Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:15 27.04.24 
Здравна
   >> За наркотиците
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | (покажи всички)
Тема Re: МЕТАДОН-СПИРАНЕ!!!!нови [re: diamorph]  
Автор Малкия (Тъп Наркоман )
Публикувано15.01.13 21:15



Здравейте купувам си меда на черно, че не мога да се запиша нямам предишни лечения, а и не искам при тия търговци да ме карат да си залагам тела като нямам пари за лекарството си Въпроса ми е понеже нали знаете колко са изобретателни с мешането и тн. напоследък нямам свестни хора всички почнаха да ме пържат но нямам избор имам една "свястна" приятелка която ми го даваше запечатан понеже всеки път си купува шишетата ама за да ми продаде от нейния трябва да ходим да и търся мат да и купа че тя работи в една фирма Световно Известна и не иска да я видят да я познаят и тн а и не ги познава вече че от бая време е на Програмата. абе само ако и свърша работа иначе не и стига понеже продава и на друг (демек треа да хода да рискувам по постите да ме заключат за да не ме лъжат и да се излекувам с мед) та на въпроса понеже май аналгин е това което ми слагат какво може да ми стане постоянно като пия щото тия идиоти не им пука а ми прави впечатление напоследък че нещо не съм добре въобще пада ми кръвното яко сърцето ми думка иначе съм на малко лятото изкарах 20 дена чист мн беше гадно щото пиех по 8 куб читав тогава и сега го намалявам постепенно ама така не мога да им хвана спатиите писна ми 100 години да пия заради тия цървули

, а имам яко изпити сега завършвам Бизнес Администрация Бакалавър и всичко отива по дяволите като не съм ок.

<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от Малкия на 15.01.13 21:16.</EM></FONT></P><P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от Малкия на 15.01.13 21:19.</EM></FONT></P><P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от Малкия на 15.01.13 21:20.</EM></FONT></P>

Редактирано от Малкия на 16.01.13 00:50.



Тема Re: МЕТАДОН-СПИРАНЕ!!!!нови [re: Малкия]  
Автор Etiii ()
Публикувано16.01.13 11:50



Слагат Аналгин, Хлофазолин, всякакви прозрачни и горчиви течности, въобще не му дреме на никой, че някой може да пукне от алергия или друго усложнение.. Честно казано, не съм убедена кое е по-малкото зло - зависимостта от Програма или уличните покупки, ама ти си знаеш.. Събери повече пари, купи по-голямо количество, направи си схема, за да бъде еднородна сместа, която ще пиеш и действай..



Тема Re: МЕТАДОН-СПИРАНЕ!!!!нови [re: Etiii]  
Автор Малкия (Тъп Наркоман )
Публикувано16.01.13 13:25



Ма не ми дават трябва да имам незнам колко неуспешни лечения как да им обясна ебати цървулите не знам постоянно кой знае какво ми е хората като ми видят викат ти като пушеше на фолио не си изглеждал толкова зле а да не ви казвам откога не съм се осирал иначе бях си събрал като го спрях лятото изхвърлих дори пипетката и квото имах услужих на тоя на ония на неблагодарниците дето сега не искат 1 куб да ми услужат просто в тая ши*ана държава нямаш избор а и дори да ме приемат няма да ми дават по толкова малко аз почти съм го спрял 2 куба съм (горе долу) и ще искат да го пия там ще ми набият яка доза и няма оправия и това е безизходица

а пари нямам щото на Коледа един дето 100 години се познаваме и сме си правили услуги ми избяга цървулската с 30 лв един друг приятел вика и да ходиш до тях няма сми техните няма да дадат, а и нямам и време и нерви точно сега и му казах не си търся кой да ме изпържи ще те почерпа за услугата то е ясно той не бе стига глупости аз си имам мед не пипам нема нужда и не изглеждаше така де*а ко*елето свежарка беше добре облечен знам,че съм голям балък ама .....!

<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от Малкия на 16.01.13 13:30.</EM></FONT></P><P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от Малкия на 16.01.13 14:09.</EM></FONT></P><P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от Малкия на 16.01.13 14:15.</EM></FONT></P><P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от Малкия на 16.01.13 14:16.</EM></FONT></P><P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от Малкия на 16.01.13 14:17.</EM></FONT></P>

Редактирано от Малкия на 16.01.13 15:37.



Тема Re: МЕТАДОН-СПИРАНЕ!!!!нови [re: Малкия]  
АвторJStyle (Нерегистриран)
Публикувано16.01.13 23:30



Тва с предишните 2 лечения нали знаеш че е пунта мара само)
Повечето по програмите може и да имат предишни лечения, ама само homemade.

С лечения, без лечения, знаеш как ше ти се зарадват като отидеш



Тема Re: МЕТАДОН-СПИРАНЕ!!!!нови [re: JStyle]  
АвторV (Нерегистриран)
Публикувано17.01.13 00:34



Отивай, ама си приготви пачките, щото ще кесиш там до живот. Повечето такива програми нямат за цел да лекуват, ама и повечето им пациенти нямат за цел да се лекуват. Щом си на ръба да спреш, просто направи детокс и да се свършва. Има достатъчно лекари, които да ти направят схемата на лекарствата. Май страхът те е сковал, ама не бой се - няма да умреш.



Тема Re: МЕТАДОН-СПИРАНЕ!!!!нови [re: V]  
АвторJStyle (Нерегистриран)
Публикувано17.01.13 02:00



Не повечето, ами всички. Аз когато бях в програма, когато ми трябваше повече мет. само казвах че едвам не съм направил релапс и качвах със по 20-30мг над дневната.
След тва никога не са ме питали дали няма да свалям тия които съм качил.

Но по-добре да се запише за няколко месеца и да си намалява, отколкото да не-знае по колко пие.



Тема Re: МЕТАДОН-СПИРАНЕ!!!!нови [re: JStyle]  
Автор Dont smoke it Vape it (Тъп Наркоман )
Публикувано17.01.13 09:36



Абе хода вие добре ли сте аз да не съм луд да хода при цървулите от вчера не пия да си го пият те е миналата седмица ходих с една приятелка до тази В Люлин в поликлиниката не дават това е айде уредете ме ма ще ги избия вече Кризите по добре някакъв съвет за Детокса ми дайте. На лекари не ми се ходи по принцип кръв не давам да ми взимат бягам много

дори не си знам кръвната група по тази причина.

<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от Dont smoke it Vape it на 17.01.13 09:38.</EM></FONT></P><P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от Dont smoke it Vape it на 17.01.13 09:39.</EM></FONT></P>

Редактирано от Dont smoke it Vape it на 17.01.13 09:40.



Тема Re: МЕТАДОН-СПИРАНЕ!!!!нови [re: Dont smoke it Vape i]  
АвторV (Нерегистриран)
Публикувано17.01.13 15:45



Аз лично съвети за детокс не давам след като един мой приятел преди време така се омота с лекарства, за които аз му казах, че майка му трябваше да вика линейка. Ама мога да ти кажа къде да отидеш, щото аз съм ходил доста по лекари. Има и безплатни.

Почнаха ли ти кризите? Кръв никой няма да ти иска.



Тема Re: МЕТАДОН-СПИРАНЕ!!!!нови [re: V]  
Автор I Dont Smoke I Vape (Тъп Наркоман )
Публикувано17.01.13 16:31



Е почнаха няма начин хлофазолин мисля и лоперамид и зопиклон евентуално :От тези всичките само лоперамид съм пил за разстройство винаги съм мразел хаповете и ги избягвам зопиклон май съм пил един път и дизел това е нямам опит с тях по колко пия хапчета за кръвно също не съм пил винаги канела мляко валериян,глог,мента сироп чай от маточина и джойнт най вече за депресията ама нямам и не ми се и занимава да търся сега много хайки само това ми трябва абе био детокс най тачим.



Тема Re: МЕТАДОН-СПИРАНЕ!!!!нови [re: I Dont Smoke I Vape]  
АвторV (Нерегистриран)
Публикувано17.01.13 16:39



Няма лошо, стига да издържаш. Лоперамида определено помага, самият факт, че не се налага да живея в кенефа си е голямо облекчение. А ако много ти думка сърцето внимавай с джойнта, че ще стане по-зле. Аз съм си патил от това. В крайна сметка прави каквото ще правиш с лекарства или без, аз лично просто си налягах парцалите вкъщи едно време и си го изкарвах детокса за седмица-две. Ей така на инат.




Страници по тази тема: << 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.