Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:46 23.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: Именно,нови [re: koм]  
Авторrлyпaвa (Нерегистриран)
Публикувано07.05.07 14:31



Радвам се че го направих! Даже трябваше по-рано да събера тази смелост! Връзката ми с него ми тежеше поради много причини.
И не на последно място това, че първия приоритет за него беше детето(естествено). После неговото спокойствие. После желанията на жена му. И после идвах аз. Бях забравила за себе си,съобразявах се непрекъснато с всичко и всички около него. Бях станала роб по някакъв начин на любовта си. Но това го осъзнах чак ,когато тя си отиде.
Така че не дойде ли деня на просветлението, не можеш просто ей така да намериш верния път и вярното решение.
Затова дано това момиче разбере какво значи ТЯ за НЕГО и тогава да се опита да вземе решение за себе си. И да не позволява да запълва просто нечия емоционална празнота.



Тема Re: Маме,нови [re: koм]  
АвторЛюбoпитнa (Нерегистриран)
Публикувано07.05.07 14:32



Моралът към детето му ,според теб има една ценностна система , а към девойката ,която е с него цели три години явно е друг. Като иска да е само татко да си създава такива връзки , които да не го ангажират . Интересно е дали изобщо има мнение. Пък и на 12 години , доколкото си спомням от моя житейски опит , едно дете не може да изпълни ролята на любимата жена .
Явно дошло му е времето за някаква развръзка , но каква ще е тя..може би ще разберем



Тема Да...нови [re: koм]  
Автор MamaNettyМодератор (блондинка)
Публикувано07.05.07 14:34



Страха от провал на връзката - го приемам, но провала на връзката от страх - категорично отхвърлям...



Каква е разликата ли?... Времето... времето и саламът, Санчо!

Не искайте много, за да може да платите цената.

Тема Така написано...нови [re: fidgety]  
Автор MamaNettyМодератор (блондинка)
Публикувано07.05.07 14:40



... вече го приемам.



Наистина са още на глазурата... докато изпекат основните блатове, глазурата отдавна ще е изфирясала...така погледнато шансовете на тази двойка да си направят следък живота са малки.

Не искайте много, за да може да платите цената.

Тема Re: Да...нови [re: MamaNetty]  
Автор koм (член)
Публикувано07.05.07 14:41



Ами - за провала на връзката от страх и аз категорично отхвърлям, но още по-категорично отхвърлям - оставането във връзката от страх да не я загубиш. С други думи - пред дилемата "или ме вземай или те оставям" - винаги ще избера - "остави ме". В края на краищата - става дума за любов, а не за изнудване.

"Времето и саламът"? Искаш да кажеш, че жените ги е страх от времето, а не от салама? Поясни, моля те



Тема Хмммм,нови [re: rлyпaвa]  
Автор koм (член)
Публикувано07.05.07 14:47



това ми звучи като "развод". Всички тук сме минали през това - разбирам те.


Имам предвид - когато в един момент предпочиташ да си сам, вместо в обречена връзка. Късмет ти желая.



Тема Re: Така написано...нови [re: MamaNetty]  
Автор fidgety (fury)
Публикувано07.05.07 14:49



Вярвам в съществуването на такива отношения, при които е възможно да изкристализира най-лошото и черното от характера на някой от партньорите, ако не и на двамата. Мисля, че тази връзка е от този тип и девойката трябва да си намери по-подходящ спътник в живота.

La donna e mobile


Тема Re: Да...нови [re: koм]  
Авторrлyпaвa (Нерегистриран)
Публикувано07.05.07 14:51



:)))))))))))))))))))))))))
Това с времето и салама е много типична тема за жените: хем ги е страх от времето, хем не искат да изтърват салама :))))))



Тема Е, малко прекалено [re: koм]  
Автор MamaNettyМодератор (блондинка)
Публикувано07.05.07 15:08



образно стана , но...



Когато е само страх от провал на връзката - този страх трее временно - определен период, в който хората се опознават, преценяват възможностите и съвместимостта си и накрая страхът изчезва и връзката се задълбочава или пък се разпада по обективни причини, но и в двата случая нещо се променя.

Ако страхът не бъде преодолян във времето, тогава пък изчезва "саламът" - прекалено дълго задържане развитието на една връзка, поради страх от каквото и да е естество води до обезценяване на " благата", които връзката дава - тръпката, щастието, енергията за общо бъдеще... и накрая съвсем прозаично хлябът идва много, саламът - хич.

Не искайте много, за да може да платите цената.

Редактирано от MamaNetty на 07.05.07 15:14.



Тема Да, бе... [re: rлyпaвa]  
Автор MamaNettyМодератор (блондинка)
Публикувано07.05.07 15:12



ти пък да не мислиш, че мъжете са нещо повече по тези критерии!
При тях е обратното - като вземе да им се свършва салама и изведнъж почва да ги е страх от времето...



Не искайте много, за да може да платите цената.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.