Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:10 17.04.24 
Религия и мистика
   >> Процесинг
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Странна птица  
АвторEднa (Нерегистриран)
Публикувано16.09.03 14:34



Що за птица е това процесинг?!
Откъде ли е тя долетяла?!



Тема Re: Странна птицанови [re: Eднa]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано16.09.03 15:14



Глупости ти казвам, пълни глупости.
Пък аз на едно друго място четох, че Бог уж бил навсякъде и в нашите сърца, бил ни направлявал по Пътя ни.
Ти как попадна тук, направлявана ли или подтиквана от собствената си природа?
Той тоз процисинг се опитва да ги обяснява тези неща, но аз не ги разбирам много много, пък и защо ми трябва да зная законите за пречупване на светлината, като и без да ги зная виждам с очите си?
Аз тук съм заради Кали.

^Не е важен факта, а отношението ни към него!^


Тема Re: Странна птицанови [re: ПЪTниk]  
Автор KaлuМодератор (горска поляна)
Публикувано16.09.03 17:15



Хм......така де, то всяко учение си иска жив учител...

диви ягоди слънце цветя
и дъх на трева


Тема Re: Странна птицанови [re: Kaлu]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано16.09.03 22:02



Малко съм притеснен от революционните си нови идеи
Моля за търпение, само така ще достигнеш и до смирението.
Това бе шега помислих че го взе насериозно.
Като зная че християнските смирение, търпение за теб са овчедушие, мислила ли си Кали колко много са важни тези две качества за Ученика...зная че си мислила, нищо че те питам...мислила си от гледна точка за възприемане на учението от ученика...а мислила ли си за енергийната атака на ученика към учителя...не че ще се повреди учителя, но просто разходите за атака и отбрана като енергии обезсмислят учението или показват неготовност на ученика или....че кой луд налива в кофа без дъно
Знаеш ли че един Г-н Ом е доказал един закон за електричеството пък аз като махна само думичката "на тока" се получава същия закон.... силата на Силата е право-пропорционална на напрежението, обратно-пропорционална на съпротивлението и зависи от естеството на проводника.
Мииии аз ти казах че съм просветлен но ти не ми се вързваш
Ако не ми вярваш бръкни с две вилици в контакта
Ти не ме гледай мен че съм просветлен, докато си чатихме тук аз изучих цялата наука на Хъбард, дори сега ще ходя в другите клубове да демонстрирам с действията си какво съм научил, защото когато говоря мислят че съм луд
Вие там от вашия процесинг нямате ли средства за реклама дето аз такова ще ви рекламирам из клубовете...ми помислете по този въпрос...време е и вие да разлепите нещо от вас за мен
Как си, търпиш ли?

^Не е важен факта, а отношението ни към него!^


Тема Re: Странна птицанови [re: ПЪTниk]  
Автор KaлuМодератор (горска поляна)
Публикувано16.09.03 22:23



Анонимус беше пуснал в КК нещо от рода на-колкото и да си силен, когато станеш слаб, едва тогава ставаш по-силен.
Минала съм и по тоя път.
И пак ще минавам, къде ще ходя...

диви ягоди слънце цветя
и дъх на трева


Тема Re: Странна птицанови [re: Kaлu]  
Автор huanji ()
Публикувано17.09.03 18:21



Виж сега, по- слаба от това няма смисъл да ставаш...на мен ще заприличаш...


Истината е земя без пътища!



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.