Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:27 21.05.24 
Религия и мистика
   >> Процесинг
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема Re: Пак за астрологията ІІ частнови [re: Angelfree]  
Автор ponichka_ (минаващ)
Публикувано12.07.12 09:16



Благодаря, Дианка!




Редактирано от ponichka_ на 12.07.12 09:17.



Тема Re: Пак за астрологията ІІ частнови [re: AH_]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано12.07.12 09:30



А нищо, после нищо, давам ти само за пример.
Всъщност установих, че съм си загубила някъде способността за впечатления и усещания, вдървила съм се и сега си ги раздвижвам тези способности.
Искам пак да започна да чувствам, да усещам, да се радвам и т.н., защото животът е това, но аз съм се вкостила и трябва да направя отново тези части от мен течащи. Затова съм си взела едно списъче с мен и в метрото сутрин и вечер си спомням.
Ако не помогне, ще опитам нещо друго. Или ще повторя и потретя. Основната част от процесинга е повторението, точно обратното на което сме свикнали - правиш го веднъж и го зарязваш, всъщност тук един и същи въпрос се задава отново и отново, докато не стигне дълбочината и не те изчисти в съответното място.
Спомни си случай, когато си бил весел, спомни си още един случай, когато си бил весел, спомни си още едни, а сега си спомни още един....

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Пак за астрологията ІІ частнови [re: Kaily]  
Автор AH_ (член)
Публикувано13.07.12 05:36



а сега си спомни, че аз като ти задавах един и същ въпрос, ти на няколко пъти го отбеляза като факт с леко раздразнение



на мен идеята ми беше да установим, дали си непреконна в отговора си и дали не е дошло време да се промени нещо в нагласа ти- касаеше интересите в ежедневието и беше опит да провокираме събитийност по Юпитер на десцендента - е, не успяхме за сега, но не е късно докато Тр.Юпитер е в 7-ми дом

каква е целта в процесинга при задаването на един и същ въпрос?



Тема Re: Пак за астрологията ІІ частнови [re: abroadabroad]  
Автор ponichka_ (минаващ)
Публикувано13.07.12 16:14



Така-така: да си кажа най-накрая за резултатите.

Понеже предните седмици ме зомбираха твърде в голямата болница, най-вече с разни заплашителни недомлъвки, и за капак - записаха ме за операция за 14ти август, като ми казаха, как аз да съм си решала дали мога да чакам до тогава, или да съм си търсела друг доктор и ми посочиха единствената друга болница, където да си го търся...

Обясниха ми и колко било сложно, как можело да ми парализират лицето, да онемея, или други подобни ако не попадна на баш доктор... ц ц ц... И в заключение казаха, че повече можело да се каже едва след операцията...

Днес отидох при още два докторЪ. Вече психясването е пълно, но пък в следствие, че докторите станаха твърде много - започна да не ми пука. Със сигурност има доста по-страдащи хора от мен, освен това има и по-жалещи и страхуващи се за телесата и животите си, та аз нито съм най-важна, нито най-болна, нито най-страдаща...

Първият доктор - професор - при когото отидох сутринта, само дето не ме наби, оплю ме доста сосно, после оплю всичките доктори в голямата болница, каза, че щял да им вземел дипломите, да ги прател на лекарска комисия и други подобни... Аз си глътнах езика, после започна да писателства върхи изследванията на доктора, дето ме записа за операция... Аз го помолих да не плюе по докторите, защото бяха много мили с мен, помолих да не ми драска по изследванията а той - "Ти няма да ми казваш къде да драскам и дали да пиша!" Леле, изплаших се доста. А преди да вляза там отпред и няколко вече оперирани пациенти, и няколко студенти ме предупредиха, че ядял хора, но пък бил блестящ лекар... Ц ц ц...

Гузно ще ми бъде ако наистина нахока моите си доктори от другата болница... Доста гузно би ми било всъщност...



Накрая ме прати на скенер, каза, че иначе сме хвърляли боб, и че не можело току така да се реже такова нещо на млада жена...

После ходих при една млада докторка в трета болница, приятелка ба братчедката - която поне беше мила, каза да не съм се стряскала от лудия професор, и че скенерът бил добра идея, но нещото май си било за операция, но не спешна, и че да съм видела скенера, дето ме прати професора, и после какво щял той да кажел, но няй-вероятно би било добре да си чакам до 14ти август да се върне от ваканция първият ми доктор, дето ме записа...

Ако много съм искала и тя можела да ме кръцне. Тя пък много млада ми се стори - като манекенка някак... Обаче се оказа, че работела с един друг доктор, когото някакви диоти бяха натопили за подкуп от 20 лева, което си е пълна идиотщина, защото този пък доктор ми беше оперирал 2 супер сраснали с челюстта мъдреца, и с кисти, и въоще, и не беше от докторите-муфтаджии - но му отмъстиха мили колеги явно - та докторката каза, че можела да ме заведе, за да съм по-спокойна и при този мой бивш доктор, щом на мен тя ми се струвала твърде зелена...

Иначе - със сигурност ваканционният доктор везни ми беше по-симпатичен от професора-главорез, но вече нищо не знам... Ако накрая се окаже, че професора се е заял с горкият доктор във ваканция, който беше така добър да ме запише за операция ще бъда доста гузна... И ще се окажа голяма кучка-подлярка...

Тези дни се държа доста неядекватно с докторите



Тема Re: Пак за астрологията ІІ частнови [re: ponichka_]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано13.07.12 17:27



Бе що не им теглиш една яка на всички доктори и толкоз.
Било спешно, не било спешно, трябвало да се оперира, ама можело да почака...
Явно и те не знаят какво става и за какво говорят. Имай вяра, дръж се за красотата и нещата ще си дойдат на мястото.
Може пък изобщо да не си за операция, на мен навремето на млади години ми откриха как се казваше това, уф, забравих му името, нещо във влагалището, било с размер на петстотинкова монета и трябвало веднага да се гори.
И аз се замотах и си питах ушите, след две години отидох да го горят, а то се оказа самичко изчезнало.

Според мен първо си направи скенера и да те види професорът, който наистина разбирал, пък после решавай за операцията.

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Пак за астрологията ІІ частнови [re: AH_]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано13.07.12 17:31



Ми първо се появява повърхностен автоматичен отговор, а след това въпросът влиза все по-дълбоко и по-дълбоко като свредел.
Всяко нещо се повтаря, докато не се получи развеселяване, общ принцип. Може едно нищо никакво упражнение да правиш като например - виж този клавиш от клавиатурата-докосни го-отдръпни се-виж го-докосни го-отдръпни се-виж го...
В един момент клавишът става по-светъл.

Когато се задават много въпроси и на кой отговориш, на кой не - това е като прелитане над печата. Повръхностно минаване.
Когато с един въпрос почнеш да копаеш, това е копане в дълбочина.
Но примерно основно правило при обработка на инциденти е, че ако не се получи просветляване, трябва да се търи по-ранен подобен инцидент и той да почне да се копа.

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Пак за астрологията ІІ частнови [re: AH_]  
Автор ponichka_ (минаващ)
Публикувано13.07.12 17:42



Тази ментална енергия май чак днес започна да щрака. Нощес не спах изобщо и разглеждах сайтове на университети. Реших, че ще сторя две неща, ако оживея - обещах да спра цигарките и да си направя разсадник или нещо друго свързано с работене и красоти - цветни или някакви други за творене.

Дори попроучих как мога да се изуча за цветарка с диплома по-лесно и скоростно и си спретнах две файлчета на десктопа - за Пловдив и за Стара Загора за магистратури в аграрни университети - в Пловдив има баш цветарска, но май ще бъде малко сложно да ме вземат за нея, защото искат друго предишно образование по темата, а в Стара Загора е агрономска, но поне е обща, макар по-скоро плодово-зеленчукова, защото в София има само 5 годишно виШе за цветари - магистратури - нъц. А 5 години са ми много някак от конкретния ми днешен поглед.

Всъщност учене изобщо не ми е необходимо за развиване на подобни дейности, но понеже в досегашните ми професии съм свикнала да се уча и чиракувам по няколко години поне преди да пристъпя аз да лъжа хората еднолично, би ми било някак босо усещането да скоча и да си сложа табелка "цветарка" без да съм си извоювала тапия





Тема Re: Пак за астрологията ІІ частнови [re: Kaily]  
Автор ponichka_ (минаващ)
Публикувано13.07.12 17:44



То май вече съм на път да им я тегля и аз на докторите



Е, ще ида на скенера - във вторник, и при професора ще ида, но вече със сигурност доста ми олекна.

Бях си блокирала съвсем предните дни.



Тема Re: Пак за астрологията ІІ частнови [re: ponichka_]  
Автор ponichka_ (минаващ)
Публикувано13.07.12 21:51



Та значи - понеже още не съм се вживяла съвсем в образа на болника-егоцентрик, ме се прииска да отбележа, че тези дни надушвам у Кайли нещо инатливо и топло по рачешки, а у АН нещо гиздаво и везнишко да припламва





Тема Re: Пак за астрологията ІІ частнови [re: Kaily]  
Автор AH_ (член)
Публикувано14.07.12 05:38



А, разбирам, но е по-скоро усещане, че има „хляб“ в техниката:)

Не е като онова с позицията за философстването на някой от любимците ти:) /предполагам, че е на някой от любимците ти, защото за няколко месеца 100 пъти ми каза, да не философствам, но без да обясниш защо не бива, въпреки въпросите ми:)/

По тоя повод – ако на някой от любимците ти му се зловиди човек да отдели 10-15 мин на ден за уж незначителен разговор с приятели, нямай му доверие на учението – понеже не е осъзнал основно нещо – приятният разговор, приятният размисъл на отвлечени теми са форми на медитация:)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.