Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:40 26.04.24 
Религия и мистика
   >> Процесинг
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | >> (покажи всички)
Тема Re: Няманови [re: Crony]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано10.08.03 11:18



Много прости правиш нещата и пропускаш същественото.
Сега ще те допълня.
Значи отношението към факта си е отношение. Словото ни позволява или да изразим това отношение истински или да го прикрием с различни цели. Тези действия нямат нищо общо с отношението към фактите. Освен това Словото /мантри например/ създава вибрации, които оказват влияние на душите ни без никакво значение защо и на кого пишеш. Демек не е само това което ти изразяваш като отношение, за съжаление има и още. Например мен и теб няма никакво значение за това което пишем, то не се променя като нас, че и още има..например че докато гледаме мен и теб няма да видим същественото

^Главното не е фактът, а отношението към него. ^

Редактирано от ПЪTниk на 10.08.03 11:20.



Тема Re: Няманови [re: ПЪTниk]  
Автор Crony ()
Публикувано10.08.03 17:04



Да не искаш да ми кажеш, че нещата са много сложни?! ;))). ПЪТник, я пак си помисли :).
Е щом говоренето(писането), тези действия на изразяване или прикриване на отношението към фактите нямат никакво значение, защо се хабим да говорим и пишем всички?
Ти какви вибрации си създаде докато писа това?
Що се отнася до това "същественото", което нямало да видим, то си съществува. За него е без значение дали го виждаме или не. За нас е по-важно да не си въобразяваме само, че го виждаме и да го омотаваме в кукувичата прежда на мислите и думите си защото тогава го загубваме. Можем и като гледаме себе си да го видим. Въпроса е в това как гледаме на себе си ;).

"Само този, който носи хаос в душата си, може да роди танцуваща звезда" F. Nietzsche


Тема Re: Няманови [re: Crony]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано10.08.03 19:24



Добре да, така да бъде, няма да се караме сега с теб за някакви си съществени работи все едно ние с теб сме нищо.
Ето това правя докато си говоря с теб.
Ти какво правиш, защо говориш с мен?

^Главното не е фактът, а отношението към него. ^


Тема Re: Няманови [re: ПЪTниk]  
Автор Crony ()
Публикувано10.08.03 20:28



Е хубава работа. Май за втори път го казваш това. Че ние караме ли се!? Ти караш ли се с мен?!. Защото аз не се карам с теб :))).
Това, че мислите ми са различни от твоите и не можеш да ме убедиш в твоите някакъв дискомфорт ли ти създава? ПЪТник, недей така ;).
Говоря с теб защото ти говориш с мен и си ми симпатичен :), но това не означава, че трябва да приемам всичко, което казваш. И от това не следва, че някой(ти или аз) е по-глупав. Просто всеки си върви по Пътя ;).

"Само този, който носи хаос в душата си, може да роди танцуваща звезда" F. Nietzsche


Тема ПЪТник,нови [re: ПЪTниk]  
Автор nbb (весела)
Публикувано10.08.03 23:38



тук ли да се обадя или да бъда по-дискретна ?



Тема Не е нарочно.нови [re: Crony]  
Автор nbb (весела)
Публикувано10.08.03 23:42



Тъй като в мене е хаос, нормално е да създавам около себе си същото. Или поне така си мисля.
Не знам дали местата са запазени, но от трима - четирима души, пишещи в клуба, двама да са ясновидци, ще ми дойде много.



Тема Re: Не е нарочно.нови [re: nbb]  
Автор Crony ()
Публикувано11.08.03 01:56



В този хаос нищо не разбрах ;)))))).
Кой е другия ясновидец дето щял да бъде в повече? Искаш да кажеш, че места само за ясновидци има, или е само едно и то е за ясновидец? :)
Ама много сложно ми стана. Ти да не си адвокатка или ученичка на ПЪТника, че така овъртяно се изразяваш? ;).

"Само този, който носи хаос в душата си, може да роди танцуваща звезда" F. Nietzsche


Тема Re: Няманови [re: Crony]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано11.08.03 10:01



Дисконфорта е навсякъде около мен, така че съм свикнал.
Ти също си ми симпатична, но не си толкова важна в живота ми за да ми създаваш дисконфорт с мислите си. Това е най- малкото. Друг е въпросът за уважението с което мисля за твоите мисли.
Добър ден.

^Главното не е фактът, а отношението към него. ^


Тема Re: ПЪТник,нови [re: nbb]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано11.08.03 10:02



Добър ден,
Може и тук ако смяташ виртуалността за реалност

^Главното не е фактът, а отношението към него. ^


Тема Re: Няма [re: ПЪTниk]  
Автор Crony ()
Публикувано11.08.03 11:38



За мен дали мислиш с уважение за мислите ми или не, не е важно. Може би за това аз не си мисля, че се караме ;). Виж с хората е друго. За мен те всички са важни. Даже много. Защото те не винаги са това, което мислят(сам го каза по-нагоре). Мислите понякога се влияят от много измамни неща и самите те стават измамни. Ето ти си мислиш, че се караме(отношението ти към разговора е такова). Да не би да е от това, че " уважението, с което мислиш е друг въпрос" ;)?
Предпочитам да разбера теб, не точно тази мисъл.

"Само този, който носи хаос в душата си, може да роди танцуваща звезда" F. Nietzsche



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.