Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:29 21.05.24 
Религия и мистика
   >> Процесинг
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Пак за астрологията ІІ частнови [re: abroadabroad]  
Автор AH_ (член)
Публикувано27.06.12 06:00



Възможни обяснения за въпросите около здравето:
- „зла“ тр. планета в 6-ти- няма такава
- Ранен У6 – няма, дори има тригон от тр.Венера
- Ранено светило – трайно квадрати от тр.Сатурн – добро обяснение
- Прогресивна Луна в опозиция на натален Сатурн – може би най-доброто обяснение
- За високата температура ни трябва Марс- имаме квадрат на тр. Марс към натален Сатурн като общ сигнификатор на здраве – но пък едва сега влиза в триградусов орбис и не е добро обяснение.

Излиза, че причината е в някакъв стар, хроничен, недоизлекуван проблем.

Решението – бавно, търпеливо, методично, широкообхватно действие за подобряване.
Това че тр.Сатурн е в 10-ти дом, а натален в 7-ми дом, би трябвало да е подсказка за нещо.



Тема Re: Пак за астрологията ІІ частнови [re: AH_]  
Автор ponichka_ (минаващ)
Публикувано27.06.12 10:19



Точно гледах Мария Статулова по бтв.

"Много важни са мечтите. Защото, ако ти мечтаеш да излетиш в космоса - по един начин ще се държиш, а ако ти мечтаеш да си купиш готварска печка - по съвсем друг начин ще се държиш"

Хареса ми. И е така. Тя цитира в свободен текст някакъв външен човек.

Аз за печки и материалности въобще май не съм мечтала. Ще помисля. И ще пиша по-късно.

Това към точката с куция марс и държането.

Едит:

По-горе излъгах. Мечтала съм. Винаги. Да печеля неприлично много пари. С които да мога да правя прекрасности и чудеса. Даже по едно време го бях пореализирала, е не чак на неприлично ниво.



Редактирано от ponichka_ на 27.06.12 10:24.



Тема Re: Пак за астрологията ІІ частнови [re: ponichka_]  
Автор Angelfree (минаващ)
Публикувано27.06.12 14:49



Здравейте. Липсвахте ми. Ма не ми се пишеше. И не от липса на енергия, напротив, преенергизирана и свръхактивна съм, ма от липса на смисъл. Ма следобяд пак ще попиша.

Поничка, за Токуда - съболезнования, за майката ти - добре, че е минало добре.

Аброуд - *ормони, *ормони и пак *ормони проверявай, секъкви, за каквите се сетиш, щото ЖиПитата не се сещат обикновено.

После, Сатурн си отива вече окончателно. Венера се наретрогради също. Значи, викам, ако може кардиналите вече да се подобряваме целокупно.



Тема Re: Пак за астрологията ІІ частнови [re: AH_]  
Автор ponichka_ (минаващ)
Публикувано27.06.12 23:20



Трябват си банални, рутинни, приятни ежедневни занимания и контакти- заделяй по малко време за приятели тия дни задължително.

Благодаря



За съжаление време и място за приятности - дори занимателно-задължителни почти не остава. Като поливане и пръскане на балконските градинки, и както е тръгнало за поредно лято няй-вероятно ще ги затрия от занемаряване, суша, и непръскане на роящите се белокрилки, гъби и акари

А днес беше поредният доста куц ден

ПС: И ти нещо звучиш позатихнало. Дано да е просто, защото сме те пренатоварили, най-вече аз с напрегнатости от моята паничка.

Как е босилечето? Порасна ли достатъчно за едно свежо песто?

ПП: Здрасти, Ангелче!



Тема Re: Пак за астрологията ІІ частнови [re: ponichka_]  
Автор AH_ (член)
Публикувано28.06.12 06:30



може и да звуча позатихнало, защото си имам гостенка, която си идва един път в годината по за седмица-две



и организираме пътувания

като казах пътувания, установявам, че последната година сякаш ми липсва ентусиазъм за последните

по тоя повод се сетих за стара дискусия с Ангелчето/как пък измислихти тия дълги нови никове/ дали се променя човек- остана си недовършена, но аз отвреме-навреме се сещам за нея и търся приемлив отговор

а босилекът расте, но ето, че пак, както обикновено, се чудя на кого да делигирам права и ключ да полива тия 3-4 саксийки, или който оживее, оживее

а това с ежедневните, рутинни, ритуални занимания е много важно - в най-кризисен момент ни държат на повърхността - в някой момент ще го установиш и забележиш, но дано да не е скоро



Тема Re: Пак за астрологията ІІ частнови [re: Angelfree]  
Автор AH_ (член)
Публикувано28.06.12 06:34



а защо кардиналните се направихте на най-важни и приоритетни за подобряване в тоя период?



заради Сатурн?

ами Юпитер май към подвижните накланя везните



Тема Re: Пак за астрологията ІІ частнови [re: ponichka_]  
Автор AH_ (член)
Публикувано28.06.12 06:52



това за мечтите остана като недовършен разговор с Аброуд - за връзката им с призванието или Целта на конкретното прераждане



по-точно за сигнификаторите им

парите като мечта имат нещо общо с Венера и асцендента ти, а май в повечето случаи той участва

но само асцендент не стига



Тема Re: Пак за астрологията ІІ частнови [re: AH_]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано28.06.12 11:38



дали се променя човек

Лично аз се променям непрекъснато и основно, отвътре, това ми е мания в живота.
Ако днес съм студена и пресметлива кариеристка, утре ще стана топла и любяща жена-домакиня.

Това е предизвикателството на света, да приемаш естествено различни и противоположни образи.



Той погледна цветето и стана цвете край пътя

Тема Re: Пак за астрологията ІІ частнови [re: AH_]  
Автор Angelfree (минаващ)
Публикувано28.06.12 14:03



И заради Уран и Плутон също. Но Сатурн винаги го отнася най-много. На мутабелите им е много прясно, да не се правят...

За саксиите - не делегирай нищо, а остави една кофа до тях с по един памучен фитил с единия край в кофата, а другия - заровен в саксиите. Проверен метод от един такъв Панталей Пътник...



Тема Re: Пак за астрологията ІІ частнови [re: AH_]  
Автор abroadabroad (минаващ)
Публикувано28.06.12 20:05



търсих и аз Марс за температурата, макар да не беше от високите, поддържах онази неприятната от 37.2 градусовите.

отмина, сега пия имуностимулант (дълго ще го пия), може и добър да се окаже, важна роля има и самовнушението, също като онова с вярата в "отпушването" при смяна на движението на любимците - Венера и Сатурн

и споделяне на мнението на Дияна за реабилитация на кардиналните

Това че тр.Сатурн е в 10-ти дом, а натален в 7-ми дом, би трябвало да е подсказка за нещо.


Подсказка, но за какво, дай нишан - не се сещам




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.