Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:32 17.05.24 
Религия и мистика
   >> Процесинг
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Пак за астрологията ІІ частнови [re: abroadabroad]  
Автор AH_ (член)
Публикувано25.06.12 06:26



Има нещо общо в енергията на Марсовете в специфични позиции.
А също така и разлика в общото.
Не се сещам как да го формулирам в едно изречение.



Тема Re: Пак за астрологията ІІ частнови [re: AH_]  
Автор ponichka_ (минаващ)
Публикувано25.06.12 07:10



Не се сещам как да го формулирам в едно изречение.

Mama даде предложение за формулировка тези дни, по повод специфичните марсове - мой, неин, и на бащата:
Марсове - камикадзета

Техните са скорпионски, и са в хубави домове, слънчасали, при това.

Моят е телешки, уж, но предвид домовото и аспектно му положение - би могъл да се цани и за такъв, според нея поне.

ПП: После ще чета и пиша, сега се стягам за болницата.

Редактирано от ponichka_ на 25.06.12 07:12.



Тема Re: Пак за астрологията ІІ частнови [re: abroadabroad]  
Автор ponichka_ (минаващ)
Публикувано25.06.12 22:04



За начало - Кету периодът е доста по-благ, според книжките, сравнен с Рахувия. Без оглед на други радиксни конфигурации. А и казваш, че при теб нещата не съвпадат с неговото начало, като цикли с другото. Освен това и нямаш кал сарпа йога, с което наистина можеш да се гордееш:)

Педположението ми за моята Рахува даша беше само предположение.


знаеш ли, все още не знам дали е до рождена природа или съвкупност от динамични фактори, но у себе си с нарастващо пристрастие в последните години забелязвам следното:


Тук и аз съм така, за целия списък

Не знам дали може да е само заради един куц Марс?

При мен всичко ескалира с допира на тр. Сат с к12. И си мислех, че като премине през АЦто би просветнало, но - нъц. Пробляс-пробляс - и пълен залез.

Дано да си отишла на доктор.

Козирожки Марсове нямам наоколо, но предполагам по-ги бива от домашните ми скорпионски.

Непонятно е - да, но аз малко завидях на ентусиазма на баща ти. Да ти е жив и здрав Аз не бих се хванала да го правя, освен, ако не бих спасила живот с подобен пътен подвиг. Ако някой ме вози обаче - бих се радвала много. Обичам да пътувам по земя. И по въздух и вода обичам, но по земя се вижда повече. И някога го правех доста, за съжаление сега времето е погълнато от доста по... непътешественически занимания...

Шофирането като такова мен ме ужасява. Макар да съм шофирала реводно повече от 10 години.

как се компенсира и балансира в нашия случай?

Ниската енергия ли? Не се компенсира да ти споделя. Тя може да е ниска на физическо ниво, но на протяжно е дори по-голяма от тази на доста по-силни марсове. Ще ти кажа само за домашните скорпионски - ако не е телешкото добиче като мен - в кризисни ситуации да са се или изтрепали, или предали. Не знам дали е само от марсовете им - но моите родители са доста по-клатещи се персони от мен. Макар и значително по-енергийни, ентусиазирани, въпреки напредналата им възраст, болести и всичко... Е, на моята възраст те са били доста по-пращящи от здраве и енергия също...

Енергията обаче май може да се балансира - с правилно разпределение, пестене за важности по списък-скалиране, и почивка, витамини, йога, и шоколадчета.

Не знам, само предполагам...



Тема Re: Пак за астрологията ІІ частнови [re: AH_]  
Автор ponichka_ (минаващ)
Публикувано25.06.12 22:12



Продължителността на периодите е смущаваща. Сигурно субективността на усещанията е решаваща. Периодите на радост, ентусиазъм и щастие винаги ни се струват кратки или даже не ги забелязваме.


Е, аз малко пораздух общия период, но мога да датирам - при нужда с доста точност и периодите на щастие и градеж. Забелязвам си ги, и си ги препрочитам, макар от време на време да мис е струва, че тогава там е била някаква друга персона, не аз.

Във вселената, в природата, в съществата са заложени сили за промяна. Дори в скалите. Даже сигурно е потребност от промяна, дори периодите да са преимуществено добри и промяната да ги влоши.

Е, аз и за камък не ставам. Силите за промяна са само на мисловно ниво. На физическо действа ината за задържане на статуквото, поради - тъпа чест и отговорност. Е, и чувства де.

Май за пепел ще мога да стана.

За Сатурн транзитен си мислех и аз. Но темата с разпадането ми не е от сега - започна точно при допира на тр. Сат с к12, както писах по-горе. Иначе от 1998 просто започна дъждът от черни филми в реала, ако седна да разказвам на някой непознат - ще си каже, че много ме била в измишльотините с черна четка изрисувани. А не съм такава.



Затова последните години се затварям все по-плътно в собствена кутийка и като си дружа с хора се старая да бъда социална, и да не закачам лични споделяния.

Приятелите са за купони, не за да се товарят с гадости. Така ми беше казала една от най-добрите ми приятелки от училище преди време. Е, аз естествено не й проговори повече. Опитах да си взема бележка обаче.

Едит:

За на мама операцията:

Мина. беше голямо напрежение за всички, и за нея - най-много, и за баща ми, и за лекарите. Положението се оказа доста по-зле, отколкото бяха предполагали при прегледите за назнаване на операцията, а то и тогава си беше бая сериозно. Нещата с нея не отиват на добре. А страхът в очите й, и в тези на бащата ме смразява.

Не можах да говоря с тези, които са били в операционната, но от помощник лекар чух, че било успешно, с някои - сериознички усложнения. Загубила много кръв, и има голям кръвоизлив. Тя иска утре да си ходи, но не знам дали ще я пуснат.

Болница Токуда е кофти място, според мен. Разбирам я защо иска да си ходи така бързо.

Купих цяла банда орхидеи - от минита до гиганти с по 3 цветоноса за лекарите. Не смятах да купувам такива помпозни орди, но като я чаках да излезе от операционната бях й взела едно мини диваче, и всичките там доктори много му се впечатлиха, чак една докторка си поръча да съм й купела на всяка цена, и пари ми връчи. Занятието ме затрудни и се наложи да обиколя цветарниците в целия квартал, за да събера нужната бройка и качество. Беше странен, чак сюрреалистичен ден.

Ако имам сили - ще ги снимам, красиви са много, но нямам никакво вдъхновение



Редактирано от ponichka_ на 25.06.12 23:26.



Тема Re: Пак за астрологията ІІ частнови [re: ponichka_]  
Автор AH_ (член)
Публикувано26.06.12 06:59



От два-три месеца редовно ти гледаме хороскопа и той добре отразява състояния и събитийност.
Ситуацията трайно е напрегната и динамична, а тенденцията е затихващо благоприятна. Ще видим дали ще е така.

Учуди ме с приятелите за купони:) – според радикса ти, не си от хората със силно изразен купонджийски вкус:)
С акцентирани 8-ми, 9-ти и 10-ти дом, интересите ти би трябвало да са други:)
Каква е представата ти за купон?

Бандата орхидеи – като с пресаждането на розите преди две-три седмици – откупила си нещо от окултна гледна точка:)



Тема Re: Пак за астрологията ІІ частнови [re: AH_]  
Автор ponichka_ (минаващ)
Публикувано26.06.12 16:20



Учуди ме с приятелите за купони:) – според радикса ти, не си от хората със силно изразен купонджийски вкус:)
С акцентирани 8-ми, 9-ти и 10-ти дом, интересите ти би трябвало да са други:)
Каква е представата ти за купон?


Те много такива не останаха от 2008ма насам, но още се намират.

Аз по принцип съм доста светска особа, или поне някога това бях.

Със сигурност не парти гърл, заради партито, по-скоро с някакъв култ към висшия пилоташ на партито като еманация на най-подбраното и доброто от хилядолетната културна човешка цивилизация - красота, мода, интелектуалност, изкуство, култура.

От край време. А какво е парти за мен - ами изисканост на първо място. Операция по дисекция на мръсното и некрасивото от реалността, в която всички сме - и фокусиране върху най-светлото, прекрасното и поривното в бъдещето, и в тук и сега.

Рядко се случва последните години, е - не винаги, но все по-рядко със сигурност, и аз все по-трудно набирам вдъхновение изобщо да се надигна, избаням, преоблека и включа, дори, когато покана е налична, и то от първоизточника с гарантирани места, внимание и компания за сцена, и събитието е читаво.

Бандата орхидеи – като с пресаждането на розите преди две-три седмици – откупила си нещо от окултна гледна точка:)


Да, това и идеологически, и технически, и всякак си беше чисто жертвоприношение. Дано да подейства, че нещо доста е кофти ситуацията.

ПП: снимах ги най-дървено в зори - ако имам сили ще ви ги представя довечера



От два-три месеца редовно ти гледаме хороскопа и той добре отразява състояния и събитийност.
Ситуацията трайно е напрегната и динамична, а тенденцията е затихващо благоприятна. Ще видим дали ще е така.


Това дали картата ми работи или не - никога не ми е било основна дилема. Винаги съм била напълно готова - поне така съм се чувствала на вътрешно ниво - да приема каквато и съдба да ми е писана според кармичната астрология. Просто с астрологията съм се опитвала да измъкна мъничко предварителна информация от рачешко съмнение и нетърпение

Относно тенденцията - дано. Имам нужда. Поне да имам време малко да приседна.

И на вас го пожелавам. Поне 10тина светли, топли и спокойни-безоблачни и безметежни дни през юли-моят месец

Редактирано от ponichka_ на 26.06.12 16:21.



Тема Re: Пак за астрологията ІІ частнови [re: ponichka_]  
Автор abroadabroad (минаващ)
Публикувано26.06.12 20:26



Ура за мама



Дано да си отишла на доктор.

Ходих. Кръвна картина - 5 показателя извън нормата, единият не е ясно защо (поне за личната остана неясно), другите говорели за алергия, която обаче може да е причинена от всичко, за което може да ти хрумне...включително пробив след пренапрежение, нездрав начин на живот, от тук снижен имунитет и т.н., ако няма подобрение след няколко дни ще трябва да задълбая с изследванията - манту-та разни, щитовидна жлеза, генекологични проблеми и тъй нататък. Добрата новина е, че днес следобед нямах температура, дано не е само от хапчетата

Не знам дали може да е само заради един куц Марс?


интересното е, че с тоя куц Марс, при това лошо аспектиран, много обичах шофирането (не че само Марс е меродавен в случая), разтоварваше ме. Мъжете ме признават за съвсем равностоен на тях в това отношение, и така до 2005-2006, когато преживях нещо емоционално много силно, което даде, дава отражение и до днес...
Но мисълта ми беше, че след този период получих някакъв страх при определени случаи, на дълги разстояния и при висока скорост, най-вече при завои и то наляво, надясно - не така подчертано, стигала съм до изпадане в паника на скоростна лента, респективно неадекватни реакции

какво ли не опитах, за да си помогна - не стана и зарязах опитите, просто намалих случаите в които аз шофирам при по-дълъг преход, което не означава обаче, че не ми тежи, защото ме ограничава и ме лиши от онова удоволствие, за съжаление

Всъщност, при мен периодът датира от 7 години - с тая цифра все свързвам Уран



Тема Re: Пак за астрологията ІІ частнови [re: abroadabroad]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано26.06.12 21:59



Стискам палци бързо да ти мине.

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Пак за астрологията ІІ частнови [re: abroadabroad]  
Автор ponichka_ (минаващ)
Публикувано26.06.12 23:17



Ура за мама



Благодаря за подкрепата. И на останалите другарчета. Имах нужда.

Днес беше безобразен, безобразен, безобразен ден. А знам, че трябва да съм благодарна, и да се радвам, че е наличен реално спасен, макар и за малко живот. На косъм било. Така каза опериралият лекар.

Ходих.

Ура и за теб!

Сега обаче като чета, няма да е зле да продължиш да ходиш още малко.

Само от алергия, дори от алергичен шок толкова много отклонения не са реални. Имам си тежкоалергични роднини. Важно е и с колко са отклоненията.
Въобще - от взети мерки на място и енергията би трябвало да се повиши.

Успех! Хайде, че идва юлиии!

Всъщност, при мен периодът датира от 7 години - с тая цифра все свързвам Уран

За шофирането - мисля си, че ще ги преодолееш тези спънки за каране на дълги разстояния. И миля, че времето на преодоляване няма да е далеч. Особено щом с началото им датираш и сегашната стагнация. 7.

Аз съм си мислела - за мен си - някой ден, да си подготвя малко място и време, да си взема някакви часове с инструктор, ако трябва и на психолог по темата да ходя известно време.

Но аз съм малко паника с движенията. И шофирането никога не ми е било удоволствие, а по-скоро напрежение. Освен ако не карам по огромен път само за мен си. И да мога да вдигам 200 и да усещам вятъра и да си правя завойчета. Джъц-джъц. Даже си го представих.

7. След 7 идва 8 - а 8 е пълнота, безкрайност. Това ми го обясни една приятелка, която е редактор в списание 8. Аз се учудих защо 8, а тя каза, че преди се казвали Космос, но Икономедия им гепила правата над името. И те станали 8, - ака - безкрайност. Така се и изписвало.

А и ти, и тялото ти, въпреки всичките ти съпротивления на промяната си имате повече Сатурн. В 7ми дом, нали така беше? Ако не ти сама - лекарите, партньорите, или нова любов ще те принуди да излезеш от това 7.

Успех!



Тема Re: Пак за астрологията ІІ частнови [re: ponichka_]  
Автор AH_ (член)
Публикувано27.06.12 05:58



Това, което изглежда, че е трайна задача, е грижа за общо високо ниво на енергията – заради опозицията на тр.Уран към натален Плутон по оста 6-ти/12-ти дом.
Добре е, че Плутон управлява 2-ри дом – ще продължат реакциите с финансови жертвоприношения:) – има по-важни неща от парите и сега няма какво да се мислят.

Малко трябва да се разведри обстановката с излизането на тр.Венера от 8-ми дом.

И ще видим за добро или зло е тр.Марс сега в 12-ти. От една страна му е подходящ дом да изявява природата си, а от друга – действието му за „зло“ е блокирано донякъде.

Трябват си банални, рутинни, приятни ежедневни занимания и контакти- заделяй по малко време за приятели тия дни задължително.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.