Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:26 17.05.24 
Религия и мистика
   >> Процесинг
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема Re: Пак за астрологията ІІ частнови [re: ponichka_]  
Автор ponichka_ (минаващ)
Публикувано05.07.12 21:06



В някакъв пристъп на кукувщина си поръчах видеокамера за рождения ден, би трябвало да я получа във вторник. Не съм съвсем сигурна защо. Е, винаги съм искала д аимам. Дори се чудех дали да не си поръчам една ретро лентова - в комплект с ленти и прожектор, но реших, че ще ми дойде твърде сложно, но пък по-романтично за едитване - с ножичка и тиксо...

Поръчах си красива, мъничка, червенка камерка, модел от миналата година, сравнително скромен технически и ценови клас... Да запазя споменчета от лятото на поредната ми година - номерологична 4ка...


ПС: Не попитах как сте вие. Явно наистистина при някои болници егоизмът настрървява. Надявам се да сте добре обаче. Наистина.


Редактирано от ponichka_ на 05.07.12 21:09.



Тема Re: Пак за астрологията ІІ частнови [re: ponichka_]  
Автор AH_ (член)
Публикувано06.07.12 07:01



Вярно, и дните около РД са критични за енергията ни.
И си има някакъв смисъл общоприетото специално отбелязване на такъв ден. А начинът на отбелязване има връзка с характера на енергията ни по рождение.

Как обикновено си го отбелязваш? – по един и същ начин или пък всяка година по различен? На кое в радикса ти пасва?



Тема Re: Пак за астрологията ІІ частнови [re: abroadabroad]  
Автор AH_ (член)
Публикувано06.07.12 07:02



И как сега ти се случва тр. Марс, Сатурн и Уран да ти действат силно – ще видим какво ще излезе от тая комбинация:)
Освен това и тр. Слънце ти е в опозиция на рожденото тия дни:)
направо няма на къде да „избяга“ човек:)

С какво си почиваш и събираш сили? – филмчета или книжка?



Тема Re: Пак за астрологията ІІ частнови [re: Kaily]  
Автор AH_ (член)
Публикувано06.07.12 07:07



ти какво правиш в периодите, в които ентусиазмът и радостта от ежедневието са ти поизчерпани?



Тема Re: Пак за астрологията ІІ частнови [re: AH_]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано06.07.12 12:33



Мързелувам.
Много обичам.



Той погледна цветето и стана цвете край пътя

Тема Re: Пак за астрологията ІІ частнови [re: Kaily]  
Автор AH_ (член)
Публикувано07.07.12 07:18



аз пък имам един нов пъзел и днес ще му подготвя основа и ще почна да го редя

- поне един месец удоволствие

кажи какво ти харесва от любимците ти през последните дни, пък аз ще ти разправя нещо за водите на планетата - и без това днес имам да попрочета нещо за тях



Тема Re: Пак за астрологията ІІ частнови [re: AH_]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано07.07.12 11:28



Ами уви, имам проблем от една година с дясното ухо, болка, ходих един два пъти на доктор, каза ми, че не е от ухото, сега ходя по други доктори, последно при невролог, трябва май пак да си ида до зъбния и да му обърна внимание да огледа зъбите по-внимателно.
Но има в процесинга едно нещо, съвсем подобно на карлитовия преглед, аз съм убедена, че Карлито го е крал от сциентологията.
Значи когато човек получи някаква травма и е несъзнателен в тоя момент и после тази травма се възпроизвежда сама. Тези реакции се наричат психосоматични, болен си, ама не тръгва болестта от физическото тяло, ами е психичен проблем.
Енграма или инграма - нещо, което тялото и подсъзнанието е запазило и реактивира при подходящ случай.
Та снощи си направих един разбор и установих, че когато татко почина, имах от няколко седмици болки в ушите и на погребението бях с болни уши.
Сега колкото и да ми е ужасяващо, ще опитам да премина през инцидента няколко пъти, белким освободя отрицателния заряд.
Всъщност снощи го почнах, но не ми стигнаха силите, вместо това започна да ме боли на ново място под ухото, май слюнчеста жлеза, не знам.

Преминаването през стари травми и инциденти освобождава вкостената замръзнала енергия там, това е най-старият процесинг, измислен от Хъбард, основният, после е измислил десет хиляди други.

Сега ще го намеря къде съм го записала и ще постна линк...




Той погледна цветето и стана цвете край пътя

Тема Re: Пак за астрологията ІІ частнови [re: Kaily]  
Автор AH_ (член)
Публикувано08.07.12 05:17



ох, горкото - кофти, че нещо те боли

може да е за кратко, защото лесно се свързва с опозиция на тр.Меркурий към наталната управителка на здравето ти

но щом си е почти хронично това ухо, вземай си сериозни мерки

а на скоро някъде нещо прочетох, че разни здравословни проблеми напоследък може да имат нещо общо с Чернобил. Канех се да си припомня разни периоди на полуразпад, но не остана време



Тема Re: Пак за астрологията ІІ частнови [re: AH_]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано08.07.12 10:36



Ми аз продължавам да карам на принципа, че всяка физическа болка първо минава през по-тънките тела, после слиза надолу, а освен това съм убезена, че психическата енергия, а не някоя друга, прави света. Така че работя с психиката, за да отстранявам психосоматични реакции.

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Пак за астрологията ІІ частнови [re: AH_]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано08.07.12 18:26



Виж какво си намерих из файловете и с какво си играя цял следобед

Это можно выполнять много раз, каждый раз беря предыдущую проблему из цепочки, или более раннюю похожую проблему, до тех пор, пока вся цепочка не прояснится. Продолжайте выполнять до тех пор, пока не почувствуете свободу от веса прошлых проблем.
Сначала отметьте или вспомните проблему. Затем делайте следующие шаги снова и снова до тех пор, когда либо проблема прояснится, либо покажется, что она становится более твердой, либо она перестанет изменяться (не приходит никакого нового материала). Если такое происходит (проблема становится более твердой или не проясняется), то обнаружьте более раннюю похожую проблему, и выполняйте эти шаги с ней. Продолжайте искать более ранние похожие проблемы до тех пор, пока все это не рассыплется, и вы почувствуете большое облегчение.
Команды:
а) Сформулируй или переформулируй проблему
б) Отметь что-то насчет одной стороны проблемы
в) Отметь что-то насчет другой стороны проблемы



Извадих прелюбопитни неща, това става иза желанията, дето ме питаше аброуд преди време. Всъщност аз почнах да си разглеждам неизпълнението на желание като проблем и след порядъчна работа даже разделих лист хартия на две и си пиша - отляво атмятам, отдясно отмятам и после пак..

И какво извадих от подсъзнателното, моля ви се, дошло ми е време да подскоча на следващото ниво, тук ми е вече тъпо и изчерпано, обаче натам пък ме е страх от неизвестното, страх, че няма да се справя и страх, че ще се изложа...направо съм цар по ваденето..сега ще мисля как да го обработвам...



Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.