Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:38 27.04.24 
Здравна
   >> За наркотиците
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | (покажи всички)
Тема Re: МЕТАДОН-СПИРАНЕ!!!!нови [re: V]  
Автор I Dont Smoke I Vape (Тъп Наркоман )
Публикувано17.01.13 17:43



Да знам аз дори миналия път като го спирах от 8 куба от раз така се пре*бах че за малко да пия нитроглицерин под езика добре, че половин шише валериян и валидол ми го свалиха пулса мн е гадно щото се шашкаш и дигаш още повече пулса кръвното почва да ме стягат гърдите некви паник атаки лудница и джойнта ти вкарва параноя още повече в такова състояние си викам дойде и моя ред.

абе май много събирам границите

Редактирано от I Dont Smoke I Vape на 17.01.13 17:46.



Тема Re: МЕТАДОН-СПИРАНЕ!!!!нови [re: psyromantic]  
Автор Justem (непознат )
Публикувано19.01.13 22:45



Psyromantik спря ли го в крайна сметка или напразно прочетох половин "Война и мир" ?



Тема Re: МЕТАДОН-СПИРАНЕ!!!!нови [re: Justem]  
Авторpsiromantik (Нерегистриран)
Публикувано19.02.13 04:02



да бе мн ясно ти да не си се съмнявал??? още 2009 някъде псиромантик вече беше спряла да пие мизерните 4-5 кубика на ден дет и даваха от програмата, почна да си ги спестява и да си купува допълнително и по времето когато пишеше че е добре беше и че почти не пие метадон вече беше точно така - джаскаше си венозно по 20-30 на ден но не пиеше повече от 5-10 на седмица.:))))))))))



Тема Re: МЕТАДОН-СПИРАНЕ!!!!нови [re: psiromantik]  
Авторabv (Нерегистриран)
Публикувано24.02.13 13:20



от една година съм спрчл с метадона :0 преди това сума ти време си играх с него. повече от година взимах само на помпа. и после влязох в схема, намалих го до 0.5 и спрях :) без никви абстиненции, депресии и други такива готини усещания. иначе друсах от 97. само херца. е всичко съм взимал де... но единствено херото ме е изпълвало тотално. даваше ми всичко, което ми трябваше. почнах да спирам от 2005. сякви възможности, но почти никакъв успех. И накрая - метадон - последнен вариант. важното е да е по схема и да нема помпи. на мене ми помогна... само това мога да кажа.



Тема Re: МЕТАДОН-СПИРАНЕ!!!!нови [re: psiromantik]  
Автор someboddy (своенравен)
Публикувано24.02.13 15:15



Брей колко си информиран



be happy

Тема Re: МЕТАДОН-СПИРАНЕ!!!!нови [re: someboddy]  
Авторniki (Нерегистриран)
Публикувано06.03.13 14:56



бях 4 години на мед,и реших че е краино време да го спра,имам сериозна приятелка,вече от 12 дни се мъча,пия по 3 половинки ревотрил на ден ,но преди 3 дена започнаха доста да ме болят краиниците,докага ще е тази физизическа абстиненция и да продължа ли да зимам ревотрил още ?



Тема Re: МЕТАДОН-СПИРАНЕ!!!!нови [re: niki]  
Автор vudo18 (непознат )
Публикувано16.03.13 16:16



На колко кубика си бил е важно!И от раз ли го спря,че не разбрах..
Евала за ре6ението и успех!



Тема Re: МЕТАДОН-СПИРАНЕ!!!!нови [re: vudo18]  
Авторniki (Нерегистриран)
Публикувано19.03.13 05:04



пиех по 4 кубика на ден ама последната година по4нах 1-2 седмично да си го цела венозно по 10-на кубика ,вече искарах 20 дена бях само на ревотрил сега го махам и него ,много тежка абса беше,напраово го спрях отведнъж



Тема Re: МЕТАДОН-СПИРАНЕ!!!! [re: niki]  
АвторLost_little_girl (Нерегистриран)
Публикувано08.05.13 20:25



Абе според вас мога ли да спра шибания метадон ей така на "студена пуйка", само с няколко ривотрила като за начало (през първите дни) и тук таме пушене на трева, а за сън - мелатонин.
Малко история:
От 1 година вече се занимавам с тая отврат метадона и вече не мога да го понасям, себе си не мога да понасям


Та, в началото пиех по 2 кубика на ден, после почнах по 3. До тук добре, но след около 3 месеца започнах да не го пия, а да си цела по 4-5 кубика на ден! Това, което вече ме плаши е, че от около 2 седмици увеличих дозата на 8-10 кубика венозно.... Тук вече е време да се спра си мисля аз!
И понеже немам нерви да почвам пак да пия и да намалявам ( а и вече ми е все по трудно да си взимам мет. понеже аз не съм в програма и го купувам на черно) и затова имам идеята да го спирам от раз!
Само не ми предлагайте да се записвам на програма, защото на мен ми е ясно (за себе си), че влезна ли в програма скоро нема да излезна, а аз искам всичко да свърши колкото е възможно по-скоро!
Според вас възможно ли е? Да го спра ей така - само с голяма мотивация и елементарни витамини и приспивателни, а за депресията тревица или хашиш....



Тема Re: МЕТАДОН-СПИРАНЕ!!!!нови [re: Lost_little_girl]  
АвторJStyle (Нерегистриран)
Публикувано10.05.13 10:55



Абе то е възможно ама са продължителни симптомите и аko го караш на бензо после ще имаш друг пролем за решаване.При мен от 60мг./6куб. бяха към 20 дни и след тва повече от месец P.A.W.S.
От ИВ употребата абст. може да са ти по кратки но по тежки.

Пробвай да скочиш на 15-20мг. (порорално) задръж малко така и от там сваляй до 0 за 20 дни.
Но трябва да го пиеш, при ИВ полуживота му е по къс и трябва на 12ч. да взимаш за да се поддържа едно ниво.




Страници по тази тема: << 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.