Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:39 21.05.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Тема Re: Животът е за живитенови [re: Liya]  
Автор 2biri ()
Публикувано16.10.18 01:18



Моя приятелка почина на 33 от рак. Мъжът й се появи с гадже около месец (месец, 30 дни, безумно кратко, ужасявашо малко) след това и заживя с нея около 3 месеца след това. Беше ми... обидно. Предполагам, че по време на лечението вече е имал връзка, не мога да си представя как само месец ти трябва да погребеш старото и откриеш новото.

Той нямаше проблем и се радваше, че имаше майка на бебето си (да, имаха бебе с починалата). Тя съшо нямаше проблем, шото беше умряла и предполагам й беше все тая вече, а бебето имаше кой да го гледа. Гаджето нямаше проблем - любов и задължения с бебе.

Обаче аз имах проблем... не знам зашо - може би фалшив морал някакъв или неразбирае. Че аз от един развод не можех да се измъкна толкова бързо.

После, след години им се радвах. Тогава не ги разбирах изобшо. Но детето беше ок, той беше ок, тя беше ок. Само моята личност се вълнуваше "ама как така" - ми на - така. Истината е, че не успях да намеря връзката с него отново. С новата не се и опитах. Но сега, след години - може би са били прави.



Тема Re: Животът е за живитенови [re: 2biri]  
Автор Lili Vihronrav (позната)
Публикувано16.10.18 01:33



Както се казва:
Читави мъже, свободни можеш да намериш само след погребението на жените им, на изхода на гробищата.
И то не е сигурно.



Тема Re: Животът е за живитенови [re: Nerv]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано16.10.18 02:09



Николаj Островски " Како се зацврстуваше челикот"...



Тема Re: Животът е за живитенови [re: Lili Vihronrav]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано16.10.18 02:39



"Попо и клисаро били на гробищата.Слушат, гледат - една жена вие, тръшка се и кървави ги търкаля на един пресен гроб.
Клисарят рекъл:
-Дедо попе, хайде облог, че тая мога да я €б@!
- Как, бе, не видиш ли, че на чисто пресен гроб на мъжа си вие!Ще мане, ще ти строши главата!Ама - айде - ако успееш - ще ти дам тая кобилка, дето я яздя.
Нашият се промъкнал, легнал на един пресен гроб и почнал да вие и той.По едно време вдовицата се усеща - мъж плаче.Отишла при него и рекла:
-За кого плачеш, бате?
-За жена ми.
-Е от какво умря?
-Остави се сестро, срам ме е...
- Кажи си, бате , хора сме, да се утешим!
- Срам, не срам, много ми е голем, да прощаваш, та я уморих.
- И на мене не ми се живее.Дай да свършиме работа, та белким и аз си ида при мъжа ми!
Нашият това и чакал и я почнал направо връз гроба на мъжа й.По едно време тя почнала да вика:
-Ох, умирам, умирам!
А дядо поп надзърта и мърмори в брадата:
- Море, мама ти д'€б@, ти не умре, ама кобилката ми отиде!"



Тема Re: Животът е за живитенови [re: tuzlija-179435]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано16.10.18 06:54



Това вече е Елин Пелин
:-)
Геле Дункин



Тема Re: Животът е за живитенови [re: Lili Vihronrav]  
Автор hubavka69 (тиква, бе)
Публикувано16.10.18 07:31



Верно, че мъжете умират по-млади и стават кът на едни години Така, де. Пък и едно е да искаш просто да имаш до себе си някой с пишка, а друго- човек, с който да се разбираш. Та, не става дума чак за гонене на последен влак, ама като си си намерил човек, с когото сте си допаднали...

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: Животът е за живитенови [re: Liya]  
Автор hubavka69 (тиква, бе)
Публикувано16.10.18 07:38



Ето пак предразсъдъци. За теб е нормално мъжът да е по-възрастен и значи не е добре да е по-млад. Само че ти казваш, че тя не е от хората, които могат да издържат дълго без секс. Е, да, ама мъжете на възраст наша плюс 5-10 години просто са със затихващи функции в тази област и дори да искат, не могат да правят секс с честотата, която очевидно тя иска. Значи тя трябва да си вземе един по-възрастен мъж, че да е по правилата и да се чувства зле, съответно да му пили на главата, че и той да се чувства зле... Ми, харесала си е по-млад. Е, може да не се задържи дълго с него, ама то после и нейните мераци ще утихнат и ще си смени критериите. Сега от това има нужда, това е намерила.

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: Животът е за живитенови [re: Liya]  
Автор Raf OFecin (ex caffe)
Публикувано16.10.18 08:20



Ай, всички даваме карт бланш на партньорите си да не се тръшкат, кат се тръшнем.

Не всички, за себе си говоря. Както казах, не съм образец за добро справяне със загубите и затова ми се ще близките ми да не минават точно през същото. Но какво на мен ми се иска, не е във властта ми да решавам.

Както няма как и да знам как другите се справят със загубата и не е моя работа да съдя.

... ще настане валкирия!!! - Nut


Тема Re: Животът е за живитенови [re: Liya]  
Автор Munyta ()
Публикувано16.10.18 09:12



Темата ще удари "Задушница" на Елин Пелин.



— Знаеш ли що — поде пак Станчо, — да те поискам, взела ли би ме?

Стоилка шавна с тялото си и не отговори.

— Да съберем неволите си и децата си, па, боже помози — окуражи се да каже Станчо. — Ето, година и половина съм самичък. Защо, мисля си аз, като гледам света, че си светува. А? Какво ще кажеш?

— Е, знам ли какво да кажа — отговори Стоилка и се поизчерви. — Какъв си ти! Само се подиграваш. — И тя бързо му хвърли с очите си едно фитилче.

— Ти тия ги махни, не сме мома и ерген да се лъжем. Нашето цвете е прецъфтяло.

— Може пак да се разцъфти — усмихна се Стоилка с ръка на устата.

— Така! Те, аз давам моята дума, па ти ако искаш — добре.

— Е, ще искам, ами какво ще правя. Самичка мога ли? Ако не при тебе, при друг щеше да е.

— Така си е! Ако искаш, още сега да идем при попа и да му кажем.

Станчо стана. Стоилка погледна наоколо със сивите си очи, взема си блюдото, па стана и тя.

Двамата мълчаливо тръгнаха. Дъждът ръмеше насреща им, пръскаше лицата им със студените си пресни капки и ги зачервяваше. Станчовата глава беше зашеметена от ракията и краката му се преплитаха. Стоилка вървеше редом с него превита от студ, носеше палурчетата и двете блюда и кълнеше времето.

От баирите се спущаха нови мъгли, гъсти, сиви и се трупаха над селото.




Тема Re: Животът е за живитенови [re: Raf OFecin]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано16.10.18 09:18



Тия давания на "карт бланш" нещо не ми се наместват... Представи си някой да каже - "Не, йок, държа близките ми да реват поне една петилетка и да ходят в черно"... Има ли такъв човек? Ми не, всички са адски благородни и са готови да заяват - не искам да си съсипвате живота заради мен!

А има ли пък човек, който да не се позарадва поне малко, ако има начин да види, че го жалят половин година? Не вярвам да има такъв, който би аплодирал ако види иззад облаците, че на втората седмица партньорът му пъшка под(над) някой друг...

Да си живял 15 години щастливо с някого и да ти се вижда страхотно прахосване на време и възможности да го пожалиш 6 месеца след смъртта му - за мен е адски грозно.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.