Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:07 23.05.24 
Религия и мистика
   >> Процесинг
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | >> (покажи всички)
Тема Леле,нови [re: Crony]  
Автор nbb (весела)
Публикувано11.08.03 17:40



разби ме. Смятах, че няма друг в клубовете да се изразява толкова ясно, колкото аз го правя.
Но явно ми е дошло в повече четенето на ПЪТник, щом смяташ, че съм прихванала начина му на изразяване. Чудя се да се радвам ли, да тъгувам ли по този повод...



Тема Re: Леле,нови [re: nbb]  
Автор Crony ()
Публикувано11.08.03 18:56



Стои ли пред теб такава дилема, дали да се радваш или да тъгуваш?
Или само се шегуваш ;)?
Смътно се досещам, след като прочетох "онзи" постинг - объркващия 74 пъти ;), че навярно си останала с впечатление, че искам да заема мястото на ПЪТник. А аз мислех, че в клуба има място за всеки, и никой на никого мястото не може да заеме. Не знам дали имам ясновидски способности, но дори и да имам те едвали са същите като на някой друг ;). Това са само мои предположения и догадки и не претендират за достоверност. Така че само ти можеш да изясниш нещата :)).

"Само този, който носи хаос в душата си, може да роди танцуваща звезда" F. Nietzsche


Тема Re: Няманови [re: Crony]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано11.08.03 21:51



Трудно те разбирам в думите.
Поне ми кажи кое не е измамно?
Какво не можеш да разбереш мен.
Погледни и в себе си и ще видиш и мен?
Ако случайно забележиш разлика това означава че не се познаваш добре.

^Главното не е фактът, а отношението към него. ^


Тема Re: Леле,нови [re: nbb]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано11.08.03 21:57



Моля не се карайте, вижте какво ще ви напиша сега:

"....Горко на ония, които са мъдри в своите очи, и които са разумни пред себе си...
Дали ще се похвали секирата против Този който сече с нея?
Ще се голимее ли трионът против този, които го движи?
Като че ли жезълът би поклатил тия, които го движат...
И там ще има друм и път, които ще се нарече път на светоста; нечистият няма да мине през него, но ще бъде само за тях;
Пътниците - даже и глупавите - няма да се заблуждават по него...
За съдба дойдох Аз на този свят, за да виждат невиждащите, а виждащите да ослепеят...
и ще познаете истината и истината ще ви направи свободни...”


^Главното не е фактът, а отношението към него. ^


Тема Re: Мъдроста....нови [re: Crony]  
АвторБoжидap (Нерегистриран)
Публикувано12.08.03 00:16



Не можах да се стърпя.Просто да вметна:

"Само този, който носи хаос в душата си, може да роди танцуваща звезда" F. Nietzsche"
...а тя да играй кючек хи,хи,хи.

Сори.Хем не харесвам американския.



Тема Re: Мъдроста....нови [re: Бoжидap]  
Автор Crony ()
Публикувано12.08.03 09:17



Да, всеки си има своя хаос. Твоя явно ражда танцуващи кючек звезди ;))). На Ницше е родил "Тъй рече Заратустра", а моя сигурно ражда съвсем други, и това му е хубавото на хаоса. Много е разнообразен ;))).

"Само този, който носи хаос в душата си, може да роди танцуваща звезда" F. Nietzsche


Тема Re: Няманови [re: ПЪTниk]  
Автор Crony ()
Публикувано12.08.03 09:29



Никъде не казвам, че не те разбирам, само казах, че за мен са важни хората, а не думите им. И предпочитам да разбирам(да "виждам") тях, а не думите, с които се обличат, и под които се крият. Това и правя, гледам в себе си. За това се чудя много когато казваш, че се караме :))).

"Само този, който носи хаос в душата си, може да роди танцуваща звезда" F. Nietzsche


Тема Re: Няманови [re: Crony]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано12.08.03 09:57



Оправи се де...веднъж казваш, че за теб е важен човека а не думите и веднага след това се чудиш че съм казал че се караме-казал съм с думи.
Ти на думите ли ще вярваш че им се чудиш или на човека?
Моля уточни за да знам какво да правя с теб.
Гледаш в себе си на моите думи?
Crony,Crony ще се караме с теб!



^Главното не е фактът, а отношението към него. ^


Тема ПЪТник,нови [re: ПЪTниk]  
Автор nbb (весела)
Публикувано12.08.03 10:00



къде виждаш караници ? Да не си изгубил ясновидските си способности ?
А сега ми даде толкова материал за размисъл с този постинг, че ще трябва да взема назаем малко мозък.



Тема Crony, [re: Crony]  
Автор nbb (весела)
Публикувано12.08.03 10:09



естествено, че се шегувам. Казват, че хуморът ми бил особен и не се разбирал, но ето, че ти си го схванала.
Я кажи каква е тайната на числото 74 ?
Естествено, че в клуба има място за всеки, а и не само тук би трябвало да е така. Колкото и да сме еднакви понякога, все пак сме уникални и винаги може да се научи нещо от другия, независимо от това какъв е.
Кажи какво точно да изяснявам, че не си падам по дългите писания.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.