Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:34 21.05.24 
Религия и мистика
   >> Процесинг
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Пак за астрологията ІІ частнови [re: Angelfree]  
Автор abroadabroad (минаващ)
Публикувано28.06.12 20:10



Много се радвам да те чуя и видя


Труден ми е смисълът и на мен, все по-труден в последно време, нищо че ти отбелязваш друг аспект на безсмислието

с хормоните имам проблем от 14 годишна, вярно в определени периоди е със затихващо действие, понякога си мисля, че и мигрената ми има отношение към хормоналния дисбаланс

Редактирано от abroadabroad на 28.06.12 20:40.



Тема Re: Пак за астрологията ІІ частнови [re: Kaily]  
Автор abroadabroad (минаващ)
Публикувано28.06.12 20:12



Лично аз се променям непрекъснато и основно, отвътре, това ми е мания в живота.
Ако днес съм студена и пресметлива кариеристка, утре ще стана топла и любяща жена-домакиня.


не вярвам в това
това, какво ние си въобразяваме и какво действително се случва в нас и извън нас са фиксирано различни неща

Редактирано от abroadabroad на 28.06.12 20:13.



Тема Re: Пак за астрологията ІІ частнови [re: AH_]  
Автор abroadabroad (минаващ)
Публикувано28.06.12 20:17



жалко за добрата ми памет преди Сатурн да провокира 10 дом


на моменти се чудя 2010 ли сме или вече 2013, нещо като да ти се сливат дните, но в уголемен мащаб

сега ще пробвам да си спомня и още повече - с желание и страст да се върна към ключови думички като "мечти"



Тема Re: Пак за астрологията ІІ частнови [re: abroadabroad]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано28.06.12 21:46



Твое право да не вярваш.



Той погледна цветето и стана цвете край пътя

Тема Re: Пак за астрологията ІІ частнови [re: Kaily]  
Автор abroadabroad (минаващ)
Публикувано28.06.12 22:10



остави ги моите права, те са доста широкоспектърни и без това



аз също влизам в "роля", при това с хъс и лекота, когато желанието изпреварва динамиката на дните, неприятното е при досега с реалността и последващата самота в следствие на стигането до земя

на специално място ми е Нептун, но по-специален си остава Сатурн, та затова не мога да залюбя и докрай да се отдам на заблудите, не се научих да ги харесвам и това е, вярно временен опиат са, но при падане все си мисля, че повече боли, пък то казват е част от играта



Тема Re: Пак за астрологията ІІ частнови [re: abroadabroad]  
Автор AH_ (член)
Публикувано29.06.12 06:32



То че ще е нещо по пресечница на въпросните домове и въпросния Сатурн е ясно, но какво ще е точно, не е ясно:)

Може да е нещо от рода – докато сме в изпитание, не знаем какво и защо ни се случва. Даже не знаем случва ли ни се изобщо нещо:) Чак след като преодолеем изпитанието, разбираме какво сме преодолели:)

По тоя повод с изпитанията – Прия не е писала вчера.



Тема Re: Пак за астрологията ІІ частнови [re: Angelfree]  
Автор AH_ (член)
Публикувано29.06.12 06:34



Вярно, хубав и точен квадрат между Уран и Плутон:)
Т.е. не е съвсем манипулация и отклоняване на вниманието от належащия проблем с кризата, като чете всеки ден човек къде и какво земетресение има :)

Ами що реши, че кардиналните ще се подобряват – така им се иска пожелателно или отчете и нещо друго – я покрай ретроградието на Плутон, я покрай нещо друго:)

Да не би да имаш скорошен опит с оцеляване на нещо в не дотам обичайни условия, т.е. да си приключила с летните ваканции:)



Тема Re: Пак за астрологията ІІ частнови [re: abroadabroad]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано29.06.12 12:09



?
Не те разбирам, аз просто се променям в това, което ти наричаш реал, това не ми причинява никакви проблеми. След като съм променена, чакам светът да се завърти според новата ми премяна.

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Пак за астрологията ІІ частнови [re: AH_]  
Автор ponichka_ (минаващ)
Публикувано29.06.12 17:47



По тоя повод с изпитанията – Прия не е писала вчера.

Нещо се е тръшнала доста, и просто не искаше пак да ви надува главите



Температура, болки, че и два броя лимфни възли с размер на кайсийки на вратлето поникнали

А мамата и тя не е хич читава, вчера цял ден я мъкнах по доктори и болници, май пак ще й оперират сърчицето, но този път - ако оцелее ще гледам да е в друга болница

И изобщо, и въобще. За изпитанията.

Днес стигнах до доктори за мен. Не било гърлото, не били зъбите, не била и щитовидна жлеза. А мен ме боли врат, гърло и тил на главата.

Временно ми дадоха след дълго умуване и доста кръв силен антибиотик, но ако до понеделник няма подобрение май ще ходя по хематолози



Тема Re: Пак за астрологията ІІ частнови [re: AH_]  
Автор ponichka_ (минаващ)
Публикувано29.06.12 17:58



може и да звуча позатихнало, защото си имам гостенка, която си идва един път в годината по за седмица-две

и организираме пътувания


Йе-йе-йе! Ура! Обичам гости, пък с план за пътувания - още повече! Нямате право да нямате ентусиазъм за път просто. Сега е времето - лято-крилато



Хубаво е да можеш да си позволиш да правиш планове като тези, и да ги реализираш после Съществени критерии за свобода са това.

Браво за босилека, сигурна съм, че ще оцелее, пък и защо не го опасете за една салатка в името на гостенката - той пак ще си порасне

И не - и аз като Аброад, си мисля, че съм твърде фиксирана и не с епроменям заради нова рокля или нов ник в някой сайт. Все съм си старата и същата, е - стават наслагвания житейски - в едни области се износваме и остаряваме - в други растем - някои на акъл, ръст, други на лимфни възли, а на най-старите баби им никнат и нови млечни зъбки понякога


а това с ежедневните, рутинни, ритуални занимания е много важно - в най-кризисен момент ни държат на повърхността - в някой момент ще го установиш и забележиш, но дано да не е скоро


За съжаление - вече съм го установявала. И знам колко си права. Благодаря.

Но към днешна дата се чувствам толкова стара, изморена и без ентусиазъм за утре-то, че... Малко се страхувам от себе си... Сякаш чакам просто да си пренеса хомотчетата докъдето-до там, и да клюмна на спокойствие... Без да чакам утре.

<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от ponichka_ на 29.06.12 18:02.</EM></FONT></P>

Редактирано от ponichka_ на 29.06.12 18:08.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.