Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:18 17.05.24 
Религия и мистика
   >> Процесинг
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Пак за астрологията ІІ частнови [re: abroadabroad]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано20.06.12 19:52



Ми хем знаеш, че душата нарочно те разболява, хем искаш да си здрава.
Ми като искаш да си здрава, поговори с душата си и се разберете, дай и нейното.

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Пак за астрологията ІІ частнови [re: Kaily]  
Автор abroadabroad (минаващ)
Публикувано20.06.12 20:14



нямам какво да кажа в своя защита, освен че не става, или на мен не ми се получава, защото не го мога, не успявам и това е..

случвало ли ти се е да правиш крачка и прът, още една и пак прът между краката, но ти си упорита като правиш трета крачка - падаш, после се отърсваш от пръхта, избързваш сълзите, почистваш грима, нанасяш го отново, усмихваш се, изправяш високо дебелата си глава и продължаваш - това в повторение няколко пъти, на които забравяш да следиш бройката след прилично натрупан опит

следващия път не е прът, а дебел клон право в главата, снишаваш се, лазиш по земята и стигаш яма - падаш, не стигаш дъно, продължаваш да пропадаш, започва да ти харесва инерцията дори, защото мислиш, че нямаш по-добър избор - в тоя ред на мисли сещам се за един пиян дето паднал в дупка, опитал няколко пъти да се измъкне неуспешно, накрая си рекъл: "още веднъж пробвам и ако не стане, ставам и си тръгвам"





Тема Re: Пак за астрологията ІІ частнови [re: abroadabroad]  
Автор ponichka_ (новак)
Публикувано20.06.12 23:29



спомних си как като дете (тийн възрастта), проклинах парите, мислейки ги за основен източник на нещастие, заради нарушението в баланса, с времето го израснах и избледня, дори се примирих по отношение на първото (дали), но за другото - не става, може да е до възрастта, кой знае, още няколко години - и с другото ще се примирим, нали това е животът - спънеш се, паднеш, станеш, после отново станеш ... и така, доде се научиш да навеждаш глава, накрая си оставаш само с примирието и съвсем нищо повече

Обаче тук там се намира и по някой достатъчно твърдоглав, който и на дърти години, макар правещ се на благоприличен пред обществото, че е приел и влязал в крачка с неговите норми, в които от тийн е внасял съмнение: като пари, условности, и други обществени кусури... продължава да си мота свое си тайно кълбенце от обществени съмнения, идеали някакви тийновски... И т.нар. му душа - му се явява прът в колелата на иначе много добре съзвучния му с обществено одобрените норми житейски ритъм. И така, тази твърдоглава му детинска душа, ще го кара да е болен баш, когато има супер важни обществено угодни дейности за вършене, просто защото на нея не са й угодни. И няма как да обвиняваме странични прътове и пропасти, привнесени ни от външни фактори и обстоятелства.

Защото може би сами сме си стъкмили такава трапеза.


ПС: Аз пък защо ли примирение на надуших?



Редактирано от ponichka_ на 20.06.12 23:41.



Тема Re: Пак за астрологията ІІ частнови [re: abroadabroad]  
Автор AH_ (член)
Публикувано21.06.12 06:19



извинявай за спама- вчера разбрах за проблема - предприех някакви мерки и ще предприема още

на Сатурн си му свикнала, но на тр.Уран на ИЦ няма как да си свикнала - сигурно той дава нови моменти в стари познати състояния.

ако провериш в предходни периоди, установяваш ли нещо различно и ново?



Тема Re: Пак за астрологията ІІ частнови [re: ponichka_]  
Автор AH_ (член)
Публикувано21.06.12 06:36



дали има хора в последните години, които заради едното другаруване да си комуникират с кой да е редовно



причината ще да е доста проста

на господина Меркурий може и да е в Дева и той да успява доста да си контактува, но пък твоят не е на специфична позиция

вярно, от съвпадите Луни/Сатурни можем да очакваме разни родителски роли, кармични отношения, както и да си тропка връзката на едно место - обаче не може без обективна и проста причина- надали е само в разликата във възрастта - господинът няма ли вкус към по-сериозно обвързване?

или пък ти не искаш?



Тема Re: Пак за астрологията ІІ частнови [re: AH_]  
Автор ponichka_ (новак)
Публикувано21.06.12 10:59



Така-така



Време за море, по време на слънцестоене

Ще познаете ли коя е баба яга на снимката с трите сестри, и дали си я е постнала сама да плаши хората


Относно господина, не знам, честна дума. Фазата, в която аз си цикля от 2008 е силно концентрирано циклеща, и въобще не оставяща място за дундуркане на господа и връзки.

А относно господата въобще и аз - при мен или е имало от вратата за краката - точно 2 пъти се е случило, е вярно - тогава се стигна до взаимно бракуване почти. Или такова циклене, даже обичайно с години, другаруване на безопасна дистанция, възпитано и платоническо, и ако някога нещо е писано - то се случва, или пък не. Ако на някой не му се цикли с мен - по живо по здраво, и без друго човекоядки като мен са рядък вид, и не се срещат в много пещери. просто да ме заобикалят - лесно е за изпълнение.

Редактирано от ponichka_ на 21.06.12 11:00.



Тема Re: Пак за астрологията ІІ частнови [re: abroadabroad]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано21.06.12 13:42



Ми вероятно биеш стена. Или греда. А вратата е току до тебе, но ти упорито биеш в стената.

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Пак за астрологията ІІ частнови [re: ponichka_]  
Автор abroadabroad (минаващ)
Публикувано21.06.12 13:58



аз съм благоприлична и отвъд обществото

, само съм безкомпромисна и малко прикрита и обичам парите, но също толкова обичам и любовта, но тази в която аз мога да обичам

научих се да се подчинявам и съобразявам с условности (макар и никак да не са ми по вкуса) - мислех, че е важно първо да познавам добре правилата, които си умирам да нарушавам...

и тук се появява противоречието с истинската природа на Луната - нея не я интересуват ни парите, ни любовта, но това по никакъв начин не достига до съзнанието ми, а вероятно подсъзнателно се измъчва, че никой не я отразява

и продължавам да се чудя Венера ли е по-многострадална или Луната сега, не мога да реша на коя първо да съчувствам

примирила съм се, защото от години седя и гледам мача като страничен наблюдател, от години е така, в последно време и да ме обидиш нечовешки и съвсем незаслужено пак ще си продължа по посредствения си път, без да надигна глава - случи ми се много пъти последните две години, внушавах си, че е време за подготовка и заемане на позиция нисък старт, пък то се оказа, че дори не е бягане на дълго разстояние, а само разходка



Тема Re: Пак за астрологията ІІ частнови [re: ponichka_]  
Автор abroadabroad (минаващ)
Публикувано21.06.12 14:01



подозрително гледащата с непокорна черна коса





Тема Re: Пак за астрологията ІІ частнови [re: AH_]  
Автор abroadabroad (минаващ)
Публикувано21.06.12 14:27



предположих, че си разбрала, споменах го като отметка за себе си, не разбрах защо се извиняваш



предходни периоди? - Уран веднъж е минавал през радикална точка (горе-долу по едно време със Сатурн), когато съм сменяла училище след 6ти клас по собствено огромно желание, напук на заобикалящата среда (в това число не влизат родителите), убеждавайки ме че не е добра идея педвид балообразуващите оценки от всички предмети при кандидастване след 7ми, а МГ тогава се славеше със строга дисциплина и високи изисквания, трудна работа да завършиш с пълно 6, но се справих - бях малка, това си спомням, по-късно разбрах, че тогавашната ми класна просто не е искала да загуби най-добрите си ученици (тези работи имаха значение едно време)

По-късно Уран преминава през Слънце/Меркурий, опозиция на Луната в комплект със Сатурн върху Венера/Юпитер - спомням си едни връзки, заради които направих завой, после съвместно съжителство (тук против волята на родителите ми)

разликата е, че сега ме води страха и безразличието, май




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.