Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:43 23.04.24 
Религия и мистика
   >> Процесинг
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | >> (покажи всички)
Тема Re: Мъдроста....нови [re: Бoжидap]  
Автор Crony ()
Публикувано13.08.03 16:52



Е това вече ми хареса много ;))) 8-). Звучи ми съвсем по друг начин.
Крумово?!? Да не си пловдивчанин? Хубави хора са това. Топли ;)). Нищо, че сред тях и военни има и не знаят как цъфтят дърветата ;).
Аз съм само за шпионин ;). Нищо не казвам от предишния си живот, ама не защото не искам, а защото мищо не си спомням ;Р ;))).
И души внимателно, не ме питай кои мисли са мои, защото и това не мога да знам и да ти кажа, преценявай и решавай сам ;).
Този път не беше груб :).

"Само този, който носи хаос в душата си, може да роди танцуваща звезда" F. Nietzsche


Тема Re: Crony,нови [re: nbb]  
Автор Crony ()
Публикувано13.08.03 16:55



Знаех си, че ще намерим ПЪТечка ;))). Сега остава и Кали да е благосклонна към нас :)).
Не включвам никого и никъде, докато той сам не се включи някъде, така че от теб зависи :))).

"Само този, който носи хаос в душата си, може да роди танцуваща звезда" F. Nietzsche


Тема Re: Мъдроста....нови [re: Crony]  
АвторБoжидap (Нерегистриран)
Публикувано13.08.03 23:29





Не съм пловдивчанин.
Пак заобиколи въпроса.
Толкова ли е кофти старият ти ник.



Тема Re: Мъдроста....нови [re: Бoжидap]  
Автор Crony ()
Публикувано14.08.03 08:24



Ти на това "заобикаляне" ли му казваш :)? Отговорих ти, че много забравям ;))). Така че просто не мога да дам оценка нещо дали е било кофти или хубаво ;).

"Само този, който носи хаос в душата си, може да роди танцуваща звезда" F. Nietzsche


Тема Re: Мъдроста....нови [re: Crony]  
АвторБoжидap (Нерегистриран)
Публикувано14.08.03 11:11





Ясно,без полиция и цялостно прочистване няма да кажеш.
Мене некой жокер само ми требе,я не сам от ваште.





Тема Re: Мъдроста....нови [re: Бoжидap]  
Автор Crony ()
Публикувано14.08.03 13:34



Единствения жокер, който ми идва на ума е, че аз съм си аз. Сигурно пиша същите глупости, по същия начин както и преди. По същия начин се сдухвам и дразня от грубо чувство за хумор ;). Друго за сега не се сещам.

"Само този, който носи хаос в душата си, може да роди танцуваща звезда" F. Nietzsche


Тема Re: Мъдроста....нови [re: Crony]  
АвторБoжидap (Нерегистриран)
Публикувано14.08.03 15:09



То хубаво,ама тоя жокер е само за вашите.
Май често употребяваш думата "грубо" и то в съчетание с чувство за хумор.




Тема Re: Мъдроста....нови [re: Бoжидap]  
Автор Crony ()
Публикувано14.08.03 16:24



Ами за грубостта така излиза. Вероятната причина за това е, че с неудоволствие установявам, че клубовете се употребяват повече за разтоварнване на отрицателни емоции. Използват се за изваждане на бял свят негативите на другите, дори и те да са пренебрежимо малки и несъществени, дори и те даже да не съществуват, вместо да има приятелски разговори и обмяна на мисли(макар и безкрили ;Р ;)).
Признай си, че "звезда танцуваща кючек" съвсем не звучи забавно. Звучи подигравателно. Неуютно ми става от такъв хумор, какво да направя сега :))).

П.П. Ама кои са "нашите" и "вашите", че не се сещам ;))).
"Само този, който носи хаос в душата си, може да роди танцуваща звезда" F. Nietzsche

Редактирано от Crony на 14.08.03 16:27.



Тема Re: Мъдроста....нови [re: Crony]  
АвторБoжидap (Нерегистриран)
Публикувано14.08.03 22:14



Нещо се завъртяхме в кръг.Но определено не е в чалга стил.
А може и да греша,знам ли.


"Вероятната причина за това е, че с неудоволствие установявам, че клубовете се употребяват повече за разтоварнване на отрицателни емоции."
А сега ми кажи,къде се разтоварват положителните емоции?( малко тъпо)

"Признай си, че "звезда танцуваща кючек" съвсем не звучи забавно. Звучи подигравателно. Неуютно ми става от такъв хумор, какво да направя сега :))). "

За това говоря,че не съм от вашите,не знам дори,какво влагаш в усмивките на
края на изречението.Ако въобще са усмивки.
Както всичко вибрира,така и ти.Веднъж ти е смешно,друг път ти става неуютно от такъв хумор.
Клиринг.Па и ако знам кво е.
Това е края на кръгчето.



Тема Re: Мъдроста.... [re: Бoжидap]  
Автор Crony ()
Публикувано14.08.03 23:08



Разбира се, че са усмивки, какво друго да е. Само тях ти обяснявам и спирам докато не ми покажеш нова точка, около която да си завъртим кръгче. Та, усмивки са и означават само едно, че дори и да ми се е сторил груб хумора ти, не се е родила танцуваща антипатия ;) и не ти се сърдя:). Даже вече не помня първия лек дискомфорт, който изпитах. Както ти казах имам много къса памет. Особено за нещата, които не ми харесват :).
Ама аз пак не разбирам за какви "ваши" и "наши" говориш, за това се надявам по-нататък да разбера.

"Само този, който носи хаос в душата си, може да роди танцуваща звезда" F. Nietzsche



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.