Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:44 27.04.24 
Религия и мистика
   >> Процесинг
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | >> (покажи всички)
Тема Re: Мъдроста....нови [re: Crony]  
Авторxe (Нерегистриран)
Публикувано07.09.03 20:19



Тоя дъртофелник и сваляч се запотява най-вече от правене на чикии. Открил е тая игра в критичната си възраст.



Тема Re: Мъдроста....нови [re: ПЪTниk]  
Автор Crony ()
Публикувано07.09.03 20:53



Не знам къде е Кали. Чета хубави неща, които е писала.Например притчите много ми харесаха.Но тя май не иска да говори с нас,неопраните още.Не мислиш ли?
Ама ти да не си агент на nbb-то.Стори ми се,че сте в доста интимни отношения.
Сигурно за това ме задържаш тук.За да са ми пресни следите и да ме хване.Ние с нея си имаме игра. Не ни я разваляй сега ревнивецо ;).

"Само този, който носи хаос в душата си, може да роди танцуваща звезда" F. Nietzsche


Тема Re: Мъдроста....нови [re: Kaлu]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано07.09.03 20:56



Кали, Кали, знаеш ли колко много съм чел? Имам чувство че цял живот съм чел.
Кажи ми Кали във вашата нова и уважавана от мен наука, какво точно се казва за четенето...нима си мислите че с четене се става чист човек?
Ако действително е трудно да разбирам какво чета, защо ти или там някой от напредналите не ми помогне , а само установявяте фактите ехидно...или така ми се стори...не..това не е вашата наука...нещо друго ще е това?
Аз питам ние простите и невъзприемащите какво да правим...ние болните имаме нужда от лекар....за вас умните и здравите не говоря, Кали?
Разбираш ли ме, скъпа приятелко?

^Не е важен факта, а отношението ни към него!^


Тема Re: Мъдроста....нови [re: xe]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано07.09.03 21:00



Не замърсявай клуба...
Акай си спокойно, някой друг ще чисти...Разбирам те, така си възпитан, за теб това е нормално нещо....НАЛИ.

^Не е важен факта, а отношението ни към него!^


Тема Re: Мъдроста....нови [re: Crony]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано07.09.03 21:04



Ако говориш за енбебенцето, тя е моя приятелка , на която много държа. Ти внимавай с нея...и се пази от мен...зная, мога и ще запазя онова което много обичамНямам нищо против играта, само ми покажи че знаеш правилата

^Не е важен факта, а отношението ни към него!^


Тема Re: Мъдроста....нови [re: ПЪTниk]  
Автор Crony ()
Публикувано07.09.03 21:45



Играта няма правила,приятелю ;).Правила само ние си измисляме,че после да можем се сърдим на този онзи,че не ги спазвал, да му се сърдиам и да изглеждаме ние прави.Ама не сме го питали дали той ги знае и дали ги е приел.Аз за това се научих да питам.Преди се опитвах да отгатвам правилата,а после като видях каква е работата си измислих мои си правила ;Р ;))).Ти съгласен ли си с тях?

"Само този, който носи хаос в душата си, може да роди танцуваща звезда" F. Nietzsche


Тема Re: Мъдроста....нови [re: ПЪTниk]  
Автор KaлuМодератор (горска поляна)
Публикувано07.09.03 22:19



Ми, пиле писано, работата е там, че никой нищо няма да научи, преди да спре да мисли, че вече знае всичко.
Жална му майка, значи, на оня, дето всичко е чел....
А ние, там, учим точно това-първата причина да не научиш нищо е, че си убеден вече, че всичко си знаеш....Точно това знание много зле ми се отрази, щото и аз бях засегната от него.
А за незнаещ си твърде критичен....

диви ягоди слънце цветя
и дъх на трева


Тема Re: Мъдроста.... [re: Crony]  
Автор KaлuМодератор (горска поляна)
Публикувано07.09.03 22:25



Това за правилата много мъдро го каза.
И все пак да знаеш, че всичко е игра и всяка игра си има правила. Та дори и тази, в която не се спазват някои правила.
А други все пак се спазват, защото без никакви правила изобщо нямаше да има игра. Примерно да се пише четимо на български.
И правилото-не се съгласявай никога с опонента, дори ако той започне да защитава твоето мнение.

диви ягоди слънце цветя
и дъх на трева


Тема Re: Мъдроста....нови [re: Kaлu]  
Автор Crony ()
Публикувано08.09.03 09:08



Защо Кали да не се съгласявам с опонента, ако е на моето мнение :)?
Така ли ти изглеждам? Няма такова нещо. Вярно е,че съмнението във всичко е едно от главните ми оръжия и двигател в този живот. Това ме кара и винаги ще ме кара да търся,да мисля, да съпоставям,да преценявам.Едно да отхвърлям, друго да приемам. Но и на мен понакога ми се иска да имам съмишленици. Аз съм сговорчив човек. Обичам да усещам общата мисъл,общия дух.Съгласието свързва :).
Единственото правило според мен е, че трябва да изживеем живота си тук, на земята. А как ще го направим? За това всеки сам измисля правилата и играе собствената си игра ;).

"Само този, който носи хаос в душата си, може да роди танцуваща звезда" F. Nietzsche


Тема Re: Мъдроста.... [re: Crony]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано08.09.03 19:20



За съжаление ми е дадено да зная, че има правила, строги, неумолими и справедливи закони ни движат-това са правилата на играта, а иначе си ги измисляме, аз правя същото често пъти.

^Не е важен факта, а отношението ни към него!^



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.