Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:05 17.05.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Тема Re: Off: Да те питам публичнонови [re: Phillip]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано16.10.18 13:47



Като отказа задълго клубовете, Коледата започна ли да идва по няколко пъти годишно за теб?

Може пък за Великден да е ставало дума.





Тема Re: Животът е за живитенови [re: h1685614trbvmcom]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано16.10.18 13:47







Тема Re: Off: Да те питам публичнонови [re: Phillip]  
Автор hubavka69 (тиква, бе)
Публикувано16.10.18 13:48



Ами, не. Просто ми се освободи малко време. Ако успея да резна и Фейсбука, мисля, че мога да свърша доста полезни неща за това време.

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: Животът е за живитенови [re: h1685614trbvmcom]  
Автор hubavka69 (тиква, бе)
Публикувано16.10.18 13:53



Знаеш ли колко сте зле мъжете ... не всички, де. Викаш, вие няма лошо да ебнете, където някой се е открил, ама жените до вас трябва да са светици. Уф-ф-ф...

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: Животът е за живитенови [re: tuzlija-179435]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано16.10.18 13:59



Да те открехна.



В един момент си помислих, че трябва да спрем да им се бъркаме в дискусията, защото все пак има разлика между това да загубиш родител или съпруг/а.

Да, теоретично мнение може да имаме, като моето например, че за секс все пак се изискват някакви чувства (или така си въобразявам, защото съм от старото поколение). Какви ти чувства, ако си разбит от мъка и всичко ти е черно, където погледнеш - виждаш негови/нейни вещи, където отидеш - се сещаш как сте били там заедно... То не става с решение. Както го чувстваш -така. Но - като не съм го изживявала - как да говоря?

То не че другите, които говорят, са го изживявали, де... малка част от тях само.



Тема Re: Животът е за живитенови [re: hubavka69]  
Автор h1685614trbvmcom (Гераско)
Публикувано16.10.18 14:15



Не викам "няма лошо", генерализирам с всички неточности които генерализациите въвличат.

Някой да те преживявва половин година не го прави свететц. Нищо такова. Казвам, криво ми е да съм бил толкова незначителен, че да издържат само няколко седмици без секс когат умра. Въобще, щом трябва да "издържат", не им ли идва отвътре, тя работата ясна. Трябва да съм стигнал етап сам да мисля как да се отърва от нея, та като се гътне веднага да докарам друга в кревата си, освен че и сигурно ще съм я имал от по-напред утешителката.



Тема Re: Животът е за живитенови [re: h1685614trbvmcom]  
Автор hubavka69 (тиква, бе)
Публикувано16.10.18 14:17



Ама ти само като ходеща пишка ли се възприемаш? Не допускаш ли да е останало нещо друго у нея извън пишката?

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: Животът е за живитенови [re: UnicaDonna]  
Автор hubavka69 (тиква, бе)
Публикувано16.10.18 14:20



Като си разбит от мъка и виждаш само негови дрехи ... ами на петия път след като се разревеш като магарица просто взимаш дрехите и ги даваш на някой циганин. Не можеш да живееш с миналото. Или живееш или ставаш и ти минало, което също си е едно съвсем достойно решение.

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: Животът е за живитенови [re: hubavka69]  
Автор h1685614trbvmcom (Гераско)
Публикувано16.10.18 14:21



Пижката кулминира интимността между нас. Кажи че има интимност без пижка и да приключваме





Тема Re: Животът е за живитенови [re: hubavka69]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано16.10.18 14:31



Забавляваш ме... Нали затова казах, че РЕШЕНИЕТО да го забравиш няма нищо общо с ЕМОЦИЯТА. Ако я имаш, емоцията, и на ум няма да ти дойде да вземеш РЕШЕНИЕ да бягаш. Няма да се сетиш даже.

на петия път след като се разревеш като магарица просто взимаш дрехите и ги даваш на някой циганин. Не можеш да живееш с миналото.

Не можеш цял живот. Но 4-5 месеца не можеш ли бе? Егати чувствата ...ега ти миналото.

ЛИЧНО МОЕ МНЕНИЕ.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.