Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:17 17.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: Към безсъннанови [re: Maдoнa]  
Авторaмaзoнйa (Нерегистриран)
Публикувано10.05.07 22:11



а така!
браво!
направо го размаза!

какъв е този мъж който за 3 години не е успял да се разведе и да и предложи брак????



Тема Ей, как не се бях сетилнови [re: Maдoнa]  
Автор koм (член)
Публикувано10.05.07 23:58



Ами - това мъж ли е, бре? Вместо да е заявил на детето, че от утре ще има нова "майка" - той е тръгнал да се лигави.
Ама как ще изпитваш страст към такъв мъж - на теб ти трябва мъжкар - какви са тия лигавщини. Я - детето - при майка му и да не мрънка много-много, а на теб да ти постеле червения килим и направо да си сменя банковата сметка, като впише и теб.
Направо го зарязвай!Ако следващия не ще да изпълни посочените условия - и него зарежи. Така, де - човек е млад докато се чувства такъв.
Моля авторката на темата да ме извини - това писание не е насочено към нея.



Тема Изповеднови [re: koм]  
Автор Kaliandra (непознат )
Публикувано11.05.07 00:25



От известно време чета някои мнения в други клубове . Не знам как попаднах тук. Онзи ден се чувствах доста зле, реших и с много усилия - успях да си пусна темата. Честно казано - приятно ми е, че толкова много хора се отзоваха. Предстои ми отново и отново да препрочитам мненията ви. Според мен ситуацията е някъде в сивото. И ако много от вас ми посочват черата боя, аз не знам защо - търся бялата. Ако повечето ми бяха говорили хубави неща за младежа, аз така щях да го опетня...Признавам - нещата не вървят. Вчера се сдобрихме, днес пак се карахме. И щом за 3 години не станахме партньори, а сме все още самостоятелни и индивидуални, едва ли това някога ще стане. Не създадохме нищо общо. Нямаме никакви общи грижи, тревоги, места, мечти, планове...Ограничавам се да го търся в часовете от 13 до 19 - да не ме упрекне, че му отнемам от времето за детето. Не мога да разчитам за баналните неща - напр. да дойде с мен в атосервиза. Така като пиша, май нямам логично обяснение да остана с него. Единствено приказките му - ако ме виждал спокойна, нещата щели да се променят. И ако мислел, че нямаме съвместно бъдеще, не би ми губил времето.
От друга страна - страхувам се и от това да остана сама. Като се познавам - не мога да тръгна с първия срещнат. Ще мине много време, преди да се влюбя в друг - може би също толкова неподходящ. И като знам колко зле ми беше да съм сама преди да го срещна...



Тема Re: Изповеднови [re: Kaliandra]  
Автор koм (член)
Публикувано11.05.07 00:43



"И ако мислел, че нямаме съвместно бъдеще, не би ми губил времето.
"

Това го измени така:
"И ако мислел, че нямаме съвместно бъдеще, не би СИ губил времето.
"


По-различно звучи, нали.

И някак си - по-достоверно. Но, това, което описваш не е хубаво. Не бъди толкова "тактична". Ако искаш да имате общи неща - предложи ги, изискай ги, а не чакай покана. Примерно: "ало, извини ме, че те тормозя, но аз не разбирам нищо от коли, а моята бричка се скапа. Един майстор тук ми разправя за някакви неща, които чувам за първи път и каза, че стрували 500 лв. Наистина ми е неудобно да те занимавам с това, но... 500 лв са ми много, а и тоя май се опитва да ме излъже."



Тема Re: Изповеднови [re: koм]  
Автор Kaliandra (непознат )
Публикувано11.05.07 00:50



Преди малко проведохме разговор. И той изтъкна това - че трябва повече да искам. Но как да отида и да се нанеса в тях, като наличните ми : четка за зъби, р-р за контактни лещи и пижама, се заключват в едно шкафче, в което попадат и случайно забравени от мен обици, гривна...



Тема Чакай, денови [re: Kaliandra]  
Автор koм (член)
Публикувано11.05.07 00:54



Ти пък веднага тръгна да се нанасяш. Изгради първо общ кръг познати, общи интереси.
Леле - до къде я докарахме - аз да уча една жена как да кокетничи! Само поискай такъв съвет "как да създадам общи неща с любимия" - и гледай какво става. Тук всички сме експерти!





Тема Хайде !нови [re: koм]  
Автор Kaliandra (непознат )
Публикувано11.05.07 00:57



С удоволствие приемам съвети





Тема Рядко не се съгласявам с тебнови [re: koм]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано11.05.07 08:12



но в случая не мисля, че си справедлив. Не е нормално 3 години да криеш приятелката от детето си, все едно че правиш нещо нередно и че се срамуваш от нея. И наистина е нараняващо за жената и е обидно. Мадоната не е споменала никъде за нова майка.



Тема Прочете ли по-долните мнения на авторката?нови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор koм (член)
Публикувано11.05.07 10:10



Въпреки годините - тяхната връзка е в съвсем начален етап - освен, че правят секс - май друго общо нямат. И за това са "виновни" и двамата. Прясно разведените почват много предпазливо. Трябва да им се даде "тласък" :-). Според мен авторката трябва първо да го въведе в средата си (най-малкото), да свикнат да се изживяват като двойка - не само в нейните и неговите очи, но и в очите на околните... абе - всички знаем как става





Тема Re: Изповед [re: Kaliandra]  
Автор PipilotaViktualija (автентична)
Публикувано11.05.07 11:59



Честно казано, не знам какво бих могла да те посъветвам категорично, но виждам, че ти самата започваш като че ли да се доближаваш до своето решение. Звучиш все по- обезверено по отношение на вашата обща перспектива, а и нещата при вас сякаш непрекъснато се развиват, но, уви, не към по- добро. Не мога да ти кажа "направи това или онова", но искам да апелирам към теб да не позволяваш на страха от самотата да се превръща в основен фактор във вземането на решение и да повлиява върху способността ти да се разделиш, ако е необходимо, с едно статукво, което не можеш да приемеш и което те държи в перманентен емоционален дискомфорт. Каквото и да се говори за това колко е ужасно да бъдеш сам, аз мисля, че е много по- страшно един ден да се обърнеш назад и да усетиш тъгата и отчаянието по пропуснатите възможности, когато вече наистина е късно и когато и последните ти илюзии са изпаднали някъде по пътя от прокъсания джоб на живота и мечтите ти...
А колкото до спокойствието, което очаква твоят любим от теб и което се превръща в някакъв леко извинителен рефрен на неговата пасивност, в края на краищата от един мъж в много голяма степен зависи спокойствието на една жена, защото повечето жени именно това търсят у един мъж- обгръщащото те топло чувство на сигурност и спокойствие.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.