Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:22 17.05.24 
Религия и мистика
   >> Процесинг
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Пак за астрологията ІІ частнови [re: abroadabroad]  
Автор AH_ (член)
Публикувано19.06.12 07:28



Понеже обичаме баланса, ще ти кажа, че след малко ще пиша на едно момиче за работа и квартира:)
И ще трябва да проявя всичката си налична макиавелщина

, в която Кайли ме обвинява периодично – пък то си няма напрегнат аспект на светилата, но се усеща все нещастно:)
А фактически живее, учи и работи в една от държавите с най-висок стандарт и когато е най-зле, пак е по-добре от 95% от хората в Бг- въпрос обаче на усещане, пък то е по-силно от разума по подразбиране:)


Имаме си мунданно тия дни един точен квадрат между Уран и Плутон – бунтарство – ок, но ще сме внимателни да не предизвикваме катастрофи:)



Тема Re: Пак за астрологията ІІ частнови [re: AH_]  
Автор ponichka_ (новак)
Публикувано19.06.12 10:58



Кайли май не без всякакви основания те обвинява, но понеже лична корист не се надушва - ще я приемем за щипка сол в мартинито



Колкото до нещастното момиче от високо стандартната държава - очевидно и тук имаме потвърждение, че повечето основни фактори на щастието са в главата и връзките.

А не географско или уредено/материално понятие някакво.

ПС: И аз си нямам напрегнат аспект между светила, пък току-мине-не мине - и ме обвинят я в черногледство, я в самоизяждане.

Снощи например г-н везни ме заклейми като пристрастена към мъченичество и някакви кухи хуманистични идеали, които в купом като житейска философия практически ме обричали во веки на пристрастеност към собственото ми нещастие.

Пък аз съм доста задоволен и щастлив човек всъщност. Особено като се сравнявам с околни разни човеци. Нищо, че нерядко от страни нещата изглеждат иначе. Особено напоследък.

Редактирано от ponichka_ на 19.06.12 11:08.



Тема Re: Пак за астрологията ІІ частнови [re: ponichka_]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано19.06.12 12:40



Както ви казах и не веднъж - процесинг трябва.
Аз в момента си правя един от високите нива.
Ето примерно част от упражненията:

I - Базовые установочные процессы.

Чему вы хотите быть причиной?
Чему вы хотите быть следствием?
Решите что-нибудь.
Проясните слово "намерение". (очень тщательно)
Составьте по крайней мере шесть предложений с этим словом. (если требуется)

*ТОП/КЗП "Намерение"
1. Что является намерением.
2. Приведите пример.
3. Что не является намерением.
4. Приведите пример.
2 W/C .. субъект намерения.
Вспомните намерение.
Изобретите (мокапируйте) какие-нибудь намерение.

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Пак за астрологията ІІ частнови [re: Kaily]  
Автор ponichka_ (новак)
Публикувано19.06.12 12:55




Както ви казах и не веднъж - процесинг трябва.
Аз в момента си правя един от високите нива.
Ето примерно част от упражненията:



Нали ти бях казвала, че такива схеми не винаги са валидни в моя свят. Има неща по-големи от живота, невъзможни за дисектиране и нареждане в кутийките на школи като Фройд, Шопенхауер, сциентологичния процесинг, лайфкаучването или невро-лингвистичното програмиране. Защото те самите - схемите, уж, измислени за решаване и опростяване на нещата се явяват ограничения за наистина големите неща.

И всичко това - само защото, освен ум и тела, имаме и души и сърца.





Тема Re: Пак за астрологията ІІ частнови [re: ponichka_]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано19.06.12 13:21



Не ти говоря за схеми, не ти говоря за философии, говоря ти за обикновена практика.

Без практика нищо не става, независимо от световете.

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Пак за астрологията ІІ частнови [re: ponichka_]  
Автор AH_ (член)
Публикувано20.06.12 06:45



Макиавелщината е добро нещо – въртим, обръщаме, оглеждаме нещата от всички страни


Успеем ли разширим проблема достатъчно, той изчезва
Общо взето, погледнем ли достатъчно нашироко и достатъчно от високо, всичко става дребничко. Даже ние

Иначе на господина явно му идва от вътре да разпознава хуманистичните идеи
Това, което ти може и само външно да показваш, на него му е съвсем присъщо – да не би и неговия Марс да е специфично инициативен, та не споменаваш за следващо ниво на връзка
По правило добре се разбираме със Слънца в нашия асцендентен знак. Ако са ни роднини, са ни от предпочитаните, ако са ни приятели, са ни от дългогодишните

но си помним, че има разлика между същност и това, което показваме- при партньорствата, ако го забравим или не проявим разбиране, нещата се обръщат:)



Тема Re: Пак за астрологията ІІ частнови [re: Kaily]  
Автор AH_ (член)
Публикувано20.06.12 06:46



Браво, като приключи с френския, си търсиш нови практики:)

Не чакаш ли гости от чужбина? Тоя Юпитер не може само с френската му проява да го оставим:)



Тема Re: Пак за астрологията ІІ частнови [re: AH_]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано20.06.12 11:38



Това не е макиавелщина.
Точно обратното е.
Разглеждането и решаването на проблема не е свързано с макиавелщина, а с честност и отворени очи.

А практиките ми не са от вчера, че да съм приключила с френския и да съм почнала с тях. Откак е създаден тоя клуб като Процесинг, оттогава практикувам, с прекъсвания.
Процесингът е вътрешно пречистване - на ума, на емоциите, откак се помня, правя това, то процесингът е като самолет в сравнение с платнокохдка.

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Пак за астрологията ІІ частнови [re: AH_]  
Автор ponichka_ (новак)
Публикувано20.06.12 18:30



Иначе на господина явно му идва от вътре да разпознава хуманистичните идеи
Това, което ти може и само външно да показваш, на него му е съвсем присъщо – да не би и неговия Марс да е специфично инициативен, та не споменаваш за следващо ниво на връзка


Ама връзка няма, за да има следващо ниво

Има само другаруване и сладки приказки, е не особено сладки напоследък, предвид, че съм на път съвсем да се затрия и изкуфея...

А Марсът му е в Дева, съвпад Мерк, само със софт аспекти към планети...

Може просто да го е страх да не се окажа човекоядка ако тръгне нещо да подхожда... та си седим плътно на прилично за приятели разстояние.

Плюс това имаме огледални съвпади на Луни/Сатурни.

Тука няма партньорства. Този е твърде хигиченичен, девешки и стриктен тип. Аз с такива се разбирам само на една ръка разстояние. Предвид, че се има и за по-напреднал възрастово /само заради егн/ - се опитва да ми вкарва лек тон - аз идвам от там, накъдето си се запътила. Което е леко смехотворно, предвид настоящата ми възраст, и аз до къде съм се разхождала, падала и ставала... Но за хортуване и биричка си е ок.

но си помним, че има разлика между същност и това, което показваме- при партньорствата, ако го забравим или не проявим разбиране, нещата се обръщат:)

А - това не съм го забравяла. Провежда се пълна предварителна дисекция на всички кандидат близки другарчета. Откак навърших 16 и едно-две ми разбиха сърчицето. Да си нямаме изненади на дърти години.

ПС: Та г-н везни ми напомни като се видяхме тази седмица, че вече 7 месеца и кусур сме пиели бири. Това само по темата за дисекцията.

Редактирано от ponichka_ на 20.06.12 18:33.



Тема Re: Пак за астрологията ІІ частнови [re: AH_]  
Автор abroadabroad (минаващ)
Публикувано20.06.12 19:11



Понеже обичаме баланса, ще ти кажа, че след малко ще пиша на едно момиче за работа и квартира:)

опитваш се нещо да намекнеш, а


в потвърждение днес получих спам от твоя мейл на служебната си поща

разбира се, че не всичко е само бяло или черно, но е въпрос на усещане, нали така, а усещането води по бал
и в името на баланса - ако една област страда и е твърде проблематична, другата дори значително да я подобрим, едва ли ще компенсира, а ако не можем и нея да повдигнем над средно положение, резултатът е ясен и недвусмислен и аргументите отслабват до пренебрежими

спомних си как като дете (тийн възрастта), проклинах парите, мислейки ги за основен източник на нещастие, заради нарушението в баланса, с времето го израснах и избледня, дори се примирих по отношение на първото (дали), но за другото - не става, може да е до възрастта, кой знае, още няколко години - и с другото ще се примирим, нали това е животът - спънеш се, паднеш, станеш, после отново станеш ... и така, доде се научиш да навеждаш глава, накрая си оставаш само с примирието и съвсем нищо повече

както и да го интелектуализираме, обаче, душата си остава по-силна и си иска своето и като не и се даде - ей го е, пак съм болна, за трети път в скъсен отрязък, душата въобще не се трогва, че имаш много работа - като не щеш доброволно да почиваш ще те разболее, че да си седнеш (или по-скоро легнеш), където ти е мястото

стигнах до там, че да се моля само да съм здрава
та, така с примирението

Редактирано от abroadabroad на 20.06.12 19:46.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.