Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:10 24.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Не е виновен само тойнови [re: jamie]  
Автор Kaliandra (непознат )
Публикувано09.05.07 18:54



Станахме близки, защото говорехме и се разбирахме. Сега прдължаваме да говорим, но не винаги се разбираме.Както казах, виждаме се всеки ден. И аз, и той - споделяме ежедневието си. Но на моменти се случва и ние да говорим на различни езици. Определено не смятам, че вината е само неговата. Това с недоверието ми е сериозен проблем и няма гаранция, че ако захвърля тази и се впусна в друга връзка, ще съм по-щастлива.



Тема Re: Не е виновен само тойнови [re: Kaliandra]  
Автор Бeзcъннa (fragile)
Публикувано09.05.07 19:07



Към последния постинг, но заради нещо казано от теб в друга тема. Миличка, мислиш ли, че би могла да вирееш с човек, който изнудва майката на децата си със заплахата, че ще й ги отнеме? Мен ме мачкаха по същия начин и уверявам те, по-мръсно нещо от това не съм виждала. Това във връзка с твоите терзания ме принуждава да ти споделя категоричното си убеждение, че ако един човек е способен на подобна мерзост, то той не е добър човек. Не искам да натрапвам посоката, ти си знаеш, просто помисли. За важните неща разумът е длъжен да брани сърцето.

- - - -



Тема Re: Предадох се !нови [re: Ren]  
Автор edna.nova (непознат)
Публикувано09.05.07 20:51



пък и май не на всички (мъже) им се нрави подобна идея.
една друга тема е, че веднъж свикнеш ли да се грижиш сам за себе си, трудно се прекрачва границата да се довериш и да се отпуснеш и да го позволиш на някой.

(пък макар и само поза)



Тема Иманови [re: Kaliandra]  
Автор jamie (чисто нов)
Публикувано09.05.07 21:45



много да патиш с тия схващания.
Никога не забравяй че другия също има нужда от въздух за дишане.



Тема Re: Иманови [re: jamie]  
Автор albi_rijav_kotarak (уморен)
Публикувано09.05.07 21:52



И какво от това като давах два пъти повече от договорената издръжка и всяка седмица давах джобни пари на "малкия"?

И отделно при поискване?



Тема Kъм безсъннанови [re: albi_rijav_kotarak]  
Автор Kaliandra (непознат )
Публикувано09.05.07 23:33



Да, заплашваше я да отнеме сина и единствено документално. Защото тя го биеше, изоставяше го, за да ходи по дискотеки, използваше го за да привлече внимание. Мъжът искаше майката да обича сина си, както той го обича и се грижи за него. Никога не е и помислял дори да отнеме майката от живота на детето си.



Тема Re: Kъм безсъннанови [re: Kaliandra]  
Автор Бeзcъннa (fragile)
Публикувано10.05.07 01:49



Не, мила. Не съм съгласна. Това са оправдания за мен. За да не обиждам никого, ще го кажа в първо лице. Ако някой ми бие детето, няма да заплашвам, а ще си го спася. Заплахите са манипулация! Реалният страх, че моята рожба е гледана зле и страда, ще ме накара да съдя другия родител до дупка. Заплахите са за в случай, че искам да притисна, изплаша, издразня, настъпя, но ако съм наистина притеснена, ще взема истински мерки.

Боже мили! Аз на такива говорещи срещу бившите си жени мъже изобщо не вярвам. Имам един под ръка - тя е най-най-най-лошата майка, нарича я с отвратителни думи, изоставяла ги, не се прибирала нощем, заключвала ги, абе какво ли не! И? Господин татко взе децата точно за две седмици и ги закара бързо-бързо обратно. Майка им ли се е поправила чак толкова внезапно или това, което го размахва срещу нея, просто не е вярно?

Наистина не искам да обидя никой. За съжаление хората често изтъкват себе си за сметка на някой друг и като има разбити отношение, не им пука какво ще украсят и измислят, за да блеснат самите те. Извинявай, нито обичам да пиша дълго, нито да заспорвам, мисля си нещо мое около твоето и се ядосвам как лесно се лъже. Моят познат е известен като страхотен човек, откак се е прибрал в дома на майка си /съсед ми е/, току някой ми говори за него. А аз бях достатъчно близо с децата. Нещата изобщо не са като разказаните, но ако кажа на някой, няма да ми повярват, толкова е здрава легендата. Тревожа се твоят случай да не е такъв и един ден да те намерят някъде щото нещо с него не си била съгласна. Я вземи зачети темата за насилника като така и така не спиш...

- - - -



Тема Абе извади си главата от г**анови [re: albi_rijav_kotarak]  
Автор jamie (чисто нов)
Публикувано10.05.07 14:51



и спри да пишеш глупости на всеки постинг !



Тема Към безсъннанови [re: jamie]  
Автор Kaliandra (непознат )
Публикувано10.05.07 17:17



Усещам, че по някакъв начин асоциираш моята история с твоя, но си много убедително от другата страна. Повярвай ми - не всички са еднакви. Хора много има на този свят. Не искам да изпадам в подробности за бившата жена. Много гадни факти зная, тръгнах да ги пиша, но ги изтрих. Не искам да звучи като опрадание. Истина е , че този мъж е търпял всичките и номера 10 години. Криел си е главата в пясъка , страдал е, но се е оправдавал, че така е най-добре Може би от същата тази инертност си патя и аз. Човекът е колеблив, страхлив, предпочита да не действа, а СЪДБАТА да му реши проблема. И така - траял си е, докато жена му сама си е тръгнала, трае си и чака - може би и аз сама да си тръгна...



Тема Re: Към безсъннанови [re: Kaliandra]  
АвторMaдoнa (Нерегистриран)
Публикувано10.05.07 21:36



Ама за какво ти е такъв страхлив мъж?!

Мъж означава сила, подкрепа, да е способен да те защити и смелост най-вече. За какво би ти послужило животно, което си крие главата в пясъка при първия проблем или трудност?!! Ти ли ще бъдеш мъжът в тази връзка Не стига, че те е подлагал на такова унижение да не те запознава с детето си, да се криеш като че ли не си достойна да си редом с него. За каква страст или любов става дума тук?! Към такъв "мъж" аз лично не бих могла да имам чувства, още по-малко пък страст! Е, може би само възмущение и презрение към "мъжките" му качества. Не мислиш ли, че затова изпадаш в такива нервни състояния и избухваш. Защо държиш да си с мъж, който те кара да страдаш и да се унижаваш? Не мислиш ли, че си стойностен човек и заслужаваш нещо по-добро? Остави този "мъж" и потърси истински, който ще те направи щастлива. Достатъчно млада си за това. Дори и да се ожените някога, мислиш ли, че искаш точно такъв човек до себе си? Желая ти успех!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.