Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:11 27.05.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: ГЕНЕТИЧНИ ИЗСЛЕДВАНИЯ - Проф. Д-р И.Кременскинови [re: OceanBlu]  
Автор пpoф. д-p И. Kpeмeнckи (доктор)
Публикувано27.07.09 15:09



Здравейте,

Мисля, че предложеното Ви лечение е оптимално. Колегите ще следят показателите на кръвосъсирването и няма да позволят евентуален дисбаланс. Преди раждането антикоагулантната терапия се спира, а по време на бременността се променя, в зависимост от кръвните показатели.

Колкото до ТАТ и МАТ хиляди жени раждат успешно при повишени показатели. Тук е важно да се следи функцията на щитовидната жлеза, което със сигурност се прави.

А, най-важното е оптимизма. Повярвайте - шансът за добър изход е много висок.

Успех

Кременски

www.lmpbg.org


Тема Re: ГЕНЕТИЧНИ ИЗСЛЕДВАНИЯ - Проф. Д-р И.Кременскинови [re: пpoф. д-p И. Kpeмeнc]  
Автор OceanBlu (sensual)
Публикувано27.07.09 15:39



Благодаря Ви много проф. Кременски!

Вашето мнение в много важно за мен и оптимистичните Ви прогнози много ме зарадваха!





Тема Re: ГЕНЕТИЧНИ ИЗСЛЕДВАНИЯ - Проф. Д-р И.Кременскинови [re: пpoф. д-p И. Kpeмeнc]  
Автор an_as (непознат )
Публикувано28.07.09 16:55



Здравейте проф.Кременски,

Имам следния въпрос към Вас - достатъчно ли е да се направят изследвания за наследствена несиндромна глухота / конексин 26 и т.н/ и доколко това би установило причина за глухота на дете и вероятността да си повтори при следваща бременност?
Имам син на 10 години, който е с вродена глухота, нямаме данни за причини в рода, а се опитваме да пресметнем риска и да планираме второ дете.
Бих Ви била задължена да ме насочите къде и как би могло да стане това

Поздрави и успешен ден!
Антоанета



Тема Re: ГЕНЕТИЧНИ ИЗСЛЕДВАНИЯ - Проф. Д-р И.Кременскинови [re: jana]  
Автор elle_s (непознат)
Публикувано30.07.09 08:33



Здравейте,проф.Кременски,
на сина ми му поставиха диагноза спинална мускулна атрофия и през април почина.Правиме планове за следваща бременност,но бих желала да се консултирам с вас относно метода инвитро.Чувала сам,че чрез него може да се избегнат генетични проблеми.Бихте ли ми казали в кои дни приемате и удобен за вас час.

БЛАГОДАРЯ ВИ



Тема Re:аспирин и омега 3нови [re: jana]  
Автор kanikani (обичлива)
Публикувано30.07.09 16:06



Здравейте !
Имам генетична предразположеност към тромбофилии. Имам 3 аборта по очти различни причини. Предписан ми е аспирин протект по 1 път на ден. Мога ли да го заменя с омега 3 , което разбрах че също намалява кръвосъсирването, но приемано с аспирин може да доведе до кръвоизливи?
Много благодаря за вниманието !!!

Бих искала да задам и друг въпрос . Много невежо от моя страна , но все пак да попитам и това:
Възможно ли е ако от страна на бащата има нарушен генетичен материал /сперматозоид който да носи мутирали или увредени гени/ след определен период след сливането на клетките и образуването на фетус, майчиния организъм да предизвиква проблеми в организма на майката и в новообразуващия се плод , възприемайки последния като "несъвместим" или като "погрешен" ? Възможно ли е причината да е в бащата най-общо казано , като дава отражение и последствие на майката ?
Или аз греша и проблема е по-скоро в майката ??
Но все пак има ли вероятност проблема да е в бащата ??
Питам поради незнание и на лекарите по мой проблем.
Благодаря !!!

Редактирано от kanikani на 30.07.09 17:26.



Тема Re: ГЕНЕТИЧНИ ИЗСЛЕДВАНИЯ - Проф. Д-р И.Кременскинови [re: elle_s]  
Автор пpoф. д-p И. Kpeмeнckи (доктор)
Публикувано31.07.09 08:01



Здравейте,

Мойте съболезнования за сина Ви.
Приемам всеки ден след 9 часа.
Планирам да излеза 3 седмици в отпуск
Моля, информирайте се дали съм на работа на тел 0886 06 55 11
Синът Ви изследван ли е при нас?
Ин витрото е най-трудния подход за решаване на проблема. Има по-реалистични, но това ще го обсъдим на място.

Успех

www.lmpbg.org


Тема Re: ГЕНЕТИЧНИ ИЗСЛЕДВАНИЯ - Проф. Д-р И.Кременскинови [re: jana]  
Автор an_as (непознат )
Публикувано31.07.09 08:53



Здравейте проф.Кременски,

Имам следния въпрос към Вас - достатъчно ли е да се направят изследвания за наследствена несиндромна глухота / конексин 26 и т.н/ и доколко това би установило причина за глухота на дете и вероятността да си повтори при следваща бременност?
Имам син на 10 години, който е с вродена глухота, нямаме данни за причини в рода, а се опитваме да пресметнем риска и да планираме второ дете.
Бих Ви била задължена да ме насочите къде и как би могло да стане това

Поздрави и успешен ден!
Антоанета



Тема Re: ГЕНЕТИЧНИ ИЗСЛЕДВАНИЯ - Проф. Д-р И.Кременскинови [re: пpoф. д-p И. Kpeмeнc]  
Автор elle_s (непознат)
Публикувано31.07.09 10:19



БЛАГОДАРЯ ЗА БЪРЗИЯ ОТГОВОР!ДА, СИНЪТ МИ БЕШЕ ИЗСЛЕДВАН ПРИ ВАС
И ДИАГНОЗАТА БЕШЕ ПОТВАРДЕНА.ЗАПОЗНАТА САМ С ПРЕНАТАЛНАТА ДИАГНОСТИКА,НО СЕ НАДЯВАХ С ИНВИТРО ДА Е ПО ЛЕСНО.ОЩЕ В ПОНЕДЕЛНИК ЩЕ СЕ ОСВЕДОМЯ ДАЛИ СТЕ НА РАБОТА И ЩЕ ДОЙДЕМ НА МЯСТО С МЪЖА МИ.

БЛАГОДАРЯ ОЩЕ ВЕДНЪЖ



Тема Re:аспирин и омега 3нови [re: kanikani]  
Автор пpoф. д-p И. Kpeмeнckи (доктор)
Публикувано31.07.09 10:39



Здравейте,

Генетичната предразположеност към тромбофилия е сравнително често явление. Забележете, става дума за "предразположеност", не водеща задължително до усложнение при носителство. И все пак, аспиринът е доказан, че предпазва от усложнения. Милиони хора по света пият аспирин без да получават кръвоизливи. За да бъдете съвсем спокойна можете на няколко месеца да проследявате лабораторните показатели на кръвосъсирването.

Генетичните проблеми при детето с равен риск могат да бъдат унаследени от двамата родители, поради което при 3 спонтанни аборта се започва с хромозомно изследване на ДВАМАТА РОДИТЕЛИ.

Най-добре е да обсъдим проблема в нашата консултация.
Тя е безплатна

Успех

Кременски

www.lmpbg.org


Тема Re:аспирин и омега 3нови [re: пpoф. д-p И. Kpeмeнc]  
Автор kanikani (обичлива)
Публикувано31.07.09 11:03



аз идвах при вас след 2 аборт и не бяха открити хром.аномалии, пратила съм Ви и мейл, където съм обяснила по-подробно.
Но тъй като мисля постоянно за това и ми хрумват някакви предположение, реших да питам и тук
Благодаря Ви за отговора!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.