен план.



Тема Re: децата и внуците винови [re: Reverend Harry Butz]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано12.09.20 10:33



Обясни. Какво й е на средата?

Чалга, ужасна дисциплина, състезание кой по-курвенски да се облече, агресия на силни върху слаби, на родители върху учители, на ученици върху учители, цигари от най-ранна възраст под носовете на учителята по дворовете, наркотици все по-често, завишаване на оценките за да не се изпусне бройката, подправени и фалшифицирани матури, за да се повиши успеха на всяко училище и на всеки ученик поотделно, безконтролни отсъствия по всякакви поводи и причини с фалшиви бележки от джипита... стига ли ти?

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!



Тема ами нямат избор..нови [re: snowprincess]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано12.09.20 10:56



носят си и това е.. и даже предпочитат така, пред това да се повтори пролетта на 2020-та.. да си седят вкъщи и да не могат да излезнат никъде...

А най-интересното е, че миналата седмица като почна училището по новините казаха, че в началото на септември множество учители са оставили да бъдат тествани за Корона доброволно.. резултатите излязли за 8 учителки след началото на първият учебен ден /8-ми септември в Бавария/, и сега децата, в чиито класове преподават учителките, трябва да бъдат под карантина 2 седмици. Обади се една майка на дете от такъв клас, втори, и каза, че детето е добре, и се надява учителката да е добре. И радиоводещият я попита "Вие и другите Ви деца, както и съпругът Ви, под караннтина ли сте също?",, и тя отговори "не, другите деца и съпругът ми могат да ходят на училище, съответно на работа""... а кажи ми ти какво е това?!? И тези учителки имат Корона, но нямат никакви симптоми.. това на практика означава, че ако тестваме цялото население сигурно над 50 % ще покаже положителен резултат на тестовете... но, карантина ще има само за тези с положителен тест?! .. не го разбирам аз това...

въпросът е, че засега ходят на училище с маски.. някои училища нямат вече лафки, поради Короната.. абе.. тъпа работа.. дано да пуснат тая ваксина най-после, че да се курдулисаме..



Тема Re: ами нямат избор..нови [re: parvaty]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано12.09.20 13:14



ДАНО не я пускат! ДАНО всички да се разбунтуват!

защо да пускат и да ваксинират хората, Парвати
ще използват експериментална ваксина с ДНК маймунски аденовирус (неизучен добре), за да предпазват от РНК коронавирус
панацея ли са измислили през 2020
пълна лудница



днес четох, че кънчев казал децата да носят шлемове, а не маски, за да не им се затруднява дишането
ако имате разрешение, купи на дъщеричката си, една идея е по-добре
тези са престъпници




статия от март

(CNN)Служители на Световната здравна организация в понеделник заявиха, че все още препоръчват на хората да не носят маски за лице, освен ако не са болни от Covid-19 или не се грижат за болен.

Маските всъщност могат да увеличат риска от коронавирус, ако се носят неправилно, предупреждава генералният хирург
Маските всъщност могат да увеличат риска от коронавирус, ако се носят неправилно, предупреждава генералният хирург
"Няма конкретни доказателства, които да предполагат, че носенето на маски от масовото население има някаква потенциална полза. Всъщност има някои доказателства, които предполагат обратното при злоупотребата с правилното носене на маска или поставянето й правилно", д-р Майк Райън , изпълнителен директор на спешната здравна програма на СЗО, заяви на брифинг за медиите в Женева, Швейцария, в понеделник.



Тема Re: ами нямат избор..нови [re: snowprincess]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано12.09.20 13:29



значи, виж.. аз все още не знам защо е цялата лудница. Факт е, че направиха лудница с вирус /ненапразно ти написах горният пост с учителката/, който очевидно битува в здрави хора, без да предизвиква разболяване.

Светът беше пред нова икономическа криза така или иначе - Ковида просто се използва удобно като повод. Защо и кой има интерес от това - не знам. Обаче тук широко се дискутира ефектът от затварянето ни през март, април и май.. само тези три месеца нанесоха сериозни щети на икономиката. На немската. Твърди се, че ако ситуацията се повтори доста от хората ще изпаднат в несъстоятелност. Сериозно са застрашени бизнеси като изкуство, ресторантьорство, циркове и театри, киноиндустрията - за пример, Мулан на Дисни, филмът, е сниман за 200 милиона долара и трябваше да излезне юли по кината. Сега го има само за онлайн теглене, срещу заплащане, разбира се.. но, както каза водещият - цялата тази работа за толкова много пари и всички тия красиви сцени, за да ги гледаме по телевизора..

Защо и кой го направи - не знам. Подозирам обаче, че ще бъде въведен "корона имунизационен паспорт" - имаш паспорт, пътуваш в чужбина, нямаш - не пътуваш. И познай дали и аз ще имам избор...

Що касае маските - моята дъщеря е вече на 14.. трудно ще я мотивирам да излезне със шлем на училище, в автобусът до него и прочее.. особено когато никой от нейните съученици и приятели не носят такива - носят всички от тия хартиените маски и това е. Нямат избор, както казах. Никакъв.

Бунтът в Берлин беше потушен в рамките на един ден, като имаше десетки арести. Не можеш да се бориш със системата. Освен ако всички не кажат "стига" .. което обаче е трудно да бъде организирано. Поне аз не си представям как ще стане..

Например, когато отвориха фитнесите - задължително на фитнес, пилатес - носиш кърпа и бършеш уредите с дезинфекционен препарат... колко време ще издържат гирите и лостовете?? .. постелките за пилатес се дезинфекцират след всяка тренировка и вече се прокъсаха, а са здрави, дебели постелки.. изобщо.. кината ги отвориха преди месец.. познай колко хора ходят, масово ги е страх. Кръчмите работят от два месеца.. всичкото обслужване е денонощно с маска, неотдавна ходихме на кафе и аз си забравих маската - върнаха ме, независимо от това, че масите бяха на открито, и ако си седнал може да си махнеш маската - НО - имаше въженца, ограждайки пътеки, по които да влезнеш, и НЕ МОЖЕ да си без маска.. та.. не знам какво да ти кажа..

Не знам каква е ваксината и дали ще действа ..

Наистина не знам какво да ти кажа. Ако имаше друг начин, сигурно щях да го предпочета. Но засега няма.

Редактирано от parvaty на 12.09.20 13:38.



Тема Re: децата и внуците винови [re: snowprincess]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано12.09.20 21:29



Машина за манипулации: Защо създателят на „теста за коронавирус“ не би го използвал






Тема Re: децата и внуците винови [re: snowprincess]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано12.09.20 21:52





My God I never thought I'd live to see the day this would be on mainstream media. Well done world

There is hope out there.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.