Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:29 25.05.24 
Здравна
   >> За наркотиците
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | (покажи всички)
Тема Re: МЕТАДОН-СПИРАНЕ!!!!нови [re: litta_litta]  
Авторвъзмyтeн (Нерегистриран)
Публикувано18.10.10 00:26



винаги съм казвал, че наркоманите са най-големите боклуци
защо се е забъркал с тях? - от такива добро не чакайте, а само престъпления!
и въобще не ги съжалявайте и не искайте да им помагате и да ги "измъквате"!

жалко за приятеля ти, дано се оправи



Тема Re: МЕТАДОН-СПИРАНЕ!!!!нови [re: xexo]  
Авторoтвpaтeн (Нерегистриран)
Публикувано18.10.10 00:29



аман от наркомани!!
и от боклуци!!
да не кажа - като тебе!



Тема Re: МЕТАДОН-СПИРАНЕ!!!!нови [re: възмyтeн]  
Автор someboddy (своенравен)
Публикувано18.10.10 01:46



От къде се извъди такъв спец?Аз не съм зависим,но приятелката ми е и е много по човек от ,,нормалните,,.Да не говорим че те са хора с по висок интелект от теб.Колко наркозависими познаваш че ги слагаш под общ знаменател?Лека и не се изказвай непотготвен.

Не се заблуждавай че си велик и всеможещ всезнайко,не е така.Преодолей го!


Тема Re: МЕТАДОН-СПИРАНЕ!!!!нови [re: litta_litta]  
Автор Бoди (бивш)
Публикувано18.10.10 03:37



Странна история!...Приятеля ти,закачен ли е бил,как така се закачи,след 3 дни ,шиене'(да не са го ебали,да го еба!)! К'ви лечения,к'ви простотии-радвай се,че се е върнал жив!



Тема Re: МЕТАДОН-СПИРАНЕ!!!!нови [re: Бoди]  
Автор endish (изпусната)
Публикувано18.10.10 03:45



не бе, момчето явно си се е закачило и е измислил тая интересна и драматична, събуждаща съчувствие история за пред приятелката си.. лошото е, че тя му вярва :)

Sabbath Bloody Sabbath


Тема Re: МЕТАДОН-СПИРАНЕ!!!!нови [re: litta_litta]  
Автор ARlZE (shallowgrave)
Публикувано18.10.10 08:11



и така 3 дни го нямаше .. търсихме го къде ли не, полиции молиции голям ужас беше ... на третата вечер той се прибра сам .. пребит и целият надупчен .... бяха го шили с тая гадост за да могат да го зарибят и него"да знае друг път колко е хубаво да се занимава с тях"...
....................

Значи за три дни са го "зарибили" толкова лошо, че вече няма откачане, така ли?



Political correctness is tyranny with manners.

Тема Re: МЕТАДОН-СПИРАНЕ!!!!нови [re: ARlZE]  
Авторlitta_litta (Нерегистриран)
Публикувано18.10.10 10:19



вижте сега... всеки има мнение по въпроса..сигурна съм в това
един си мисли че е бил закачен мн преди това друг си мисли не знам си кво си...добре...уважавам всеки един от вас и мислите му и все пак..

не беше закачен отпреди това, беше много надупчен обаче, и никога не съм казвала че няма откачане. да съм споменавала нещо такова???
започна да взема мет. защото така ни казаха че ще е по добре и понеже от всички материали по интернет и в книгите които прочетох пише "че спирането на метадона е по страшно от хер абстиненция и от кво ли не" решихме да пишем тук, защото видяхме че има много хора с личен опит които СА ПРЕЖИВЕЛИ ТОВА и не говоря за зависимостта от хероина а за спирането на метадона.
потърсих помощ, не мнения кой какъв е и за какво се бори.... моля ви ако не ви пука по добре не пишете..

и само за да знаете.... АЗ БИХ МИНАЛА ПРЕЗ АДА ЗА ДА СПАСЯ СИНА СИ ОТ ПОДОБНА СЪДБА! ТОЙ СЕ ОПИТА ДА НАПРАВИ СЪЩОТО СЪС СВОЯ БЛИЗЪК!!
и много се радвам че се върна жив и няма да го оставя да се оправя сам!

ТАКА ЧЕ МОЛЯ! КОЙТО ИМА С КАКВО ДА НИ ПОМОГНЕ, НЕКА ПИШЕ! (БЛАГОДАРЯ ВИ МНОГО ПРЕДВАРИТЕЛНО)

на останалите - живейте си живота и не се бъркайте в нашия, много се радвам че сте толкова далеч от тази тема за да изказвате обидни мнения, наистина се радвам че сте далеч!



Тема Re: МЕТАДОН-СПИРАНЕ!!!!нови [re: litta_litta]  
Автор mam_dr (непознат)
Публикувано18.10.10 10:45



В отговор на:

накратко историята е следната...приятелят ми(който тук ще нарека М.) се забърка с няколко момчета които се боцкаха...




В отговор на:

и само за да знаете.... АЗ БИХ МИНАЛА ПРЕЗ АДА ЗА ДА СПАСЯ СИНА СИ ОТ ПОДОБНА СЪДБА! ТОЙ СЕ ОПИТА ДА НАПРАВИ СЪЩОТО СЪС СВОЯ БЛИЗЪК!!




Нищо не разбрах, приятелят ми, синът ми...
И какво общо има ада със спасението? Ако ставаше така...
Съветвам те бъди откровена, хората тук са толкова навътре в нещата и няма нужда от измислици.



Тема Re: МЕТАДОН-СПИРАНЕ!!!! [re: mam_dr]  
Авторdizzy (Нерегистриран)
Публикувано18.10.10 10:59



да много е странна и неразбираема историята, а и това с шиенето, бродирането и дупченето.Не знам какъв по-голям стимул от собственото ти дете...макар че пазнавам такива хора като него, но историята не беше с добър край...



Тема Re: МЕТАДОН-СПИРАНЕ!!!! [re: litta_litta]  
Авторblitz (Нерегистриран)
Публикувано18.10.10 12:15



.."шиене" по северното море е същото като при нас -"праскане"...или секс или i.v. .....

Какво да ти кажа,Лита-тита...След като си избрала анонимност ,поне пиши искрено и откровено .За посещаващите този клуб(употребяващи или в ремисия-спрели) историята ти е "съшита с бели конци"...откровено.

на пръв поглед веднага се вижда ,че момчето е измислило една половинчато истинска история,а повярвай за тези които са слизали в ада ,звучи просто смешно.Не се сърди,не реагирай остро-отговарям ти честно и почтено.

1-приятел?..съмнявам се ,предполагам ти е дете.
2-забъркването с "момчетата" не става туку така,повярвай..не и от чисто човеколюбие.Прекалено много хора си отидоха в последните 20 години за да не си направи сметката един що-годе нормален човек.
3-Подбиване на Бизнеса??...Той шанаджия ли е?или Добрия самарянин??...абсурд!!!
4-Нямало го е защото са се затворили някъде и просто са се забавлявали.
5-"Пребит и целия надупчен"??...явно не е могъл да намери читава вена ,продължавал е ,дошло му е много и е започнал да вдига дозата ....когато е станал неадекватен ,е започнал да се блъска по шкафове,да се влачи по локви,да спи по градинки...фън )))(извинявай ,последното беше самоиронично)
6- Зарибяване??.....принципно може да стане и от веднъж...може да стане и чак след година ,но на прима виста хваща дикиш....
..........
.........
......
7-Трансплантация??...Виж,това е едно много сериозно нещо...повечето сме започнали именно заради определена болка(всъщност е комплекс от причини,в които болката заема основен процент от съвкупността причини)
Трудно е да кажа нещо определено ,познавам хора ,които просто са се отписали...колкото и тъжно да звучи..познавам хора които могат да бъдат главни герои в онова филмче "Триумф на Волята"...не бих искал да съдя просто точно в този случай.....
..............
....
.......
8--метадон на хапчета?...метадикт ли са?..или просто пие аспирин пред Вас и си шмърка?
9--опитали?сами?...имате ли практика предишна сами да се справяте с проблем от подобен род...?
10 --при всекиго схемата за намаляване е различна,всеки е отделен индивид и всекиго го тласка отделен мотив....пък и възрастта заедно с характера играят тук основна роля....
11--виж и Аз не мога да повярвам първоначално на Твоята история...пък камо ли една Докторка ....

отделен въпрос е че си писала ,отгоре ,отгоре...

не съдим тук предполагам се досещаш,просто говорим по спомени от минали животи .....

С Уважение...




Страници по тази тема: << 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.