Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:51 28.04.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Re: децата и внуците винови [re: DarkSide]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано11.09.20 09:45



Носенето на маски на открито е отпреди повече от месец - цифрата, която си цитирала, доказва, че ефектът от това носене на маски навсякъде е нулев.

Че кой ти говори тук за маски? Аз говоря за вируса като такъв - съществуването му в мащабите, в които се обявява, опасността от него, заболеваемостта и пр. Дали маските са ефикасни или не - изобщо не ме интересува.

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!



Тема Re: децата и внуците винови [re: DarkSide]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано11.09.20 10:13



Дарки, имаш ли някаква надежда, че и този път ще се спасим от масова ваксинация
това, че в момента спират тестването, някакъв знак ли е, или затишие пред буря



Източник на „Ню Йорк Таймс” твърди, че става въпрос за напречен (трансверзален) миелит - остро възпаление на гръбначния мозък, което понякога се проявява при вирусни инфекции.



Тема Re: децата и внуците винови [re: snowprincess]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано11.09.20 10:25



Дарки, имаш ли някаква надежда, че и този път ще се спасим от масова ваксинация
това, че в момента спират тестването, някакъв знак ли е, или затишие пред буря


Дишайте дълбоко, ваксините няма да са задължителни. Както не бяха противогрипните.

Моето семейство никога не си е слагало последните. Вкл майка ми и баща ми, които живяха до 89 и 93 години.

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!



Тема Re: децата и внуците винови [re: snowprincess]  
Автор DarkSide ()
Публикувано11.09.20 10:33



Малкото експерти, които не са на хранилка на Биг Фарма, казват че са необходими средно 7 години за създаване на ваксина и никакви суми от трилиони милиарди долари не могат да намалят това време. Въпреки това всеки ден в новините ни подхвърлят дати от сорта на края на годината или март 2021 за новата ваксина???

Навсякъде в Европа в последните 3 месеца броят починали от ковид е практически нула, но навсякъде текат кампании за масивно тестване, за да се симулира втора вълна. От месец насам във Франция правят по милион тестове на седмица. Властите с половин уста признават 5% фалшиви положителни - това са 50 000 на седмица фалшиви "заразени". Вчера отчели 10 000 положителни за един ден и в момента тече извънредно събрание на съвета за отбрана, на което се очаква да се вземат решения за още по-яко затягане на мерките и дори частични затварания на много места. Цяла Франция стана червена зона. Към момента във Франция имат над 30 затворени училища заради положителни тестове. Все повече новини има за огромни проблеми в училище заради маските, даскалите се оплакват от възпалено гърло, а учениците от мигрени. Всичко това очевидно цели да направи живота на хората непоносим до такава степен, че да се избият за ваксината.



Тема Re: децата и внуците винови [re: UnicaDonna]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано11.09.20 10:26







Тема Re: децата и внуците винови [re: snowprincess]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано11.09.20 11:41



Няма да отворя линка и ти споделям, че НИЩИЧКО, идващо от ФБ, не ме интересува и не го смятам за заслужаващо внимание.

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!



Тема Не знам ....нови [re: snowprincess]  
Автор BATHco (Bath`men Со)
Публикувано11.09.20 11:50



Кажи нещо за прозрачните шлемове ..... Аз заложих на работа на тях, а в магазините - на шал.

Don`t Worry! Be happy!
\\\"Оти се косиш, като че ти мине!\\\"


Тема Re: децата и внуците винови [re: snowprincess]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано11.09.20 20:12



Слушам по новините - много голям брой родители подават молби с желание децата им да учат дистанционно. Било разрешено. А училищата правят много сериозни реконструкции и промени и в сградите, и като система на обучение. Всеки клас си има негова стая, край на кабинетната система, осигуряване на топла вода в училищата за по-комфортно миене на ръце и пр.

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!



Тема Re: децата и внуците винови [re: UnicaDonna]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано12.09.20 07:58



край на кабинетната система

Уни, това е началото на края на училищната система
до месец ще затворят



Тема Re: децата и внуците винови [re: snowprincess]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано12.09.20 08:15



Уни, това е началото на края на училищната система
до месец ще затворят


Ще затворят КОЕ? Прекрасната българска образователна система ли?

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.