Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:18 20.04.24 
Здравна
   >> За наркотиците
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | (покажи всички)
Тема Re: МЕТАДОН-СПИРАНЕ!!!!нови [re: shallowgrave]  
АвторMam (Нерегистриран)
Публикувано06.08.09 10:41



Обичат да спират с Ревотрил, понеже и той друса .

Хе, и аз това изках да кажа. Даже като нямат пари си додрусват с ривотрил. Може да ви се сторя цинична, но пък не е ли добре да си говорим истините?
Иначе защо ще го продават на черно? Ривотрил и бира - голям кеф! Но като стане въпрос за другите - о от това ми става зле, сърцето, дроба...

Верно е, че "загрях" не от първия път, но като започна да ми се моли: Мамо, много ми е зле, дай пак да вземе рецепта и ще спра. То ДХЦ-то е много скъпо, ама Ривотрила е по евтин и ще поискам да ми изпише повече...
Уф имам много лоши спомени с този Ривотрил, надрусването прилича на това с лепило.



Тема Re: МЕТАДОН-СПИРАНЕ!!!!нови [re: Mam]  
Автор shallowgrave (lazygravedigger)
Публикувано06.08.09 11:18



Това майките сте велика работа...


Проблемът е, че ние сме недостойни синове. Всеки по свой си начин...



Тема Re: МЕТАДОН-СПИРАНЕ!!!!нови [re: psyromantic]  
Автор indigobg (непознат )
Публикувано06.08.09 15:43



Преди време направих грешка като от 6мг почти го спрях,т.е-6мг-5мг-4мг-0мг-и реших че ще съм ОК-ДА АМА НЕ-бях добре 2-а дни,и то зависи от сезона и от метаболизма,на 3-ия ден вече място не си намирах от нерви.Физ.абси почти беше поносимо-нали сме издръжливи,но психиката ми ме побъркваше,изкарах още 2-3 дни и накрая отидох и си взех 2-е петици,неможах да се надрусам,на другия ден пак си взех,ядосах се и пак се върнах на метадона след седмица,и вече го спрях както си трябваше н след 6-7 месеца.Така че не си правете експерименти,дори и от 2куб се усеща липсата му,ако ви интересува и друго питайте.



Тема Re: МЕТАДОН-СПИРАНЕ!!!!нови [re: psyromantic]  
Автор Autumn (непознат )
Публикувано06.08.09 16:03



Тези хапчета мога ли все още да си ги взема без рецепта? Имаш ли представа?защото попринцип се опитвам да намеря на приятеля ми ривотрил да го пие преди лягане когато се наложи, но и аз не съм много съгласна да го пие ...("препоръчваме да с еизбягва ривотрила..някакси ние го свързваме неизменно с друсането,наркомански ни е някакси тоя ривотрил... ") !!!!!



Тема Re: МЕТАДОН-СПИРАНЕ!!!!нови [re: indigobg]  
Автор psyromantic (somniferum)
Публикувано06.08.09 16:04



Интересува ме,ти,indigobg,като си спрял меда вече,изобщо нищо ли не друсаш повече?Без излишно философстване,не си вече ежедневен наркоман,така ли?

А другото е:ти,като човек с изпитана рецепта за спиране на меда,каква схема би ми предложил,т.е.аз сега като съм на 2 кубика,по колко да намалявам,в рамките на какво време...как да смъкна на нула,разбираш ли?
Това не мога да си го преценя,аз ще питам и докотора в програмата след няколко дни като ида,но питам теб,защото ти си минал през това.
Ако може,би ли ми казал по колко деления да смъквам,по колко дни да се задържам на тая доза,и общо,според теб тия 2 кубика,за колко време мога да ги зануля,без да усетя остра липса на меда и криза от което?
Знам,че е индивидуално,питам просто ин дженеръл,най-общо погледнато,ако не задълбаваме в подробности...
Благодаря ти предварително,щото наистина,честно казано,вече едвам издържам на тоя метадон и на това закачане изобщо,искам да съм свободна най-накрая,вчера станах на 30 и не знаеш просто колко много са ми дотегнали наркотиците,програмите,и всичко....



::ако не знаеш къде да отидеш,ела на себе си::

Тема Re: МЕТАДОН-СПИРАНЕ!!!!нови [re: Autumn]  
Автор psyromantic (somniferum)
Публикувано06.08.09 16:25



Autumn,
ако въпросът ти е към мен,и питаш за Хлорпротексена (не знам,всъщност не прочетох горните постове,може и друг да питаш за друго хапче,сори,ако е така),да-може да се намери в почти всяка аптека,в началото на годината си го взимахме без рецепта,а после заочнах да искат,но то е защото и за аспирин се искаше...
преди десетина дни приятелят ми си все от кварталната аптека без рецепта.
Хапченцето е хубаво,защото дава много чист и спокоен сън,и най-вече без ужасни последици като се събудиш,каквито носи ривотрила например,ако се приспиваш с него,или пък други лекарства като лепонекс или рохипнол..дето те смазват направо...
но като всяко сънотворно и отпускащо,и към него развиваш толеранс...гаджето ми почна да пие по 3 наден...но пък си коригира съня с него и сега вее пие само,ако има проблеми с липсата на мед понякога..
аз пък пия по половинка,например миналия месец като се връщах с рейс от созопол,смят изпих едно цяло ,за да ми мине пътя в сън,и съм заспала към черноморец,смятай,и ако искаш вярвай,се събудих на х-л Плиска...


А разни познати казват,че за облекчаване на абсти симптомите,освен заспиване,действа и отпускащо,ефикасно било...
Добро си е хапченцето за сън,възможно най-безопасно,и аз,от опит го препоръчвам...
успех и дано да нямаш нужда дълго време от него...


::ако не знаеш къде да отидеш,ела на себе си::

Тема Re: МЕТАДОН-СПИРАНЕ!!!!нови [re: psyromantic]  
АвторMaм (Нерегистриран)
Публикувано06.08.09 16:47



На сина ми точно това даваха в болницата за да мине кризите, дори нещо бяха позакъсали с лекарствата и помолиха да ги купя от аптека, с обикновена рецепта.



Тема Re: МЕТАДОН-СПИРАНЕ!!!!нови [re: psyromantic]  
Автор indigobg (непознат )
Публикувано06.08.09 18:16



Въпреки че казват-било индвидуално,но ти препоръчвам на 5 дни да сваляш по 0.5,все пак е лято да не се налага да изпитваш неприятни усещания,и когато стигнеш до 1,задръж 10 дни и после 0.5 може и 20-30 дни,ти сама ще започнеш да забравяш,аз не се сещам за нищо вече не съм имала никакво желание да се надрусам или да пия някви хапчета даже и алкохол не пия вече,но от цигарите не се отказвам още,но смених и изцяло хората с които се виждах,просто вече нищо не ни свързва-а и те не искат да спират.Така че давай смело,много се радвам за хора като теб,има изход от всичко,ако има нещо друго ми пиши на Skype:mimibg80(INDIGO),ще се радвам да си поговорим





Тема Re: МЕТАДОН-СПИРАНЕ!!!! [re: psyromantic]  
Автор Autumn (непознат )
Публикувано06.08.09 18:36



:) Да към теб ми беше въпроса и ти благодаря много за отговора!:) Надявам се и аз да успея да го намеря някаде без рецепта. То всъщност не е за мен, а за гаджето ми, тъй като преди няколко дни се скарахме и аз му изхвърлих всичкия ривотрил, ДХЦ-та и няколко хапчета метадон... и сега няма нищо. Взе си 5 кубика течен мет да пие, ако му стане много зле, но не иска да го пие защото нали в крайна сметка идеята е да се откаже именно от него.
Случката с автобуса от созопол си я представям повярвай ми

аз по подобна причина спах през целия път от Варна до София. Даже сме имали половин час почивка на Велико Търново и аз не бях и разбрала



Тема Re: МЕТАДОН-СПИРАНЕ!!!! [re: psyromantic]  
Автор shallowgrave (lazygravedigger)
Публикувано06.08.09 21:24



Честит рожден ден, Пси! Желая ти крепко здраве, другото ще си го купиш или ще го откраднеш.



Прочете ли предния ми пост до теб относно спирането на метадона?




Страници по тази тема: << 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.