Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:09 12.05.24 
Здравна
   >> За наркотиците
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | (покажи всички)
Тема Re: до mindseekerнови [re: psyromantic]  
Авторmindseeker (Нерегистриран)
Публикувано17.02.10 22:08



Е аз поне нямам чак такъв проблем с това изкушение, щото просто няма къде де се целя. Не че поняког не съм го правил но за всеки ден еневъзможно-просто няма къде! А да ми препоръчаш някоя програма?



Тема Re: до mindseekerнови [re: mindseeker]  
Автор psyromantic (somniferum)
Публикувано17.02.10 23:44



От София ли си?
Всъщност откъдето и да си ти препоръчвам моята програма във Велико Търново...ако те устройва,кажи и ще ти пратя координати....струва 100 кинта на месец и на хора не от града,го дават за 2 седмици напред макс.
Иначе за софийските програми,освен че преобладават високите такси и ежедневното ходене в кабинета..нищо не знам...друг да ти каже...
Ами,това е.Ако нещо-пиши ми на бележки...но за да го направиш,трябва да се регистрираш...ако не-просто пиши тук,в темата



::ако не знаеш къде да отидеш,ела на себе си::

Тема Re: до mindseekerнови [re: psyromantic]  
Автор endish (изпусната)
Публикувано18.02.10 00:00



да кажа и аз - програмата, в която си правих детокса, струва 250лв за първия месец и по 200лв за всеки следващ месец.. метадон за вкъщи НЕ се дава в началото - трябва минимум няколко месеца (май бяха 6 месеца) да ходиш там ежедневно и да си го пиеш пред тях и евентуално ако те преценят ще почнат да ти го дават, но за максимум Една седмица напред;,.. също и ако си го разлееш или изгубиш или нещо се случи с метадона ти, който са ти дали за вкъщи, отново те връщат да си го пиеш в програмата за няколко месеца и тогава може пак да почнат да ти го дават.. работното им време е от 7.00 до 15.30, а събота и неделя - от 9.00 до 11.30 - в тези интервали трябва да ходиш там и ако случайно нещо стане и не успееш - Не по получаваш метадон за деня.. психолозите са двама - мъж и жена, има и една сестра и охрана...можеш през периода, в който си пациент да се правят и срещи с лекарите, май има и групи някакви, правят и тестове доста често и при три положителни проби (или ако откажеш да дадеш урина или ментиш нещо се счита положителна пробата) - изписват те административно.; мястото е в Люлин на Орион..

при всички положения тази на Пси е по-оферта според мен, но ти ще си прецениш - аз просто давам инфо :)

Sabbath Bloody Sabbath<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от endish на 18.02.10 00:02.</EM></FONT></P>

Редактирано от endish на 18.02.10 00:03.



Тема Re: до mindseekerнови [re: endish]  
Авторmindseeker (Нерегистриран)
Публикувано18.02.10 00:42



Тая Орион я знам, познавам лично и двамата ви психолзи, дори мога да кажа че сме приятели, вкрайна сметка заедно бяхме в джаза но те се оправиха отдавна само аз не

. Това не е оферта за мен. Виж тая във Велико Търново ми грабна интереса тъй че Psy ако си навита да ми дадеш координатите и ще съм ти благодарен.



Тема Re: до mindseekerнови [re: mindseeker]  
Автор endish (изпусната)
Публикувано18.02.10 00:53



--- УоУ - чакай малко
- първо НЕ се казва Орион - намира се до орион в люлин - това орион е спирка на тролейте там;
- второ - аз не ходя там, това НЕ е моята програма, защото не съм на метадон, само съм правила ДЕТОКС с метадон за 10дни - има голяма разлика;
- трето - почти абсурдно е да познаваш и двамата психолози по начина, по който казваш още по-малко да си бил 'в джаза' с тях, защото доктора е на около 50+, а жената - на 40+

аз просто исках да ти дам инфо, което знам от 10-дневния си престой там ама нещо ме разбра неправилно май ;)
и както ти казах - да, на Пси офертата е много по-приемлива и според мен :)

поздравии

Sabbath Bloody Sabbath

Редактирано от endish на 18.02.10 02:51.



Тема Re: до mindseekerнови [re: endish]  
Авторmindseeker (Нерегистриран)
Публикувано18.02.10 01:03



Тия за които говориш не са психолозите а докторите-те са психиатри-има разлика. Психолозите които използват са външни и са набор 77, да не споменавам имена.



Тема Re: до mindseekerнови [re: mindseeker]  
Автор endish (изпусната)
Публикувано18.02.10 02:49



хм! интересно - mindseeker може ли да те помоля да ми пишеш бележка тук, защото искам да те питам няколко важни неща, за което ще ти бъда много благодарна!!!

меерси предварително!

поздрави и лека нощ :)

Sabbath Bloody Sabbath


Тема Re: до mindseekerнови [re: psyromantic]  
Автор koceto22 (пилотнахвърчило)
Публикувано18.02.10 09:53





Редактирано от koceto22 на 18.02.10 10:18.



Тема Re: до mindseeker [re: psyromantic]  
Автор koceto22 (пилотнахвърчило)
Публикувано18.02.10 10:18



mindseeker предлагам ти да говориш с някой дет е минал метадона и е вече чист, ако има такива де. И това е само предложение, ако те е страх само от кризите, аз познавам хора дет са ги изкарали на чисто, аз също изкарах на чисто кризите от субсидола, мога да ти кажа преживява се, "лошото е това дет следва после," както казва тоя от треинспортинг. Не е трудно да се спре трудното е да се остане чист. Ей такива хора търси , последната седмица говорих с няколко човека дет са от по около десет години, и най важното е променили са живота си, ти каза, че приятелката ти иска дете та се сетих за тях, двама казаха едно и също не бих се върнал назад никога, през тези години ми се случиха неща дет никога не съм и подозирал...........Незнам вчера направих година и 5 месеца чист, не съм никакъв пример и аз. През това време направих всичко, което ми се предлагаше да не правя хаха, резултатите ..............

Ако можеш намери някой дет е спрял меда и си поговори с него, ако не намериш такъв по добре не се хващай изобщо с това, самият факт, че няма да има такива хора, ще говори красноречиво И това пак е само предложение де не мисля, че знам абсолютната истина за да давам съвети, но аз намерих човек, от които исках това дет имаше. И се опитах да правя това дет той за да го получи. Приятен ден и успех...

Редактирано от koceto22 на 18.02.10 10:39.



Тема Re: до mindseeker [re: mindseeker]  
Автор ARlZE (shallowgrave)
Публикувано18.02.10 16:29



Давай смело, бе, пич! Какво имаш за губене?
Освен оковите си...



Войната не решава кой е по-добрият, а само кой оцелява.
Бъртранд Ръсел



Страници по тази тема: << 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.