Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:21 11.05.24 
Религия и мистика
   >> Процесинг
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | >> (покажи всички)
Тема Re: Няманови [re: ПЪTниk]  
Автор Crony ()
Публикувано08.08.03 22:39



Знаех си, че това ти е целта ;). Да ме прогониш, за да можеш само ти да си говориш с Енбебенцето. Ееееей, аман от ревнивци ;))))).
Ама и тя не иска да говори с мен, така че...
Отивам си. Благодаря за вниманието и гостоприемството :).

"Само този, който носи хаос в душата си, може да роди танцуваща звезда" F. Nietzsche


Тема ПЪТник,нови [re: ПЪTниk]  
Автор nbb (весела)
Публикувано09.08.03 00:23



благодаря, добре съм. Знам, че мога винаги да разчитам на рамото ти и го правя, когато имам нужда. Но сега съм го ударила на живот и не остава време за нета.
Та за какво беше темата ?



Тема Шанс ?нови [re: Crony]  
Автор nbb (весела)
Публикувано09.08.03 00:27



За какво по-точно ?
А за влиянието си права, пак първо на него отговорих.



Тема Ехооооо,нови [re: Crony]  
Автор nbb (весела)
Публикувано09.08.03 00:32



не само с тебе не си говоря, напоследък не влизам толкова често, дала съм си почивка от виртуала. Но разприказвам ли се...тежко ти, питай ПЪТник.
Къде ще ходиш, няма ли да чакаме Кали да се върне тук и да почне да ни прочиства от прилепналости ?



Тема Re: Ехооооо,нови [re: nbb]  
Автор Crony ()
Публикувано09.08.03 00:44



Е, то се видя и с просто око, че само от любезност ми каза, че ти е приятно да говориш с мен ;).
Е ти какви прилепналости имаш, нали бяхте съвършени с твоя приятел ПЪТника?
И аз какво да стоя тук и да чакам като Гюро Михайлов без да има с кого да си говоря ли?!? Че знаеш ли така колко неща мога да прилепя. После и Кали няма да може да ме оправи ;)).

"Само този, който носи хаос в душата си, може да роди танцуваща звезда" F. Nietzsche


Тема Ехооооо,нови [re: Crony]  
Автор nbb (весела)
Публикувано09.08.03 01:05



ти защо искаш да отнемеш мястото на моя приятел ПЪТника ? Той е ясновидецът на клуба, чу ли ?
Или пък да взема да почерпя вместо да се възмущавам, знам ли. Нали ме нареди сред съвършените, не е шега работа. Ама това дали е хубаво ? Да не взема да стана много сериозна, че и името ще трябва да си сменям.
Ще обясниш ли как точно става това с прилепването, че нещо съвсем се обърках.



Тема Re: Ехооооо,нови [re: nbb]  
Автор Crony ()
Публикувано09.08.03 01:54



Ама чакай сега, тук със запазени места ли е ;)?! Ами казвайте предварително де, а не "заповядайте", "заповядайте", "настанявайте се", а после - "я , бързо да ми ставаш от мястото" ;)).
Ама те съвършените сериозни ли са ;-Р ;). И аз нещо се обърках. Нарочно ли ме объркваш?!? :)))

"Само този, който носи хаос в душата си, може да роди танцуваща звезда" F. Nietzsche


Тема Re: Няманови [re: Crony]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано09.08.03 10:10



Не те гоня, ти сама си каза.
Добре стой тук да видим с кого ще си приказваш и кой ще те чете и разбере.

^Главното не е фактът, а отношението към него. ^


Тема Re: ПЪТник,нови [re: nbb]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано09.08.03 10:13



Да не придобиеш пороци от това удряне на живот. Отпусни душата си, но я пази.
Ако случайно стигнеш да графа прелюбодействие да ми се обадиш

^Главното не е фактът, а отношението към него. ^


Тема Re: Няма [re: ПЪTниk]  
Автор Crony ()
Публикувано09.08.03 13:07



Ама то писането за това ли е?! За да ни чете някой и разбере?! :))))
Много, ама много ме развесели ПЪТник ;))).
Аз пък едно разбрах, че разбирането с приказване, писане и четене май не става
Ти си мисли и увъртай едно нещо за мен в главата, а аз има да си пииииииша и ти има да си четеееееш ;) и пак само собствените си мисли да виждаш.
Демек, няма да виждаш мен като "факт", а само собственото си отношение към мен. И за теб това е главното ;Р ;))).
Хайде, добра среща и си остани със здраве :).

"Само този, който носи хаос в душата си, може да роди танцуваща звезда" F. Nietzsche



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.