Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:22 20.04.24 
Религия и мистика
   >> Процесинг
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | >> (покажи всички)
Тема Crony,нови [re: Crony]  
Автор nbb (весела)
Публикувано31.08.03 14:39



я по-добре потърси нови събеседници, за да не скучаеш. Пък като се върна, ще ги прогоня, няма страшно.
За какво говорехме ? Има ли значение - лаф да става.



Тема Re: Crony,нови [re: nbb]  
Автор Crony ()
Публикувано01.09.03 20:10



Аз никога не скучая ;).
А ти къде мислиш да ме търсиш като се върнеш? Тук ли?
Тук само с теб си говоря, така че ще трябва да тръгнеш по следата, по следата и ще видя какъв следотърсач си ;)))).

"Само този, който носи хаос в душата си, може да роди танцуваща звезда" F. Nietzsche


Тема Crony,нови [re: Crony]  
Автор nbb (весела)
Публикувано02.09.03 17:43



ще те открия, но не обещавам кога.
До скоро !



Тема Re: Crony,нови [re: nbb]  
Автор Crony ()
Публикувано03.09.03 10:34



Хе-хе ;). А да видя кога и как ще ме откриеш :Р. Ще бъда някъде тук по клубовете, обещавам, но се съмнявам да си наясно с интересите ми.
Тук попаднах случайно и не мисля повече да дразня модераторката с нашия чат ;).

"Само този, който носи хаос в душата си, може да роди танцуваща звезда" F. Nietzsche


Тема Re: Мъдроста....нови [re: Crony]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано05.09.03 21:49



Аз се оставям в ръчичките на Кали-нямам нищо за губене
Ако не ме изчисти, то не може повече да ме омърси!
Ти от какво се уплаши?

^Ти си ПЪТник навсякъде, както и в самия себе си.^


Тема Re: Мъдроста....нови [re: ПЪTниk]  
Автор Crony ()
Публикувано06.09.03 17:34



:)))) Оооо, ПЪТнико, добра среща ! От къде така зачервен се появи? Да не би бързайки запотен по прашните пътища да си се позамърсил ;)?
Прав си, Кали ако те топне в пералнята,ще станеш като нов и ще си щастлив ;))).
Моли се само да не те накара да се переш на ръка ;).
Аз?!?Да се плаша?!?Бъркаш ме с някого :). Не познавам това чувство,защото знам,че дори и себе си не мога да загубя,а какво остава за нещо друго ;).

"Само този, който носи хаос в душата си, може да роди танцуваща звезда" F. Nietzsche


Тема Re: Мъдроста....нови [re: Crony]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано06.09.03 22:44



Привет...дълго е за разказване зачервяването ми , но пак съм посинял, все едно нищо не е било.
Помислих, че се страхуваш
Не ми се вярва Кали да ме оставе на ръчно пране?
Дали може да ме простре правилно Кали след прането, започвам да се притеснявам...чела ми се види, но не зная колко е прала и има ли опит...за това те питам

^Всичко необходимо е възможно и достатъчно^


Тема Re: Мъдроста.... [re: ПЪTниk]  
Автор Crony ()
Публикувано07.09.03 08:55



Преди да станеш отново син премина ли през всички цветове на дъгата ;)? Питам,само за да разбера техниката, която използва Кали. Тогава ще мога да ти кажа дали тя ще те изстиска до край преди да те простре,или ще те остави да капеш.Само така мога да ти отговоря има ли опит в прането или само теоритизира и ще трябва да се переш сам ;).

"Само този, който носи хаос в душата си, може да роди танцуваща звезда" F. Nietzsche


Тема Re: Мъдроста.... [re: Crony]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано07.09.03 15:43



Тя къдей Кали, трябва да я питаме а нея я няма...излиза че клюкарстваме зад гърба и , а аз ми се клюкарства пред нея.
Искам да я питам какви са ми шансовете за тази наука нейната.
Какво и как трябва да направя...ти знаеш ли нещо повече?

^Не е важен факта, а отношението ни към него!^


Тема Re: Мъдроста.... [re: ПЪTниk]  
Автор KaлuМодератор (горска поляна)
Публикувано07.09.03 16:56



Много работи можеш да правиш. Като начало даже само да четеш. А по-трудното е да четеш и да разбираш какво четеш.

диви ягоди слънце цветя
и дъх на трева



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.