Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:59 20.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: Ходя а разведен мъж - моля за съветнови [re: Пeтpa]  
АвторMaдoнaтa (Нерегистриран)
Публикувано13.05.07 01:59



О, разбира се, бъди търпелива! Три години са нищо работа - докато станеш на 40 можеш спокойно да си проявяваш търпението и разбирането. Съхрани си нервичките, обаче. Ама разбира се, че връзката ви се развива в добра насока, е още си играете на жмичка, но разбери, то е за доброто на детенцето му! За такъв отговорен и улегнал човек, не е характерно да действа прибързано и да тормози детенцето с някаква там, с която е в интимни отношения. Е, какво са 3 градивни години от живота ти, я колко имаш пред теб. Недей да бъдеш егоистка. Все някога и ти ще имаш дете с него, може би, едва ли не! Сега жените и до 50 могат да раждат. Ама недей така, ще развалиш всичката страст от нетърпение.
Абе, Петра, ти у ред ли си?!? С всичките тъпи съвети дето й даваш на жената?

И без това е объркана и унижавана, пък трябвало да чака да цъфнат налъмите. Щом този човек не я прави спокойна и щастлива, а я води до избухване, нека го остави да си се опасява от каквото ще!



Тема Re: до мадоната и др. и никове в тази теманови [re: Maдoнaтa]  
АвторПeтpa (Нерегистриран)
Публикувано13.05.07 15:25



Замисли се, дали агресивно крещене по форумите в 2 часа събота през ноща е признак на уравновесеност. Аз от своя страна се замислих, от къде идва толкова лична злоба към "детенцето му", както ти на 2 пъти иронично си споменала. Само защото 12 годишни деца не пишат във форумите да си изкажат болката, не ми дава право да пускам постове от рода на "бе дай да оправим мацката, кой го е еня за някакво си дете". Между другото, никът ти, в комбинация с агресията към това дете е чист цинизъм.
Абе, Петра, ти у ред ли си?!? С всичките тъпи съвети дето й даваш "

Да, съвсем съм "у ред". И ти, ако беше "у ред" в 2 часа през ноща, щеше да прочетеш, че никъде не съм писала за чакане до 40 - 50 години. Някак си много лично ги приемаш нещата "унижавана"

?, "още си играете на жмичка, но разбери, то е за доброто на детенцето му! ", "да тормози детенцето с някаква там, с която е в интимни отношения."
В едно обаче съм съгласна с теб, ако избухванията на Калиандра са oт рода на твоето, "а я води до избухване, нека го остави да си се опасява от каквото ще!



Тема Re: до другитенови [re: Пeтpa]  
АвторПeтpa (Нерегистриран)
Публикувано13.05.07 15:41



Малко се поизложих, тъй като на първо време прочетох предимно постовете на Калиандра. Днес прочетох всички постове по темата и видях,че съм повтаряла доста ваши мнения, за което се извинявам /специално на ком и :))) / .



Тема Re: до Петранови [re: Пeтpa]  
Автор Kaliandra (непознат )
Публикувано13.05.07 15:49



Ок, Петра - съгласявам се с теб. Не съм човек, който ще тропне с крак и ще каже " Не ме интересува детето". Както виждаш - 3 години се съобразявам. Проблемът е, че този човек не ми казва " Издъних се веднъж, нямам намерение да го правя пак. Нищо не ти обещавам. С теб само си запълвам времето" . Напротив - той ми говори колко много обича децата, как иска да има още, как е най-моногамният мъж на света, но ...... чака СЪДБАТА да ни събере. А аз си мисля, че СЪДБАТА само ни поставя на кръстопът, но не ни дава решенията наготово. СЪДБАТА дава вариантите, изборът е на човека. ова той не може да разбере и някак си пасивно чака , може би синът му да каже " Тате, защо не заживеете заедно с ... ? "



Тема Re: до Петранови [re: Пeтpa]  
АвторMaдoнa (Нерегистриран)
Публикувано13.05.07 21:52



Да си призная агресията не беше, ама в никакъв случай, към детенцето на човека, а към такива като теб, които призовават към търпимост и примирение с несправедливостите и унизителните положения. Ами такъв ми е характерът, бе госпожо, овен съм все пак. А това какво ще реши жената си е нейна работа и е според нейния характер и разбирания. Ние тук само можем да й дадем съвет - всеки според своите разбирания. И кой казва, че като в 2 часа съм била в интернета, петък срещу събота, когато мога да поспя, е признак за неуравновесеност?!? Дали съм единствената, която по това време е в интернета, та го повтаряш няколко пъти? Ами попаднах на твоя призоваващ към безгранично търпение постинг и се подразних, защото съм против тези неща. Но пък жената може да обича да си чака и да е по търпелива по природа. Но и тя се е усетила накрая.



Тема Ха,нови [re: Kaliandra]  
Автор jamie (чисто нов)
Публикувано14.05.07 14:38



че уреди му тогава среща със съдбата !
Къде е проблема ?



Тема Съдбатанови [re: jamie]  
Автор Kaliandra (непознат )
Публикувано14.05.07 17:00



А как да я срещнем Съдбата? Подскажи ми!



Тема Re: до Петранови [re: Kaliandra]  
АвторПeтpa (Нерегистриран)
Публикувано14.05.07 18:13



Калиандра, много се изписа тук по темата имаше и за и против - в крайна сметка ти ще си решиш, но колкото повече чета толкова повече се убеждавам, че няма да тръгнат нещата точно заради предисторията .
"той не може да разбере и някак си пасивно чака , може би синът му да каже " Тате, защо не заживеете заедно с ... ? "
А защо не Калиандра ? Защо не го запиташ да заведете детето заедно на зоологическа градина, ей така съвсем неангажиращо, друг път на кино и т.н. и с времето естестено детето да привикне с теб, а и той да забележи, че имаш желание да се грижиш за детето . Това е ако решиш да останеш с този мъж.
Според мен лично би било по - добре да потърсиш нова необременена връзка.



Тема Re: дo Мадонатанови [re: Maдoнa]  
АвторПeтpa (Нерегистриран)
Публикувано14.05.07 18:21



Няма нищо лошо човек да е през ноща в нета. И на мен ми се е случвало да се събудя и да не мога да заспя. Странна ми беше комбинацията от агресия и късният час.



Тема Права синови [re: Пeтpa]  
Автор Kaliandra (непознат )
Публикувано14.05.07 18:21



Правя го . Сега ПОНЯКОГА гледаме заедно филми. Ходим на излет в планината. Караме колело. И в тези моменти ни е много хубаво. Но той ги определя кога да са. Понякога иска и аз да съм с тях, понякога иска да са само двамата.
И - както каза, връзката ни е прекалено обременена.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.