Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:18 26.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: Предадох се !нови [re: Kaliandra]  
АвторRen (Нерегистриран)
Публикувано08.05.07 20:28



Споко, споко! Станало е това, което е трябвало да стане. Ще е вярно, че си се предала, ако я караш като преди сдобряването. Ама я виж мненията пак - в тях има страхотни предложения. Много ми хареса това да отделиш достатъчно време за себе си, за да няма гаджето ти усещането, че винаги си на разположение. Позволи му да се погрижи за теб, така ще му дадеш обратна връзка, че постъпва като МЪЖ. Обичай се и не забравяй, че силата на жените е в тяхната слабост!



Тема Re: Предадох се !нови [re: Ren]  
Автор albi_rijav_kotarak (уморен)
Публикувано08.05.07 20:37



Позволи му да се погрижи за теб, така ще му дадеш обратна връзка, че постъпва като МЪЖ. Обичай се и не забравяй, че силата на жените е в тяхната слабост!


Тук съм абсолютно съгласен.
Остави го да се почувства мъж, да се грижи за теб.
Това е предназначението на мъжете-да се грижат за жените!



Тема Re: Предадох се !нови [re: Kaliandra]  
АвторXXL (Нерегистриран)
Публикувано08.05.07 20:45



Никой тук няма право да те хока


Все пак искам да допълня нещо, тъй като доста от хората са възприели моето мнение в началото на темата като ултиматум
Предполагам, че повечето са по-млади от мен и не познават толкова много жени, повяхнали жени, неосъществени майки, отлагали до последния възможен момент това което са искали те самите, за да угодат на някой нерешителен, безотговорен или просто страхлив мъж.
Нерешителни, безотговорни и страхливи не защото не искат деца и сериозна връзка, а защото нямат доблестта да признаят истината и да понесат последствията, просто лъжат и заблуждават , отлагат нещата с надеждата да стане късно, жената да се откаже, и това трябва да ви кажа става много по-често отколкото си представяте.
Познавам мното свястни дами, образовани, хубави, уж умни, но оставили се да ги мотаят и лъжат години наред, а то нас жените не е много трудно да ни излъжеш, особено когато искаме да чуем точно това, което ни казват
После просто става късно
Затова пак повтарям на Kaliandra, да постави някакъв срок, за да принуди този човек да и каже истината за това какво мисли за общото им бъдеще, някои хора могат да бъдат накарани да кажат истината само по този начин.
Ако той е сигурен, че не иска друго дете, че не иска друга жена в къщата си, че се страхува от обвързване или просто цени свободата си повече от всичко друго, нека да и каже и тя да реши иска ли да е с него при тези условия или не, всеки има право да управлява живота си и да прави компромисите, които са му възможни, но нека тя да избира, с отворени очи, а не под заблудата на един куп лъжи и манипулации



Тема Хубавите приказки правят ситуацията сложнанови [re: XXL]  
Автор Kaliandra (непознат )
Публикувано08.05.07 20:54



Ако ми каже, че не иска повече бремето на семеен живот - много лесно ще се откажа. Проблемът е, че постоянна повтаря че го иска. Но да е постепенно. Да ме види спокойна. А аз са правя на спокойна седмица, най-много две и все някакво негово бездействие ме кара да се чувствам недооценена. Всеки негов поглед към друга жена ме кара да си мисля, че ако беше друга, не би се мотал толкова. Че вината е в мен. Уверява ме, че не съм права и го обиждам с тези ми думи. Но вие сте прави - аз винаги съм можела да се грижа за себе си. Може би ако не живеех сама, а с родителите си, ако нямах добра заплата - щеше да ме приюти при него и да се грижи за мен ?



Тема Re: Хубавите приказки правят ситуацията сложнанови [re: Kaliandra]  
АвторXXL (Нерегистриран)
Публикувано08.05.07 21:06



Не си мисли такива неща, а може би ако беше на квартира , сама и безпарична щеше да е убеден , че си материалистка и искаш да си с него само заради парите и домът му, а може би изобщо нямаше да те погледне


Бъди такава каквато си, оправна, самостоятелна, решителна, щом те дразни неговата нерешителност, няма смисъл да се преструваш и да подтискаш истинския си характер- хората не се променят, могат да устискат две, три седмици, месец, но я си представи един дълъг семеен живот, година след година, кой е този, който може да подтисне истинския си характер и темперамент толкова дълго.А и какво ще стане, ако го правиш по-дълго време, просто в най-неподходящия момент ще се взривиш като вулкан и ще пометеш всичко постигнато с преструвки



Тема Re: Хубавите приказки правят ситуацията сложнанови [re: Kaliandra]  
Автор Drona (чирак)
Публикувано09.05.07 09:27



Преди всичко ние сме различни и виждаме нещата по коренно различен начин .... научих се да го изслушвам, а той се научи да си казва - процесът е двустранен - колкото пвоече аз разбирам какво иска да ми каже толкова той повече се отваря да ми говори.... много често връзки се провалят от лоша комуникация ....

Доверието е голяма сила ..... при едни мои познати, които бяха в асболютно аналогична ситуация - жената напираше да се разделят защото нещата такива каквито са не и харесват и смяташе че мъжът само я разиграва ... та той тогава и казал " Имай ми доверие" ....

Алби тук каза че трябва да позволиш на мъжа да се погрижи .... няма по-голяма жест към мъж ( който го заслужава) да му кажеш че му имаш доверие и че си сигурна че ще се погрижи за бъдещето ви ...



всеки миг всичко започва и свършва

Тема Re: Ходя с разведен мъж - моля за съветнови [re: Kaliandra]  
АвторKaтя (Нерегистриран)
Публикувано09.05.07 11:15



Абе ти луда ли си?
Не виждаш ли, че този човек не те уважава, не те бръсне за нищо - то е повече от ясно.
Връзката му с теб е извинявай ама да изчука нещо чатпат за разнообразие.Той си е човек свикнал да лъже и ще си остане такъв винаги.
Съжалявам, че съм рязка, но познай какво ще се случи ако недай си боже, заживеете заедно - пак лъжи, друга на твоето сегашно място и така.



Тема Re: Ходя а разведен мъж - моля за съветнови [re: XXL]  
АвторKaтя (Нерегистриран)
Публикувано09.05.07 11:20



Съветът ти е по книгите за самопомощ, но в живота няма смисъл от чак такива варианти. На този мъж не му пука за тази жена - ако почнат да живеят заедно ще стане още по-лошо, може и да почне и да я побийва.
Аз на нейно място бих си поговорила със съпругата - не е толкова страшно, а е нужно - и да видя тя какво ще каже, защо са се разделили аджеба.
Ако жените бяхме по-разумни една спрямо друга проблемът с насилието почти щеше да бъде решен.



Тема Грешиш.нови [re: Kaтя]  
Автор jamie (чисто нов)
Публикувано09.05.07 15:17



Ако беше само за е****то - нямаше да се виждат всеки ден.



Тема Re: Предадох се !нови [re: albi_rijav_kotarak]  
АвторRen (Нерегистриран)
Публикувано09.05.07 17:53



Това, че го казвам не означава, че го мога. Пуста еманципация, изигра ни доста кофти шега!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.