Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:25 25.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Абенови [re: Kaliandra]  
Автор jamie (чисто нов)
Публикувано14.05.07 19:08



ти сигурна ли си че си жена ?
Какви въпроси само


Манипулирай малко обстоятелствата така че да се получи изненадваща, но непринудена среща. Само се постарай да не изглежда сякаш той е заклещен в ъгъла и няма друг изход.



Тема Re: Ходя а разведен мъж - моля за съветнови [re: Kaliandra]  
Автор happily (отклик)
Публикувано14.05.07 19:10



Калиандра,
Объркването ти идва от многото предписани клишета, които са в женските ни глави - "на 30 съм, времето ми минава", "съвместно съжителство, семейство - общ дом, общи мебели, пари, време - всичко общо".... ПомислИ, не е ли прекалено елементарна рамка за една обич това?! Казваш, че времето прекарано заедно с него е чудесно. Има ли значение кой определя това време, след като ти е добре с този мъж? А и е редно да е така - детето е приоритет - за него трябват грижи от родителя. Връзката няма нужда от "дундуркане" - предполага се, че е между зрели хора, които се надслаждават на всеки споделен миг... Когато и колкото. Времето, отдадено в любов не е загубено. Дано не звучи като лозунг, говоря от позициите на 37-годишния си опит. Имам връзка като твоята - със свободен мъж, аз съм разведена с дете.. Просто спри да проектираш страховете си, че ще артисаш върху него и му дай възможност да излекува раните си от проваления брак, да се отпусне и да взима решенията си, когато е готов за това. Жената може да излекува всяка рана с търпение и вяра в мъжа.
Успех Ви желая! И не спирай да вярваш, че се обичате. Просто етапите на всяка връзка се менят и кризата е предшественик на нов етап. Трябва да се успокоиш и да му вярваш- нищо повече.



Тема Re: Абенови [re: jamie]  
АвторПeтpa (Нерегистриран)
Публикувано14.05.07 19:40



"Само се постарай да не изглежда сякаш той е заклещен в ъгъла и няма друг изход.

С твоята идея точно така ще се почувства/той и познава картите/ и Калиандра ще си провали връзката.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.